Život slečny Petersonové

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Štv 14 Feb 2013, 00:27

Waa děkuji :) Jsem ráda, že se ozvete :P
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Ned 03 Mar 2013, 19:57

15.DÍL (omlouvám se zas za fotky, vím, jsem hrozná)
Z bytu se vynořila postava. Blond vlasy, vyšší.
"Už jdu.."špitl a prohrábl si vlasy. Lehce jsem se pousmála.
Obrázok

"Ehm..ahoj.."
"No ahoj, tak... jsem tady, co potřebuješ?"
"No víš... potřebovala jsem si promluvit s někým mladším, chápajícím.. no prostě s někým jiným.." vysvětlila jsem.
Obrázok

"A proto jsem tě napadl zrovna já?" podivil se.
"Víš, vždycky jsme si mohli povídat o všem, odreagovala jsem se, když už jsem tu, řekla jsem si, že za tebou skočím.." usmála jsem se.
"No.. dobře, mám chvilku času, chtěl jsem jít plavat jak vidíš.." vysvětloval, skoro vypadal, že nemá zájem.
"Nemáš zájem?" optala jsem se.
"To bych ti řekl, upřímně, vždycky ti vše povím, i když to bolí, to sis nezvykla?"
"Ale jo, víš, musím ti něco povyprávět..život je těžký.." šeptla jsem a nahla se k němu.
Obrázok

"Potřebuji se poradit, nevím jak dál..." řekla jsem beznadějně.
"Myslíš si, že to je kvůli onomu.. no... nevím proč bych zrovna já měl, ale jsme kamarádi, radím ti.. asi jako každej, bež prostě pryč." vysvětlil.
"Ale když ono to nejde jen tak. Chvíli je to dobrý, pak se to dokašle, ale dokašle se to vždy až moc..toho se děsím,"
"No...stejně mi bylo vždycky nejlíp u tebe.." dodala jsem.
"Jo...chápu, ale když nejsi spokojená, jak dlouho chceš čekat?" optal se vážným výrazem.
Zakejvala jsem rameny.
"Prostě se msusíš rozhodnout a co nejdřív...určitě máš strach.. věci jsou špatný, ale po bouřce vyjde zas slunko.." poplácal mě.
"Máš pravdu..každej ji má, jen.. já sama taky vím, co už jsem zažila.."
Obrázok

"Poslyš...nikdy není pozdě, snad teda..." zauvažoval s o lehkou odmlkou.
"Haha! Ne, to zase ne, jen prostě...."
"Vím, že pro jedno kvítí slunce nesvítí.. znáš to!" dodal.
Bylo mi jasné, kam tím míří.
"Hele hele! Podívej! Támhle.. to je on!" zakřičel najednou.
Obrázok

Zadívala jsem se ihned do dálky, zkoumajíc, co se kde hýbne, ale nikoho jsem neviděla.
"CO? KDE?" spanikařila jsem.
"Dělal jsem si srandu, ty truhlo, vidíš to... bojíš se.." poukázal.
"Aha no.. víš, mě to moc směšné nepřišlo..vážně bych to zažít nechtěla.."
Obrázok

"Ale tohle by prostě nemělo být... není dobrý, že jsi takto omezená, nedělá se to..." vysvětloval.
"Víš..mě o to nejde, jsem ráda, že jsem se dokázala aspon trochu zbavit pocitu, že dokážu bejt s někým po tobě a vím, že on mě miluje. Jen je to čas od času vážně jak z hororu." vzdychla jsem.
Obrázok

"Tak co si někam zajít? Třeba se Šárkou nebo Májou, aby jsi se odreagovala s někým jiným.." navrhl.
"To už jsme byla, sice je to jako kdybych šla s někým z klučičího pohlaví, ale je to dobrý. Čas od času." přikývla jsem.
No, v tu chvíli se k nám řítila vážně osoba, z které šlo vidět, že přesně tohle čekala. Když jsem ji spatřila, krve by se ve mně nedořezal.
Obrázok

"No vida..." ozvalo se v dálce.
"Proboha, tys to přivolal, co ted,..." zazmatkovala jsem.
"Schovej mě, proboha, to si odskáču..bude ze mě mrtvola. Vysvětlovat nemá cenu."
Luky se jen nevinně díval na mou zbledlou tvář. Nechápavě koukal na mě a na něj. Jejich pohledy se střetly. Vedle stála matka a přihlížela.
"Nikoletto! Můžeš ke mně na chvilku?" zavolal.
Obrázok

"Asi bys měla jít..." špitl Lukáš.
Nechtlo se mi, ale nic se nestalo, vždyt...ne, nic se prostě nestalo, musím se uklidnit.
Oba dva jsme se vydali k němu.
Obrázok

Zastavila jsem a čekala, co se bude dít. Prohlíželi se oba navzájem. Čekala jsem to horší, no...zatím se nic nestalo.
"Čau...já jsem Jirka.." prolomil děsivé ticho.
"Čau, no my už jsme se viděli..ale teda dík za jméno.." řekl mu.
Ještě si mezi sebou vyměnili trošku víc vraždící pohledy a já odcupitala směr domov.
Když jsme přišli domů, čekala jsem vážně to nejhorší. Musím si odpykat to, co jsem si navařila.
Obrázok

"Nebudu říkat nic.. asi jsi to zrovna v tu chvíli cítila.." spustil, když si sedl vedle postele.
"Nemá smysl ti říkat, že se nic nestalo... samozřejmě, že nic.." odvětila jsem.
"No...nepotřebuji si zadělávat problémy, nechci tě ztratit, evidentně.. jsem ti ublížil.." dodal.
Zvedla jsem se a chtěla jít, ale v tu chvíli mě chytil. Stisk to byl silný.
Obrázok

"Neskončili jsme.."
Pustil mi ruku a já se chytla. Opřela jsem se o zed a on též.
"Nechci, aby to bylo takhle. Chceš snad jinýho?" zvýšil hlas.
Nechtěla jsem, aby se to komplikovalo, přeci jen.. za žádnou hádku mi to nestojí.
"Nemyslím si, že bych proto stála venku.." špitla jsem.
"Co prosím?" zvedl hlas.
"Řekla jsem, že ne.." odpověděla jsem.
Snažila jsem se vnitřně uklidnit. Bylo ticho. Tak hrobové ticho, že to nahánělo hrůzu. Atmosféra dusna se dala krájet.
Obrázok

"Takže v pořádku? Nechci, aby to mezi náma bylo takhle.. vážně tě miluji, už bych si to neuměl představit, že bych měla takhle žít s jinou.." zadíval se na mě a pak otočil hlavu k oknu.
Díval se do prázdna, bylo mu to evidentně líto.
V duchu jsem si říkala, že se nezmění. Ale bylo mi ho vážně líto.
"Prostě už se tohle nebude opakovat, taky od tebe nechci odejít.." draly se mi slzy do očí.
Kdyz to spatřil, otočil se a udělal gesto. Lekla jsem se.
Obrázok

"Neboj..." uklidnil mě.
Chytl mě za bradu a přitáhl. Už už jsme se skoro políbili, když v tom...
Obrázok

"No tááák!" zasmála jsem se a odvrátila ho rukou.
"Ty jedna nezbednice,.." zasmál se.
"stejně ti tu pusu dám...té se nevyhneš!" smál se dál vyhrožujíc.
"Já vím..." dodala jsem s úsměvem.

---------------------------------POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ----------------------
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Nemesix » Ned 03 Mar 2013, 22:15

bolo to dobré,..ale mne k tomu Jirkovi už nejako nepasuje,.:D ..nejako nechcem aby s ním bola,..je taký čudný :D :D ...
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Ned 03 Mar 2013, 23:25

:)) Děkuji :P
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Štv 06 Jún 2013, 20:58

Tak slečny a pánové... pokud to někteří čtete..musím vám oznámit, že po reinstalu oboum technik, mi bohužel rodinka nejde rozjet... mohla bych vám tedy napsat stručný konec a někdy v příští budoucnosti psát nový příběh, kor když už mám po maturitě :) snad se nezlobíte...
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Pia 07 Jún 2013, 12:45

16.DÍL Konec alias všecko dobré?
Byl krásný letní den, s Jirkou se všechny dny zdály již poměrně stejné. Ne, že by to byl stereotyp, to ne, každý den, se stalo něco nové, ale už jsem si na něj tak zvykla, hádky jako každý jiný, že si myslím...že tohle k životu prostě patří. Seděla jsem u jídelního stolu a přemýšlela, že se nám blíží den, kdy to tady opustíme. Ano, začne nový život v jiném městě, bez ostatních. Bude to tak lepší. Miláček tedy balil ještě poslední věci. Na jednu stranu mé pocity byly smutné... ale i veselé, tedy celkově... smíšené z toho, že opouštím svůj rodný kraj..a něco nového začne.
Jsou i chvilky, kdy bych si to nejraději ještě jednou rozmyslela, ale když si představím, že nový příběh mi dodá další zkušenosti v životě,...musím to aspoň zkusit.
"Nevíš, kde je ta poslední krabice s nádobím?" zakřičel z předsíně.
"Myslím si, že jsi ji odnášel před auto už..!" odpověděla jsem se smíchem.
"Asi mi už z toho hrabe.." vykoukl zpoza dveří.
"Myslím si, že nejsi sám, neboj, taky se už nemůžu dočkat." špitla jsem.
Víte, každá mince má ...dvě strany. Sice je to přítel, kterého by asi nevystála žádná z normálních slečen. Tudíž se můžu asi počítat do těch nenormálních..co já vím. Vím, že i přesto všechno, je to svým způsobem bezvadný chlap a já už si na něj zvykla i s těmi jeho méně přijatelnými vlastnostmi. A víte co bylo nejlepší? Naše výročí, bylo jako každý den...ale přeci jen něco na konci bylo jinak a dorazilo mě to pomalu více, jak zásnubní prstýnek. Snažil se mě vyhecovat a když s emu to povedlo, řekl: "Vidíš...nemůžeš mi dát vše, co chci.."
Stroze jsem mu odpověděla, že můžu a dala jsem.. nacož on se na mě podíval. Dlouze se zadíval do očí. Zvedl ruku. A zašeptal: "tak já chci to, co máš tady.." a ukázal na oblast hrudníku. Jistě víte, kam...
V tu chvíli jsem se fakt neudržela a začala brečet. Malá holka, co si odře koleno je proti tomu nic. Cítila jsem, že tohle bylo vážně to nejhezčí, co jsem kdy slyšela. Tudíž má i své hezké a nepřekonatelné vlastnosti.
Možná se vám to zdá, jakože je to nic, ale pro mě, od něj, v tu chvíli to bylo to nejlepší, co mi mohl říct. Asi to někteří tedy nepochopíte, ale až budete mít takovéhoto muže, brzy pochopíte, co můžete čekat a co nikoliv.
Myslím si, že i kdyby to nevydrželo na celý život, můžu být ráda, že jsem si něčím takovým vůbec prošla. Že né vždy je všechno růžové a za to, velké dík.
"Lásko? Můžeme jet...vzala sis kinedryl, drobku?" zasmál se.
Zvedla jsem se když jsem procházela kolem něj, štípla ho do tváře a vlepila malou pusu.
"...Abys ho nepotřeboval ty..." dodala jsem rázně. Oba dva jsme nasedli a já naposledy koukla na dům, kde jsem prožila něco takového s pocitem, že je to za mnou a že všechno zlý, je k něčemu dobrý....


------******KONEC PŘÍBĚHU*****-----

Doufám, že se vám dobře četlo, že někteří pochopili smysl tohoto příběhu a věřím, že si jistě na mně najdete chvilku času, aby jste to přečetli a slibuji, že nový příběh už se začíná fotit. :) Tak snad vás bude bavit jako ty ostatní. Děkuji. :)
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Simko » Pia 07 Jún 2013, 14:56

Wow! Veľmi pekný a šťastný koniec :)
Ale každopádne to bol fajn príbeh, a hrozne rád som ho čítal :) Aj keď škoda že už koniec... :neutral:
No ale čo už, dúfam a teším sa na nový príbeh! Určite budem čítať! :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Sob 08 Jún 2013, 13:00

Děkuji, bohužel, mrzí mě to též, ale když ty sims zlobí v poslední době :'(
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod Nemesix » Sob 08 Jún 2013, 13:10

Aj mne bude ten príbeh chýbať, ale pekne sa skončil, a určite sa teším na ďalší :wink?
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Život slečny Petersonové

Poslaťod NiQush » Sob 08 Jún 2013, 13:28

děkuji =) neboj... :) snad brzy
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia