Život slečny Petersonové

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Nemesix » Uto 22 Jan 2013, 20:19

ako zas super, už nech je čím skôr nový diel :wink:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Str 23 Jan 2013, 20:15

Děkuji děkuji všem :D A se slovenštinou, sice jsme na půl slovenka, ale psát po slovensky mi nikdy nešlo, jen mluvit :)
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Pia 01 Feb 2013, 13:25

12.DÍL
Mezitím, co byl pryč jsem se zašla kouknout na internet. Od té doby, co máme společný účet, se moc lidí neozve. Koukala jsem chvíli na internet, když v tom jsem spatřila blikající okénko konverzace. K mému udivení, to byl někdo, koho bych nečekala.
Obrázok

"Ahoj, máš ještě tu zbran?" stálo ve zprávě.
Ještě jednou jsem si protřela oči, vidím dobře. Je to Lukyn.
Chvíli jsem váhala, co odpovědět a jestli vůbec, ale nakonec.. nic to není. Není to nic hrozného.
"Ahoj, jojo, ještě jsem ji neprodala..měl bys zájem?" s nervozitou odentrovala.
"Aha, tak ok.Měl bych."
"Em..dobře, kdy ji chceš?"
"Zítra u mého baráku ve tři?" zeptal se.
"..Jo, to by šlo, přeci jen, kopeček dolu" při této odpovědi jsem najela na jeho profil.
Načetlo se mi pár obrázků..a ne zrovna nejlepších.
Obrázok

"Koukám, pár pěkných fotek.." dodala jsem a projela další fotku. No k mému "štěstí" ještě "lepší".
Obrázok

"Koukáš na ty fotky s Domčou?"
"Jo, no.. tvý fotky jsem projela letmo, tyhle..jsou.." nedalo se to ani dopsat. Vím, mám Jirku, ale vidět ho prostě s jinou, je rána.
"To je dobrý, ted už se ani neozve.."
"Proto co se stalo?"
"Někdy ti o tom povyprávím.. když budeš chtít.."
"No..docela jo, ale musíš nějak..potajmu.." zauvažovala jsem, že kdyby se to dozvěděl Jirka, neměl by z toho radost. Jednou jsme Lukynu potkali a nebyl z toho příliš nadšený.
"A co že jsi si vzpomněl?"
"No, vzpomněl jsem si, že jsi mi říkala, že budeš prodávat tu zbran. :D" odpověděl.
"Em..jsem ráda, že je to k smíchu, už jsem se lekla, co zapeklitého v tom je.."
"Neboj, nic vážnýho, jak jsem ti řekl kdysi, už jsem jinej, na vše kašlu a všemu se směju :D"
"Jo no, koukám.." zklamaně jsem zírala, co vše mi dokáže odepsat, bylo mi z toho smutno.
"Budu muset jít, tak se měj, pa" odsekla jsem.
"Jojo, čau"
Myslím, že tohle je fakt čistý konec, sice jsem měla radost, že teda se ozval po nějakým čase, ale..takhle jsem si to fakt nepředstavovala.
"Víš.. zeptám se tě ještě na něco.."
"HM?"
"Nebudeš ted zase dělat, že mě nechceš, ale opak pravdou, že ne? Tohle už tu bylo.." vysvětlila jsem opatrně a čekajíc kladnou odpověd.
"Ne, myslím, že tohohle se fakt bát už nemusíš :D" odpověděl.
Bylo to chladné ale na tu stranu pro Jirku dobré. Odtáhla jsem se od počítače a zamyšleně šla do koupelny. V poslední době mi nebylo zrovna dvakrát nejlépe.
Obrázok

Upravila jsem se, umyla obličej a převlíkla se. V tom jsem uslyšela zvenku auto. Když Jirka celý pochmurný došel, líbla jsem ho na tvář a následovala ho. No, náladu měl vážně drastickou. Tak jsem se zase svlékla, stejně tak i on.
Obrázok

"Myslela jsem, že bychom si udělali pěknej den a šli se projít, přišel bys na jiné myšlenky. Co ty na to?" navrhnutí v mé klidní podobě hned schladil.
"Čekáš, že budu mít náladu? Nemám náladu na nic..ten pohled..budu mít před očima ještě hodně dlouho." odpověděl.
"Mmm.. mluvili jste s ním?"
"Držel jsem ho za ruku, ségra s ním mluvila, celou dobu probrečela..myslel jsem na tebe, jak jsi říkala, abych byl silnej, na konci jsem to ale pomalu nevydržel, naštěstí jsme šli už pryč..promiňm ale nechci se o tom nějak bavit.." špitl.
"Je mi to líto, lásko... chceš jídlo?"
Kývnul mi.
Zašla jsem tedy o blok dál, kde byl obchod a nakoupila jsem něco k jídlu. Myslím, že mu dneska udělám nějakou mnamku k svačině. Vzala jsem tedy pár rohlíků a párky s kečupem a hořčicí. Došla jsem domu, připravila jídlo a když jsem podávala, Jirka už seděl u stolu. Mlčky jentak zíral do zdi.
"Nechci být na tebe zlej, myslím, že bude lepší, když si ten den uděláš pro sebe.."
"No víš, já bych s tebou potřebovala o něčem mluvit, ale když vidím, jakým způsobem baštíš...nechám si to ještě pro sebe.." zasmála jsem se.
Obrázok

Když jsem ale viděla, že se nesměje, došlo mi, že to bude asi fakt vážný. Tudíž jsme v podstatě nepromluvili ani slovo.
"A o čem jsi teda chtěla mluvit..musím se odradit od toho pohledu.." přerušil ticho.
"Víš.. v poslední době mi není zrovna nejlépe.. dokonce jsem zjistila, že mi nějak začíná narůstat bříško..ne, že by to mělo bejt něco, ale je to divné.."
Zadíval se na mě zvláštním pohledem. Odhrnula jsem si tričko a ukázala mu na místo, kde se mi zdálo, že se mi dělají strije a nikdy předtím tam nebyly.
"Děláš si srandu? V téhle chvíli? Jak.. dělala jsi si testy?" zadíval se.
"No, vlastně, ještě ne, čekala jsem, že tam pujdeš se mnou..jako opora.."
Pohladil mě po břichu.
Obrázok

"Ne! já... ne, běž tam sama!" vykřikl.
"Cože? Takže...ty tam se mnou nepujdeš?" překvapeně jsem zírala.
"Sice..by to bylo pěkný, ale v tuhle chvíli to nejde..a ty to víš.. nemůžem..nemůžu ti bejt opora..ještě je brzy, tohle to tu bylo už kdysi pro mě, běž nejdřív udělat testy a pak pujdeš k doktorce!.." zakoktal, zvedl se ze židle a odešel.
Zůstala jsem stát s talířem v ruce a nemohla jsem uvěřit tomu, co jsem právě teď zažila.
Talíř jsem odložila a šla do koupelny.. celá rozklepaná jsem se sesunula nad umyvadlo.
"Co jsem udělala špatně? Myslela jsem, že on je ten pravej, že by to bylo celkem pěkný.." zabrumlala jsem si a slzy se mi spustily po tváři.
Obrázok

**POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ**
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Simko » Pia 01 Feb 2013, 15:02

Výborný diel! Aj ked trochu smutný! :roll:
Dosť vážne to bolo pri tom jedle! Dúfam že to dobre dopadne! :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Nemesix » Pia 01 Feb 2013, 21:40

ako vždy super, začína to byť napínavé ..:)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Pia 01 Feb 2013, 22:18

OOO děkuji, moji věrní čtenáři :)
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Pon 04 Feb 2013, 19:01

13.DÍL
Má depresivní nálada neustupovala, nevěděla jsem co dělat. Celou noc jsem nespala, druhý den jsem si zašla do města, trochu provětrat myšlenky.
Zrovna jako do rány mi padla jeho maminka, hned se ptala co je nového a tak podobně, no,... vždyt to znáte.
Neměla jsem tu nejmenší chut jí říkat, co se děje, jen jsem řekla, že zlobí a nevím co s tím.
Obrázok

"Víš, to on v poslední době takovej je. Nevím proč, nikdy takovej nebyl, ale podle mě ho jen nech vychladnout, on na to přijde sám.." dodala mi sebevědomně. Potřebovala jsem uklidnit, což mi teda dalo špetku odvahy na uklidnění a tak jsme si ještě chvíli povídaly a pak se vydaly domů. Já jsem tedy ještě zašla k našim.
"Ahoj, no kde ty se tady bereš ?" udiveně splácla rukama mamka.
"No kde by.." špitla jsem.
Obrázok

"Co to je?" koukala na mě nevěřícně.
"To je prosím tvůj dárek..."
"Děkuji, tos nemusela.."
"Jo no.. já nezapomínám.." dodala jsem provokativně a zašla se převléknout do pokoje.
"Co se děje?" zeptala se, když jsem okolo ní mlčky prošla.
"Ale.. čekala jsem od Jirky něco jiného, než se stalo...no a ted to prasklo.. a já se cítím tak opuštěně.." vyhrkla jsem ze sebe a vtom se mi pustily zase slzy jako hrachy.
Obrázok

"Asi jsem to měla čekat.." špitla jsem.
"Děvče mí, já ti to říkala už poprvý, cos nám ho přitáhla domu, že to nebude nic pro tebe.."
"Ale mami, nejsem malá, vám se nelíbil ani jeden kluk, co jsem měla.."
"Bude to asi tím, že si blbě vybíráš.."
"Cože? Jak blbě, lásce nikdo neporučí, ty sis taky vybrala a taky ti ho neschávlili vaši.." řekla jsem trošku napruděně. Od té doby, co jsou ve věku, kdy už mi nerozumí, se naše vztahy naprosto prolamují.
"No to jsem sice měla.. ale byla jiná doba.." obořila se.
Obrázok

"No právě, jak říkáš je jiná doba.." ohradila jsem se.
"Ale v tvým případě je to katastrofální, ted jsem s tvým tátou a vůbec se nám nelíbí... vůbec se nám nelíbí, jak se k tobě chová.."
V tu chvíli se mi tato debata přestala úplně líbit.
"To máš pravdu, jsi s tátou a vůbec nechápu,jak spolu můžete ještě být, vůbec nevíš, jak se ke mně Jirka chová, když jsme sami a už tuplem nejsi zvyklá na dnešní dobu a nikdy si nezvykneš. My už nejsme v době, kde si myslíš, že je vše lehký, jak za vašich let. A chová se ke mně někdy víc pochopitelně jak vy dva dohromady..." vřískla jsem.
"Myslím si, že je to tvoje věc, pak si nechod ale stěžovat!"
"Fajn, tohle už poslouchat nemusím, mějte se tu.." otočila jsem se a zamířila ke vchodu. Věděla jsem, že je to horší a horší s našima, ale že to je až takový, to jsem opravdu nečekala. Moji nejlepší přátelé, opora, kterou má mít každý z nás..nějak odešla.
Obrázok

"JO..věděla jsem proč si sbalit kufry a odejít.." dodala jsem při odchodu.
"To byla tvoje věc... já tě nevyhodila" řekla.
"Nevyhodila? aha, tak v tom případě jsme s Jirkou byli asi mimo..zvláštní, že jsme oba slyšeli to samé a ještě u toho musel být on, jako svědek naší rozpadající se rodiny.." usmála jsem se ironicky.

"Určitě jste si to jen vy vyložili špatně.." odpověděla.
"Ne, my jsme viděli dobře a slyšeli..co jsi řekla, tátovi jsi to stejně převrátila.."
"Kdybych vyhodila.. už tu nejsi.."
"..jistě, kdybych si nevzala náhradní klíče s tím, že jsem věděla, že tu mám ještě věci, je to sobecký od tebe.. tak sobecký.." zesmutněla jsem.
"Nebudu se s tebou dál o tom bavit.." řekla s klidným hlasem a výraz měla tak..chladný. Zmizela mi rodina.
Obrázok

Došla jsem celá zdrchaná domů. Doma mě čekal samozřejmě už napnutý Jirka.
"Kdes celou dobu byla, měl jsem o tebe strach, ani ses neozvala..!" vyjekl.
"Prosím tě, hlavně na mě nekřič, měla jsem dost problémů sama se sebou, pak do toho rodina.." nestihla jsem ani doříct.
"Už zase ta tvá rodina? Kolikrát jsem ti říkal, že to dopadne, jak si myslím. Už to nejsou ty lidi, co jsi měla tak ráda a oni tebe. Čas jde dál a my s ním.." dořekl a objal mě. Překvapilo mě to. Ano, sice je někdy tak hnusný a mrzutý a chladný a mohla bych toho vyjmenovat spousta, ale je férový. Vždy mě dokázal uklidnit.
Když mě pustil složila jsem se na postel a on vedle mě.
"Notak, lásko, už se netrap a víš co? Omlouvám se, za to jak jsem se k tobě choval.. bylo toho na mě moc..no.."
"Nemusíš, víš, zjistila jsem stejně dneska, že to byl jen planý poplach.. ale zklamalo mě to a vyděsilo, jak jsi se zachoval." smutně jsme pověděla.
Zatvářil se na mě taky trošku zklamaně, asi se s tím začal pomalu smiřovat.
"No..neříkám, že už jsem se s tím nehodlal smířit, ale je to lepší.. až bude lepší příležitost, určitě se zachovám jinak..a víš co? Pojd se ke mně přitulit, ty moje malé neštěstí..." řekl a chytl si mě k sobě.
Obrázok

----------POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ----------------
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Nemesix » Pon 04 Feb 2013, 22:55

super diel, teším sa na ďalší, a páči sa mi že sa udobrili, ale zas že sa pohádala s rodičmi, potom to bude ľutovať si myslím :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Pon 04 Feb 2013, 23:16

Děkuji, uvidíme :P
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Simko » Str 06 Feb 2013, 17:59

Ano, aj mne sa páči! :D Zasa dobrý dielik! Už sa teším na pokračovanie!
Ale to s rodičmi! :? Ale dobre že sa udobrila aspoň s Jirkom! :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Str 06 Feb 2013, 19:27

S rodiči je to někdy těžký :P děkuji :P
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Str 13 Feb 2013, 20:56

Ležela jsem tak mlčky na posteli a přemýšlela.V poslední době jsem dost často přemýšlela.
Obrázok

Byl večer, měla jsem klid, Jirka si dělal něco svého opět na počítači. A já měla fúru času.Víte, říkala jsem si, jestli náhodou vážně není na mě něco špatného. Ale čím víc, jsem se zamýšlela nad tímto, tím více jsem se utvrzovala, že nikdy není chyba jen na mé straně. Je to o pochopení.
Obrázok

Pochopení...pche! Proč já vždycky musím být ta, co ustupuje. Proč já bych měla být pokaždé ta, co si to musí rozmýšlet. Vím, asi dělám chybu, že tenhle kluk prostě není pro mě, ten nejpravější, ale to nikdo nedokáže pochopit, že každý máme právo nějak žít. Nikdo neříká, že navždy přeci.
V tom se přiřítil do pokoje Jirka.
Obrázok

"Hej prde, co ti zas je?" lehl si ke mně a podezíravě mě prohlížel.
"Nic .." zamlkle jsem vyhotovila odpověd.
"Vidím, že se něco děje, ono se toho nějak v poslední době děje furt něco.." řekl takovým...zvláštním hlasem.
"Prostě přemýšlím, nemůžu ti to říct.."
"Nad čím furt přemýšlíš,už si to nakousla!" zvýšil hlas.
"Prostě... mám takovej strach, že zůstanu sama, jelikož nedělám dobře.." vypadlo ze mě pomalu se slzama.
"Myslíš tím to, že jsou lidi proti nám? no a co?" otázal se už skoro naštvaně.
"No vidíš a v tom to je.. nemůžu se s tebou už ani normálně bavit.." špitla jsem, čekajíc, že vylítne. A samozřejmě, jak už bývá často v poslední době, jsem měla opět pravdu.
"Děláš si srandu? Chceš odejít?" nabubřeně se zeptal.
"Já...," nestihla jsem doříct.
"Hm... tak tohle jsem fakt potřeboval.." zamrmlal a zvedal se z postele.
Obrázok

"Poslouchej si ostatní, na mě se vykašli, vědělas do čeho jdeš! Náno pitomá.." zakřičel.
"No jistě, to je celý na co se zmůžeš.." odpověděla jsem ironicky.
V poslední době se tohle stávalo stále, byl to uplně někdo jinej.
"Nechápu, proč jsi se tak změnila.. byla jsi normální.. nechci abys odešla.." zesmutněl.
"Já taky ne, ale tohle prostě přesahuje všechny meze.." odpověděla jsem.
"Si běž.. brnkni si bejvalím! A nezapomen na svý milovaný psi a tvou rodinu!"
Obrázok

"Víš, že jsem se kvůli tobě změnil.." dodal a odešel.
Opět! Opět jsem já ta špatná samozřejmě! Já vím, že mi všichni říkaj, odejdi. Jenže.. znáte ten pocit, kdy je to fakt strašně složitý? Kdy vzpomínáte na ty krásný chvíle, který se v těch zlých chvílích stanou? Že naivně věříte, že i mezi těma černýma dnema se objevují ty krásný? a Jsou tak fakt krásný, protože mají to kouzlo?
Zvedla jsem se z postele a napustila si vanu. Ticho se linulo bytem, určitě zas paří, snaží se odreagovat.
Obrázok

Vždy se ve mě objeví ta lítost, že ho přeci nechci opustit, je jinej, než ostatní, užiju si s ním srandy, ale když nastane hádka.. je to otřes. Cítím, že už jsem měla dávno jít. Pak zas udělá něco hezkýho, ale co za tím stojí? Je to vážně láska, že vždycky v koncích se to snaží uhrát? Cožpak neříkal, že nejsem jediná? Tak proč nejde za jinou?
Seděla jsem v té vaně asi tak hodinu, voda už byla skoro ledová a tak jsem vylezla a šla si lehnout.
Druhý den ráno, kdy byl nádherný den, jako každý jiný v klidu, jsem se vydala na zahradu. Byl tam ten můj "milovanej" psík.
Obrázok

"No nazdár, ty moje malá chlupatá kuličko.." pousmívajíc se na malé chlupaté stvoření, co jsem vyzdvihla, jsem se přitulila.
"To víš, že bych si tě nedala.. za nic na světě.. ty jsi aspon malý, mlčející, za nic nemohoucí štěně.." žbrblala jsem si na psa, který mě sledoval jeho maličkýma, kuličkovitýma očičkama.
Obrázok

"Aspon, že ty mi rozumíš.." špitla jsem a v duchu zapřemýšlela nad včerejším večerem. Vážně toho mám čímdál, tím víc pokrk.
Chvíli jsme si tak pohrávala s tou černou kuličkou, co mi oblizovala každičkej kousek mého těla, kam se dostala.
Obrázok

"Ty jsi tak věrnej, oddanej společník.. ve všem se ti můžu svěřit a neječíš po mě, neboucháš s ničím, nechytáš mě nijak.. maximálně mě čílíš tím, že uděláš louži, kde nemáš.." pousmála jsem se a dala štěně dolu s jednoznačným nápadem. Můj cíl byl jasný.
Obrázok

Samozřejmě, vydala jsem se rychle k šatníku, sebrala jsem si pár věcí, aby to nevypadalo tak okatě a sebrala se ven z domu.
Obrázok

Když jsem dorazila na místo, byla už pomaličku tma. Sedla jsem si za počítač a přemýšlela. Mám to udělat..nemám to udělat. V tu ránu se z amnou objevila máma.
"Nad čím přemýšlíš?" optala se.
"Vím, dělala jsem chybu, ale už mi to leze víc a víc na nervy!" vysvětlila jsem.
"Že by jsi na to došla?" usmála se.
"Mami, prosim tě.. já vím, že je to celý špatně, ale je to můj život, chápu, snažila ses mě uchránit, ale je to dobrý .."
"No, jen aby.." řekla s tím svým chytrým tonem.
"Mami, nech toho, prostě to nemůžu udělat jentak najednou.." dodala jsem a otevřela okýnko s chatem.
"To je...?" nedořekla.
"Ano... a nevím, či ted dělám správně.."
"Nikol, rozhodně líp, než tady s tím.. to nemá budoucnost, bude to horší.." dodala.
"Mami, já vím.. nech mě," poručila jsem a napsala do chatu. Chvíli jsem si tak psala a za chvíli přišla zase mamka.
"Tak co?" ušklíbla se.
Smála jsem se na okénko v počítači.
"Dobrý..ale víš co bys mohla?"
"Já vím, promin, jen jsem byla zvědavá, vím.." zakřenila se.
Obrázok

"Stále jsi má dcera a stále si tě budu bránit.." špitla.
V tu chvíli jsem si vzpomněla na útržek z debaty s Jiřinou.
"Stále si tě budu hlídat.." zaznělo mi v hlavě.
Sebrala jsem se a odešla do pokoje, zvedla telefon a vytočila číslo.
"Ahoj, nevadí, že volám?" pozdravila jsem.
Čekala jsem odmítnutí, ale to nenastalo.
Obrázok

"Ne, copak se děje?" optala se dívka na druhém konci.
"Víš.. je to horší a horší.." podívala jsem se na svou ruku, kde byl prsten.
"Vím, že nechceš slyšet, my ti to říkali, ale měla jsi aspon držet pusu před máti.. co se děje? Zas je hnusnej?" vyzvídala.
"Což o to, na to už jsem si nějak zvykla, ale spíš..už mi to leze krkem, jsem ted doma a no.. psala jsem si s dotyčnou osobou" vysvětlila jsem.
"No a ? To je fajn.."
"No a zítra jdeme ven" řekla jsem s nadějí v hlase.
"To je super broučku, heled, budu muset jít, tvůj brácha chce večeři" zasmála se.
"Tak jo, děkuji za vyslechnutí.."
"Nemáš zač, drobku..ahoj" rozloučila se a už se jen ozvalo píp píp.
Převlékla jsem si pyžamo a šla spát. S nadějí, že zítřek dobře dopadne.
------------------------------------
Obrázok

Stála jsem před dveřmi a nemohla jsem se zmost zdvihnout ruku.
Pak jsem sebrala všechny síly a zaťukala.
Přemýšlela jsem, co mě tohle všechno bude stát, s psychikou na dně, jsem si říkala, že buď a nebo. Možná to bude ještě horší, možná se vše vyřeší. Posunula jsem se dál od dveří, se srdcem až v krku.
Dveře se za chvíli otevřeli...
Obrázok

----------------------POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ--------------------------
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Nemesix » Str 13 Feb 2013, 21:08

zas pekný dielik s tým jej vzťahom je to napínavé,a k fotkám, nezabudni keď fotíš dať celú strechu lebo niekde na fotkách vidno, že si tam zabudla dať strechu, ale to je len taká drobnosť, pútavo píšeš takže sa to super číta, teším sa na ďalší diel :wink:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Str 13 Feb 2013, 21:29

Jojo, v těch fotkách musím ještě zapracovat :P každopádně děkuji :P
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Simko » Str 13 Feb 2013, 22:10

Zas veľmi pekný dielik! :) Poriadne napínavý! :)
Teším sa na ďalší! :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 2 hostia