Allisonin (ne) normalny zivot

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Paci??

Ano
42
65%
Nie
10
15%
Trochu
13
20%
 
Celkom hlasov : 65

Poslaťod qwerty » Pon 14 Júl 2008, 21:24

ok ja sa už tak tešším božeee !!! :oops: :D
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod katty » Str 16 Júl 2008, 00:29

Obrázok
“Oh, dobrý deň, Della, stalo sa niečo?” začala konverzáciu June zatiaľ čo udychčaná sestrička lapala po dychu.
“Niečo s Audrey?”Zmohla som sa slova aj ja, po par sekundovom stope.
Obrázok
“Audrey je v úplnom poriadku” Povedala, ale ja som vedela,že všetko v poriadku nebude. Nie možno s Audrey, ale s…
Obrázok
” S Jamesom je to troche horšie.” Pozrela s úprimným smútkom v očiach najprv do zeme, potom na mňa. Nevedela som, čo si o tom myslieť, preto som radšej držala jazyk za zubami a počúvala ďalej. Zimomriavky rástli.
“James potrebuje podporu, Allison, pôjde do umelého spánku a chce ťa ešte vidieť. Nemusí to totiž prežiť a ešte…môže sa zobudiť dosť neskoro.” Dokončila odkaz a pozrela na June. Tá len vzdychla a drgla do mňa.
Obrázok
“Choď, rýchlo utekaj, potom choď ku Dr. Alonsovej!” Zakričala na mňa. Popravde, moc som nepočúvala. Sústredila som sa byť hlavne kľudná, nechcem aby sa Jamesovi ešte prihoršilo…
Obrázok
Prišla som do tej bielej miestnosti s pocitom ‘Nevzdávaj a ži s úsmevom.’ Teda, aspoň som tak vyzerať chcela. Vo vnútri som mala velikánsku dieru s uplakaným srdcom.
Obrázok
James ležal v posteli, okolo neho už aj Faye Snellova, Allisonina mama, spolu aj s Allison.
Ah, ako sa Allison zmenila. Nie je to tá fiflena čo predtým…
Dokonca zmyla blondavu farbu...
Keď som prišla pri Jamesovu posteľ, zatvoril oči. V okolí sa ozval mohutný nárek, ja som sa len pozerala. Žiadne slzy...žiaden smútok. Iba odhodlanie žiť ďalej. Plač teraz nič neurýchli, ani v ničom nepomôže.
A možno tá kóma je aj lepšia. Teraz by James asi pravdepodobne musel ísť do decáku , lebo nemá rodičov. Nemyslím že má aspoň nejakú vzdialenú rodinu.
Obrázok
A slečna Snellova? Áno, slečna. Žiadne ‘Pani’ pred jej orientálnym menom. Svadbu by za žiadnych okolností nestihli.
Kým si niekto všimol, že som tam a uvažujem nad úplne inými vecami, vecami, ktoré teraz boli tým plačúcim ukradnuté, som zabuchla dvere, a odišla do kancelárie Darly Alonsovej.
Obrázok
Darla
Dokončila som rozhovor s Doris Marsh, veľkou dámou tejto nemocnice, našou ‘ohromnou’ dílerkou.
Ako ju ja nenávidím..
Allison. Také záhadné dievča. Prežíva najhoršie obdobie svojho života. A Lola, dúfam že sa skamarátia, lebo inak pôjde Allison preč, a to ja nechcem. Chcem ju mat tu v bezpečí…
Z myšlienok ma vytrhlo krátke, trojnásobné zaklopanie na dvere. Do miestnosti vstúpila Allison.
Obrázok
Allison
Tmavý nábytok, hypnotizujúca ženská. Čo ľudí ukľudňuje na tomto mieste?
“Ahoj Allison, si v poriadku?” Pozrela na mňa s pohľadom, na ktorom bolo vidno, že je ako v mixéri.
“Dobrý deň.” Pozdravila som s najväčším kľudom, aký som zo seba mohla dostať a sadla si naproti nej.
“Naozaj si v poriadku?” Opýtala sa ma túto otázku znova.
“Naozaj.” Odpovedala som a usmiala sa.
“Povedali by ste mi už konečne prečo som tu?” Povedala som, usadila sa do kresla pohodlnejšie a čakala na určite zaujímavú odpoveď. Teda aspoň pre mňa zaujímavú.
“Allison, poznáš Lolu Blume, dievča s tebou na izbe?
“Áno.”Reflexne som na ňu hodila tieto tri písmenka.
Pokračovanie nabudúce
Diakritika:Alison22
Pomoc:Lincey

Dakujem obom :heart: :)
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Str 16 Júl 2008, 00:53

heh som prvaa jupii krasny dielik dufam ze sa vylieci a nechapem coho sa boji ved lola vyzera byt v poho :-Daspon dufam inak krasny dieliksa ti naozaj podaril
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Str 16 Júl 2008, 09:14

Jéj, pekný diel ale trochu krátky :roll: Radšej by som čakala na dlhší dlhšie, ale aj tak obdivujem :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Str 16 Júl 2008, 09:26

Tamuska:Dakujem, ale ved ona sa jej neboji :lol:
Eva:Ja totizto neviem pisat dlho, vzdy to napisem takto, aby sa tam na konci nieco udialo, a nabuduce nieco viac udialo :wink: , inac dakujem :oops:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Str 16 Júl 2008, 09:41

je to krasne ale je mi luto toho Jamesa no dufam ze sa coskoro prebudi a Ali bude kamoska s Lolou
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod qwerty » Str 16 Júl 2008, 10:56

pekný nový diel ! :wink:
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Rikušík » Str 16 Júl 2008, 11:43

pekny dielik...len ako ta poznam zas s Jamesom daco vymyslis!! :( :? :lol:
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Str 16 Júl 2008, 18:19

Klei:Dakujem, a Jamesa ti neba byt co luto, lebo keby neisiel do komy, asi by som ho nechala umriet :roll:
Qwerty:Dakujem :wink:
Rikusik:Zatial my nemysli...ale dalsi diel myslim ze bude oddychovka :roll: :wink:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Štv 17 Júl 2008, 11:39

ak mám povedať pravdu, nekaj ma neočaril tento diel, len by som poznamenala, že viac napätia :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Štv 17 Júl 2008, 18:58

Nevadi, nemusi byt kazdy diel dobry, nie to este ocarit 8)
Tento diel som nechcela davat plny napetia, skor taky 'divny', aby sa dalo uvazovat nad jej vztahom s jamesom. 8)
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Ned 20 Júl 2008, 16:02

Hlasovanie sa nemeni, ale rada by som vedela...
Ktoru postavu mate najradsej? Dokazete vymenovat vase postavy v poradi akom ich mate radi?
Strasne ma to zaujima :oops:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Ned 20 Júl 2008, 16:26

no tak u mna je najoblubenejsia urcite Alisson potom June sestra mama oco a tak dalje 8)
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod katty » Pon 21 Júl 2008, 23:30

June na druhom mieste? :o
daujem klei, potesila si ma :wink: :)
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Uto 22 Júl 2008, 08:49

Niec zac ja rada potesiiim :D
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť