Život slečny Petersonové

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Nemesix » Sob 03 Nov 2012, 18:13

proste..nepáči sa mi taký typ chlapa :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Sob 03 Nov 2012, 18:20

Zajímavé, víš co? :D Uvidíme, jak dlouho to s ním vydržíme :D
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Ned 04 Nov 2012, 11:58

5.DÍL
Co si budeme povídat. Došli jsme ke Standovi domů a zavolali jsme Máje. Řekla, že se staví za pár minutek a že nám zatím nechá čas pro sebe, s takovým tím.. znáte ten šibalský výraz, kdy jde z něj poznat, že ví, co se bude dít? Tak přesně ten!
Tudíž se mě Standa zatím v té jeho stresující situaci, kdy to šlo na něm celkem dost slušně poznat i se sám dokonce přiznal, snažil nějak zabavit.
Ukázal mi zatím jeho výcvik, který si trénuje sám.
Obrázok

Stála jsem opodál a sledovala s údivem, jak se jeho tělo různě napíná a vysiluje na různých místech cvičiště. Bylo to zvláštní, sledovat, jak se to dělá v armádě.
Mezi tím, se setmělo a zvonila na nás Mája. Ve dveřích ale vzešla situace, kdy šla ještě za svým klukem a že pak se vrátí a zůstane přes noc. Já jsem na ní udělala ještě ksicht a řekla, že nesouhlasím, no bylo mi to prd platný, jelikož Standa se jen zazubil a zavřel za ní dveře s tím, že se tedy ještě vrátí s tím svým.
Pobídl mě tedy, abych si lehla za ním na postel. Za tu dobu jsme v sobě měli pár štamprliček rumu s kolou, aby ta nervozita opadla uplně a tak byla nálada lepší. V tu chvíli se z něj stala ale neřízená střela a začal mě lechtat a mazlit.
"Víš, vzpomínáš, jak jsem ti říkal, že jsi strašně pěkná baba a byla by tě škoda, aby jsi byla stále uplakaná?" optal se.
"No jistě, to bylo milé" usmála jsem se.
"Myslel jsem to doopravdy vážně, jsem s tou svou už docela dlouho no a... žádná mě za tu dobu nedokázala tak oslovit a zblbnout jako ty" vypadlo z něj a jeho ruka začala směřovat trošku níž, než bylo povolené. Chtěla jsem ho zastavit.
Obrázok

Mazlení mi nevadilo, ale tohle bylo víc a víc silnější. Začal mě pomalu svlékat a já se mu cukala, říkala jsem si, že to je určitě jenom jeho způsob mazlení, že k TOMU nedojde, necítím se na to.
"Prosím...zastav, já...já..nevím, jestli tohle.." začla jsem opatrně koktat.
"Ale notak, přeci se nechceš trápit stále nad tím jedním, užívej si života." zašeptal mi do ucha.
Ať jsem se snažila jak jsem chtěla... síly mě pak už zradily a na jeho silné ruce jsem už neměla. Chtěla jsem zastavit čas. Možná utéct, možná se jen zaseknout a porozmýšlet, co teď právě dělám. No nic z toho jsem dělat nemohla. A takhle to probíhalo ještě půl hodiny.
Celou dlouhou půl hodinu, dokud nás nevysvobodil zvonek. Já ho v tu chvíli ani neslyšela, ale tím, že se Standa zvedl, začal se oblíkat a šel otevřít mi to došlo.
Ležela jsem ještě pak nehybně v posteli, dokud za mnou Mája nepřišla.
Seděla vedle mě tiše, koukala jak koukám do nepřítomna.
"Zlato, promiň.." špitla.
"Mm..teď už s tím nic neuděláme, naštěstí, jsi ještě přišla včas.." koukala jsem dál do nepřítomna.
Celý večer pak byl ještě krapec v duchu alkoholu. Kluci si popíjeli a my po jejich usnutí zůstaly dál v kuchyni. Bavily jsme se o Lukym. Prý slyšela, že mě pomlouval či tak podobně a že teď balí taky nějakou slečnu. Debata byla tak zvláštní, že v tu chvíli jsem neměla dost sil a odebrala se spát.
Ležela jsem celý večer po boku Standy jak opařená, chvilku to ještě zkoušel ale došlo mu, že mi vážně není dobře, že to myslím vážně.
Obrázok

Ráno, když jsem vstala, jsem si vše ještě jednou promítala v hlavě. Vždyť se přeci nic tak zvláštního nestalo. Život se vážně musí užívat, na tom není nic zlého a Lukyho mi to stejně nevrátí. S úsměvem jsem se tedy prodrala přes jejího k Máje a řekla jí, že se za deset minut sejdeme dole, venku.
Obrázok

"Jo, přesně tak se to stalo, jak ti říkám" smála jsem se.
"Nene!! To nemyslíš vážně, on se fakt na tebe takhle podíval a začal tě líbat?" ptala se nevěřícně.
"Jo, bylo to fajn" usmála jsem se.
"Ta vidíš.." odvětila.
Sice mi hlavou jisté pochybnosti pobíhaly, ale snažila jsem se je přehlížet.
"Já ti říkám, takhle se nikdy nechoval, je do tebe fakt celej blázen" řekla.
"Myslíš?" znejistila jsem.
"Jo...co myslím, víš, že já všechno vím" zakřenila se.
"Budu se muset pokusit se přesvědčit, že tohle je fakt pravda.." zamyslela jsem se.
"Je...a pěkná," odpověděla.
"Tak pojď, jdeme za nima, ať se nehrozí, kde jsme." dodala.
Obrázok

Víkend probíhal v dobrém duchu, smáli jsme se, dál popíjeli alkohol, koukali na fotky, videa z akcí a užívali si. Večer jsem se snažila být víc a víc milejší a uvěřit, že je to vážně pravda.
"Je mi s tebou vážně dobře, prde" natáhl ruce a já mu vyskočila na hruď.
"Mě s tebou taky, už dávno jsem se takhle nebavila," špitla jsem a Standa si mě ještě víc přitiskl k sobě.
"Děkuji" dodala jsem.
Standa jen mlčky držel mé tělíčko a odtáhl mě do postele.
Obrázok

---------------------------------------------
Ráno mě naložil do auta a odvezl domů.
"Musím vám něco oznámit, slečno"
"Ano?"
"Těším se na další víkend s vámi, snad bude delší, než jen dva dny" zazubil se.
V hlavě mi proběhlo, že už se nemůžu dočkat a tak jsem se jen usmála a sladce ho políbila. Bylo mi líto, že odchází a i na něm bylo vidět, že mu je líto, že se musí rozloučit.
" za dva týdny, naviděnou...nééé" zasmál se.
Zmohla jsem se jen na smích a odešla jsem. Stihla jsem mu ještě z dveří zamávat. Můj krásný víkend končí.
Obrázok

----------------POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ-------------------------
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Uto 20 Nov 2012, 10:08

6.DÍL
Čas plynul jako voda a než jsem se nadála, byl tu den D. Měla jsem jít na 4 dni ke Standovi s tím, že o víkendu jsme šli na ten Máji ples.
Přesně v 15.00 se rozezvonil zvonek u dveří. Když jsem otevřela dveře stál tam. Je přesný! Je dokonalý.
Obrázok

Chvíli jsem se pozastavila nad tou myšlenkou, či je vlastně dokonalý. Říkávala jsem si to i u Lukyho. No...musím si užívat. Myšlenky o Lukym sem nepatří...aspon ne ted!
"Tak co, princezno, připravená razit na další báječný dny?" optal se.
"Jasně!" vykřikla jsem s radostí.
---------------------------------------------
Celý ty dva dny, co jsem byla po jeho boku jsem se cítila jako jeho paní. Byl to nezvyk být v bytě, kde jsme sami, kdy jsem se o něj starala jako manželka. A bylo to tak pěkný, že všechny ty krásné časy vždycky tak popoženou čas, že tu byl den, kdy byl ples. Měla jsem se s Májou setkat večer, kluci tam teprve přijdou, ale už oblečený, no my se s Májou musíme upravit.
Obrázok

"Ahoj, no kde se flákáte..šup šup..!" objala mě.
"Pardon, to víš, s klukama to není zrovna nejlehčí, trošku jsem zabloudila" zazubila jsem se.
"To nevadí, pojď, tady si odložíš věci!" táhla mě urychleně.
Obrázok

"Musím jít, najdi kluky.." přikázala mi a zmizla.
To je fajn. Nechá mě v divadle samotnou.
Chvíli jsem hledala, co kde najdu, nakonec jsem našla Standu.
Obrázok

Přicupital ke mě trošku víc v jeho důstojnickém postoji.
"Pááni! Sluší ti to, princezno!" mrkl na mě.
"Jo? Tak to děkuji" špitla jsem.
"Vsadím se, že z tebe nespustí oči nikdo..určitě si tu někoho ještě najdeš" pokračoval.
Zarazila jsem se. "Ale prosím tě, myslím si, že k tomu není důvod.." nasadila jsem úsměv od ucha k uchu.
"No fákt, všimla sis, kolik je tu pěknejch bab? Třeba támhleta.."
"Ehm, Petra?" zeptala jsem se.
"Jo, ta maličká, je snad ještě menší jak ty... už jsem si myslel, že menší trpaslíci neexistují" zasmál se.
Obrázok

Chvíli jsem stála jako opařená a přemýšlela, co to má znamenat.
"To snad nemyslíš vážně. Je to bejvalá spolužačka, v tý třídě mě skoro všichni nesnášeli a chvíli k nim patřila i ona." zavrčela jsem.
"Ale notak, zlatíčko, za některé věci si můžeme sami, jsi si jistá, žes na tom neměla podíl?"
"No to jistě ne. Mám jen tišší vychování, nemůžu za to, že jsem nezapadla mezi ty nafoukaný fiflenky, takovou bys mě jistě neměl rád.." snažila jsem se.
"Fiflenky já rád..v určité míře.." odvětil.
Nemohla jsem pochopit co se v tu chvíli dělo. Je trošku víc mimo či co.
"Když myslíš...jdu se bavit" mávla jsem jen rukou a zkřížila na truc, že jsem nedobitná.
Obrázok

Dokážete si představit, jaká by to byla zase potupa v tý třídě? Zbytečně by jí nahrál, aby si ze mě zase mohly dělat srandu...blbky jedny..nikdy nezapomenu na to, jak si ze mě dělaly na chodbě srandu a ta jedna do mě kopla, měla jsem jí to v tu chvíli vrátit, bohužel, já jsem taková, že raději tiše odejdu.
Chvíli jsem se tak procházela, ale když jsem se vracela, viděla jsem, jak se Standa bavil jakoby se nic nestalo. Měl v sobě kus alkoholu, tak jsem si říkala, že to určitě nebylo myšleno zle, zítra to z něj určitě vyprchá a bude zase dobře.
Obrázok

Vypadal, že se velmi dobře baví, tak jsem se snažila si užívat večer též naplno, aby nebylo vidět, že mě to trápí. Snažila jsem se uklidnovat, brzy se mi to povedlo a uviděla jsem Máju, jak si brnkala vedle podia na kytarku. Na chvíli jeho pozornost upoutala, ale pak mi zase v dáli zmizel, mezi všemi těmi lidmi. Pokaždé jsem ho pak zahlédla někde se jen mihnout, nakonec jsem zjistila, že už je stejně společensky unaven, takže už ani nemá cenu s ním něco rozebírat vážněji. Celý večer jsem pak zůstávala většinu času sama. Až jsem toho začínala trošku litovat, že tu jsem. Že já blbá se vůbec dávala sem, navíc když vím, že tohle mu jentak neodpustím, protože jsem ho před chvílí viděla s Petulkou na parketu. A to ještě musím jít k němu. Je dobré, že ráno už odcházím domů, až se vyspím.
Obrázok

"Copak se děje, vypadáš jakoby tě přejelo auto?" zasmála se Mája.
"Hm..koukej.." ukázala jsem směrem na Standu s Péťou, evidentně se jim to líbilo.
"Ale prosím tě, nežárli, říkal mi, že se mu nelíbí, že je jen zpestření večera." usmála se asi v naději, že mi to má pomoct.
"Nedělej si starosti, užívej si můj ples, snad bys mi ho nechtěla pokazit.." pokračovala. Přikývla jsem.
Obrázok

"Nedělej drámu, vždyť co ti brání, si taky nenajít mezi těmi spousty kluků tady nějakýho toho tanečníka pro dnešní večer.."
"Májule! Víš, že já na tohle nejsem, celou dobu se přesvědčuji o něm a teď?"
"Nemyslím si, že to má veliký šance, vždyť já už ho viděla za dnešní večer tančit i s tou jednou z béčka, a ta není zrovna nejpřitažlivější... je napitej, co bys čekala?" snažila se mě uklidnit. No trošku víc marně.
Mezi tím se mezi námi připotácel ke kytaře a začal si tam něco brnkat. Byl skoro úplně mimo.
Obrázok

"Nevěš hlavu, za půl hodinky se končí, pojedeme domů, tam se vyspí, zítra bude líp, uvidíš." uklidňovala.
Nakonec to dopadlo tak, že po tanci jsem ho našla na chodbě, kde už pomalu spal. Vypadali jsme jak dva bezdomovci. Snažila jsme se k němu tulit, no však marně, byl jiný. Okolo nás chodili moji bývalí učitelé, každý na nás koukal. Přišla jsem si jak největší trubka. Dokud mi teda Mája nepřišla říct, že vyhazovači vyhodili nějaký dva zamilovaný, kteří byli tak oprsklí a dokázali se oddávat své lásce místo parketu i na záchodě. Viděla jsem je na parketu, jak po sobě lezli, ale představa, že byli tak neukojitelní a museli s tím až na záchod mě trošku rozesmálo. Vypotáceli jsme se za hodinu ven z divadla s tím, že Máji otec nás odveze zpět domů a tak Máji kluk vzal Standu a šel s ním napřed. My s Májou šly opodál za nimi s tím, že jsem zvědavá, jak dopadne zítřek.
Obrázok

-------------POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ--------------
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Simko » Uto 20 Nov 2012, 11:21

Začal som čítať tvoj príbeh! NiQush je perfektný! Veľmi sa mi páči, mám rád tento žáner príbehov. Tento diel je tiež skvelý!
Len pokračuj dalej! :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Uto 20 Nov 2012, 13:29

Jeeej děkuji, takovou pochvalu jsem nečekala, moc děkuji, vážím si toho :)
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Sob 08 Dec 2012, 10:37

7.DÍL
Druhý den ráno jsme všichni rekapitulovali včerejší večer. Standa celý znavený včera padnul do postele, takže nebyl čas to nějak rozebírat. Zdálo se, že evidentně neřeší situaci a jede se dál. Opětovně říkal, že se nic nestalo a ani nestane. Po hodince jsme se sebrali a jeli domů, aby on mohl jet tak, že bude doma kolem tý 7 večerní.
Napjatá atmosféra se ale vážně surově táhla, takže u dveří jsem se jen zmohla na pár smutných vět, protože jsme si byla na tuty jistá, že tímhle období štěstí končí. Zase do říše smutku. Jak krátké to bylo. Obrázok

"Chtěla jsem ti jen říct, že jsem při tvé blízkosti na něj málem zapomněla. Takže za to ti děkuji." špitla jsem smutně.
On stále s jeho tvrdým výrazem nic neříkal. Jen na mě koukal a pak se usmál.
"Nemáš zač, to je dobře..tak ahoj" utnul.
"Jo, ahoj, dobře dojeď." dodala jsem ještě. Standa se však už jen otočil a odešel.
Doma mi docházelo, že by to stejně nemělo tím jeho chováním dlouhé obdoby. A tak jsem dál šla cestou sama. Čas ve škole utíkal pomalu, ačkoli se blížil konec roku. Najednou jsem dostala zprávu na fb, zjistila jsem, že Lukyn už mě nemá bloklou a že si mě dokonce přidává do přátel. V odkazu bylo napsáno, že se mnou potřebuje mluvit. Nejdříve se mi to nezdálo. Nakonec ale proč ne, stejně má ještě moje věci.
-------------------------------------
Stála jsem před jeho bytovkou, když v tom vyšel.
Obrázok

"Pojď dovnitř!" pobídl.
"Taky tě zdravím.." ušklíbla jsem se.
"Tak tedy, chtěl jsem se tě zeptat, jak dopadlo mé tričko, které máš někde u sebe?"
Zasmála jsem se. Táhnu se sem jen proto, aby se mě zeptal na tričko?
"Neboj se, je schované, chvíli jsem ho nosívala na spaní, teď je bezpečně uložené ve skříni." odpověděla jsem.
"Jo? Tak to je dobrý, tak aspon tak.."
"A moje flashka? Několikrát jsem měla chut si pro ní dojít, ale když jsi měl novou slečnu, neopovážila jsem se." řekla jsem.
"Tvou flashku stále využívám a měla jsi klidně dojít, ona sem chodívala málokdy." usmál se.
Vypadal ta jistě, je uplně změněnej.
"Aha, no... koukám, že ti vše přijde k smíchu.." znejistila jsem.
"To víš, ledacos se změnilo, už nejsem takový.." odpověděl opět s úměvem. Bylo mi do pláče.
"Jo no, na jednu stranu jsem ráda, že jste od sebe.." navázala jsem ještě řeč.
"No bylo to zvláštní, ale to je jedno. Je to pryč, dost mě podvedla a víš, že já jsem člověk, co by nikdy nic takového neudělal. Nechápu proč si se mnou zahrávala a nechtěla mi věřit."
"Jo, to po mé zkušenost v podstatě taky asi nebudu dostatečně už nikdy věřit" usmála jsem se.
"Jasně, zase jsem ten nejhorší já, no víš, je mi to už docela dost jedno." zvážněl.
"To jsem neřekla, změnil jsi mě.. což je na jednu stranu výhoda! Ani se ti nikdy nestýskalo či jsem tě nenapadla?" optala jsem se zvědavě.
Obrázok

"Po pravdě? Ani ne, měl jsem lepší věci na práci, než se zabývat historií. Tak to asi mělo být." usmál se. Bože jakej je z něj teď člověk!
"Aha..no jednou si si vzpomněl.. když si si mě znovu přidal do přátel." nadějně jsem vyhrkla.
"Víš co, vyndaval jsem lidi z bloku v podnapilým stavu a skoro většinu jsem nechal tak, až na vyjímky.." zasmál se. Dobrý.. vážně nemá cenu se mu nějak vnucovat.
"Tak já už pujdu..." špitla jsem smutně.
"Jojo, měj se.." řekl s klidem a úsměvem na tváři. Tohle je neskutečné!
Avšak přeci jen se naskytlo malý štěstíčko, když jsem došla domů. Předtím, než jsem odešla jsem dávala sympatákovi na internetu na jeho komentář přes kamarádku, že se mi líbí jeho názor. A hopla, on dal též, že se mu líbí můj komentář. Že by nějaký nový zážitky?
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Nemesix » Sob 08 Dec 2012, 13:09

dlho som to tu nekomentovala..a som rada že s tym namyšlením blbcem..:D ..skončila., ja som z neho mala len taký pocit že za každu cenu sa s nou chcel vyspať :D ..ale dufam že čoskoro bude pokračko :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Sob 08 Dec 2012, 13:52

:D zvláštní, jak si to odhadla, každopádně děkuji :)
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Str 12 Dec 2012, 18:41

8.DÍL
Takže, jak bych vám to řekla. Začíná se blýskat na lepší dny. Já vím, zní to vtipně, ale vážně. On dal líbí se na můj komentář. Pak mě šťouchl po pár dnech. Víte, říkáte si, že je to zase nějaká srandička, vždyť je to jen internet. Tudíž měla jsem radost, ale nic jsem si neslibovala. Navíc.. co by se dalo čekat, když jsem se právě dostávala ze všeho a počítala s tím, že dalšímu klukovi asi jentak věřit už nebudu.
Měl krásné oči a byl sympaták, říkala jsem si, že na takového stejně mít nikdy nebudu. ale přesto jsme se navzájem štouchali dost dlouhou dobu, dokud jsem mu teda nenapsala. Mezi tím, co jsem mu odeslala zprávu, jsem prokoukla několik fotek, které šly vidět i bez přidání osoby.
Obrázok

Fotku měl evidentně se ségrou a komentáře typu, že jí kazí fotku a on, že se tedy veřejně omlouvá, že už to neudělá, mě vcelku pobavily. Evidentně měl smysl pro humor. V tu chvíli mi došla zpráva a s ní i žádost o přátelství. Další sympaták v přátelích. Začínal mě zajímat. Jeho zprávy, že jsem hezká a že se diví, že jsem nezadaná, že si určitě někoho najdu byly fajn. Rozhodně jsem mu lichotky oplácela.
Psali jsme si takto celý večer a dostala jsem i pozvání, že zítra bychom se mohli jít podívat ven. Jeho sestra má už dítě a stejně starý je i jeho bráška. Takže dvě roztomilé dítka. Souhlasila jsem, že teda zítra ve dvě hodiny se sejdeme v centru.
*-------------------------------------------*
Další den jsem tedy brzy vstala a šla se připravit, vana, nějaké pěkné prádlo, jiný účes. Nesmím si udělat ostudu, ale ani vypadat nějak vyzývavě. A pro jistotu si s sebou vezmu svého malého hlídače Nellynku.
Kolem druhé jsem se tedy rozhodla, že půjdu, venku se začalo ale trošku zatahovat, tak jsem se jen modlila aby nezačalo pršet. Popadla jsem Nellynku a když psal, že už se nám to blíží sms, odpověděla jsem, že už se celkem i těším. Odepsal mi taktéž, že se těší.
Když jsem došla na místo, hleděla jsem na lavičku, kde řekl, že bude. Samozřejmě, byl tam. Bylo ho snadné poznat. Když se na mě zahleděl, ty oči!
Obrázok

"Ahoj, tak co kam půjdeme?" vystřelila jsem ze sebe narychlo, aby aspoň trochu opadla ta nervozita.
Nellynku jsem nechala běhat opodál.
"Ahoj, tak to je jasné, že když máš psa, tak jdeme do přírody.." zasmál se.
Vypadal ještě líp jak na fotkách. Stále jsem nemohla uvěřit, že takovýhle kluk je zrovna se mnou venku.
Popošli jsme o kus dál a bavili jsme se mezitím o všem možným. Řekl mi, že má taky psa, ale toho velkýho. Na toho se moje malá jorkšírská kamarádka vůbec nečapala.
"Spává se mnou ráda v posteli, mám manželskou postel, takže mi aspoň nebývá smutno.." sedl si na lavičku a já vedle něj.
Obrázok

Říkal mi, že holku už neměl dobrýho půl roku, že se většinou stýká jen s bývalkama, že je to docela stydlín, ale že to poznám časem. Všechno poznám časem. Takže jsem pak i já vyprávěla o svý minulosti s tím, že někdy se vložil do řeči, že nechápe, jak někdo takový může být. A že asi taky čeká na něco, čeho se nikdy nedočká.
Pak jsme se zase zvedli a popošli o kus dál. Viděl, že když jsem se bavila já o něčem, byla jsem docela smutná. A tak se mě snažil rozesmát.
"Nemůžeš vše brát tak vážně, holka. Co bych potom měl říkat já... při tom všem, čím jsem si prošel.." podotknul. V tu chvíli mě vzal, otočil si mě k sobě a začal mě lechtat.
Obrázok

"Počkej! Co blbneš! Jsem lechtivá! Když se nesoustředím tak tuplem!" křičela jsem a snažila se bránit.
"Vidíš, hned je to lepší, když se usmíváš!" řekl.
"Jo, to máš pravdu, smích.. to je asi to poslední, co mývám v poslední době.." posmutnila jsem.
"Ale to je špatné, to budeme muset nějak napravit.." zamyslel se.
Obrázok

Čas při něm docela rychle plynul a na to, že jsem si říkala, že je to jen další kamarád, bylo mi s ním vcelku hodně dobře.
Obrázok

"Jsi fajn, milá a určitě hodná holka. Nechápu, jak ti někdo mohl něco takového dělat. Já takovej určitě nejsem a ani bych si to nepřál, být takovej. To se nedělá. Na to jsem asi až moc naivní, ale věřím, že jednou se najde taková, která mě pochopí." sklesl.
Pohlédla jsem na něj, pousmála se a odvětila.
"Já si myslím, že určitě, děkuji ti, že si o mně myslíš, to co si myslíš. Jsi fajn a je s tebou sranda, ale budu pomalu muset jít."
Obrázok

Došli jsme před můj barák a tam jsme se rozloučili, že snad někdy příště. On se zasmál a ujistil, že určitě. Asi za hodinku mi psal, že je doma a že se mu to tak líbilo, že jestli chci, půjdeme ještě ven.
Byla jsem překvapená, táhlo už na devátou hodinu večerní a on chtěl jít se mnou ven. Opět to bylo něco nového, takovéhle večerní hodiny už pro mě vážně nebyly. A tak jsem souhlasila, řekl, že pro mě dojede autem i se švárou a že půjdeme k němu, že mě i ta jeho sestra chce poznat. Bylo to na jeden den moc věcí, ale přikývla jsem a řekla, že do půl hodinky může přijít.

Obrázok

"Rád tě vidím opět. Jsi připravená? A dřív jak ve dvanáct domů rozhodně nedojdeš, ale ujištuji tě, že nejsem ten případ, co by ti něco provedl, sám se zavazuji tím, že rozhodně jsi v bezpečí. Ale to taky poznáš časem, co já jsem za člověka." obejmul mě.
"Jo...nevím proč, ale necítím v tobě žádné nebezpečí, důvěřuji ti" usmála jsem se a objetí mu opětovala.
Nastoupili jsme do auta, kde už seděl jeho švagr i s malým batoletem.
"Já jsem Lukáš.."ozvalo se vpředu a podal mi ruku. Nešlo mu vidět do obličeje. Podala jsem tedy ruku též a upalovali jsme přes město audinkou 120. Že se jede ještě do krámu pro nějaké pití.
------------------POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ--------------------
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Simko » Štv 13 Dec 2012, 19:57

Ach dlho som tu nebol... teraz už určite častejšie budem chodiť :D
NiQush veľmi pekné diely.... už sa teším na nový :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Nemesix » Štv 13 Dec 2012, 21:25

veľmi pekný diel...nemá on náhodou rovnaké meno ako ten jej kamarát z detstva? :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Štv 13 Dec 2012, 22:45

Myslíš ten jeho švagr? :) nuž, to má :) A děkuji za pochvaly :P
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Nemesix » Štv 13 Dec 2012, 22:53

jáj to je švagor?..ja som myslela že to je ten čo sa s ním zoznámila :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Pia 14 Dec 2012, 00:40

Nene, špatně jsi pochopila, kontrolovala jsem, či jsem zle nenapsala, ale nenapsala :)
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia