Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Poslaťod Nemesix » Štv 01 Sep 2011, 22:49

Obrázok
UVOD-V malej dedinke zvanej Zelené údolie sa kolovali historky o upíroch. No nikto na nich neveril. Vo vedľajšom meste žila šťastná rodinka ktorá sa tu prednedávnom nasťahovala.
Tak si ich predstavíme:
Andrea Clarck
Obrázok
Je to veľmi šikovná mamička ktorá nadovšetko ľúbi svojho manžela aj dcérku.Rada varí aj dobre . Je rodinne založená. Je momentálne bezpráce. Rada číta a varí. Najradšej číta príbehy o upíroch.
Adam Clarck
Obrázok
Je to milý ocino ktorý má rád svoju ženušku aj dcérušku. Chodí do roboty, je zamestnaný ako policajt. Je rodinne založený. Na všetko naletí lebo má každého rád.
Amélia Clarck
Obrázok
Je to výnimočné dieťa, je veľmi vnímavá a šikovná (asi po mamine). Je to ešte batoľa no rastie ako z vody.
A nakoniec ich suseda :
Sandra Crock
Obrázok
Táto žena je veľmi zaujímavá tým že má snehobielu pleť. Vraví sa o nej že ešte nikdy ju nikto nevidel behať po slnku. Keď jej niekto zavolá že poď na obed jednoducho nepríjme. A vyhovorí sa že má alergiu na slnko. Je veľmi zarmútená po tom čo mala frajera a ten jej ublížil a stále cíti tú bolesť ktorú pocítila.
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Poslaťod Kika0123 » Pon 19 Sep 2011, 15:46

peckaaa... som sa bála keď si mi to čítala he he...:D... ale ne ne čo si... supeeeer :clap:
Videla som ťa mnohokrát a od vtedy ťa mam stále pred očami i v mysli a nedá sa to vypnúť je to ako vírus.
Je to láska?
Dúfam že niečo podobne od vtedy cítiš aj ty.
Obrázok užívateľa
Kika0123
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon 19 Sep 2011, 15:42
Bydlisko: Parchovany
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Poslaťod Nemesix » Pon 19 Sep 2011, 18:40

díík Kikuš...ale neboj sa ...veď to nieje naozaj..:D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Poslaťod Nemesix » Str 21 Sep 2011, 17:35

Kapitola 1
Sandra Crock rozpráva svoj príbeh:
Stalo sa to jedného dňa , keď môj otec zomrel. Mama zomrela keď som bola ešte malá. Mala som iba otca ale aj on šiel za ňou. Bola som sirota. Dali ma do detského domova , kde si ma adoptovala jedna rodina. Bola veľmi milá, no ja som si to len myslela. Keď som vyrástla tak som im bola ako slúžka.
Obrázok
Takže celé detstvo som bola nešťastná a vlastne celý život som nešťastná. No mali aj syna a ten bol na mňa celkom milý.
Obrázok
Zaľúbila som sa do ňho. No nevedela som aký v skutočnosti je. Že je taký podlý ako jeho rodičia. No bola som zaľúbená a slepo som mu verila. Nevedela som že sú upíri.
Obrázok
No keď som mu raz rozprávala vtip tak vtedy som uvidela jeho tesáky. Veľmi som sa zľakla. Tak som sa rozhodla z tej rodiny utiecť blízko nich bol hustý a tmavý les.
Obrázok
Tak som tam bežala.
Obrázok
On zbadal že utekám tak priletel za mnou. Zrazu som zastala nevedela som kam mám ísť. Vtom ma vystrašil veľmi som sa zľakla.
Obrázok
Povedal mi že mi neublíži že sa nemám báť. A ja som mu dôverovala lebo som ho nadovšetko milovala, hoci aj bol upír. Pobozkal ma. A potom ma zhypnotizoval .
Obrázok
A kusol do krku.
Obrázok
Pred očami som videla iba tmu.
Obrázok
Potom som sa prebrala v nejakej chatke.
Obrázok
Bola tam milé dievčatko, ktoré sa o mňa staralo.
Obrázok
Volala sa Amélia. Ale bolo to dávno. Teraz už som upírka a nič už na tom nezmením. Presťahovala som sa do krásneho mesta blízko lesa, aby ma nikto neodhalil že som upír.
Obrázok
Stalo sa zo mňa dospelé zrelé dievča. Mám tam príjemných susedov, no nenavštevujem ich, veď pre istotu.
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Poslaťod Kika0123 » Sob 24 Sep 2011, 14:24

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: nafoť ďalšiu kapitolu nech mám čo čítať.. :D ... super príbeh fakt... :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :respect: :vampire:
Videla som ťa mnohokrát a od vtedy ťa mam stále pred očami i v mysli a nedá sa to vypnúť je to ako vírus.
Je to láska?
Dúfam že niečo podobne od vtedy cítiš aj ty.
Obrázok užívateľa
Kika0123
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon 19 Sep 2011, 15:42
Bydlisko: Parchovany
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Poslaťod Nemesix » Uto 27 Sep 2011, 19:17

Ďakujem..Tak pridávame nový diel..po čase dáme aj s obrázkami..no teraz nebol čas lebo v škole samé písomky

Kapitola 2
U Clarckových :
"Tak som rada že sme sa tu nasťahovali " povedala Andrea a šla prirpaviť obed. Zatiaľ čo Andrea pripravovala obed, Adam sa hral s malou Améliou. Potom Andrea zvolala : " No už poďťe jesť ! " Adam: " Dobre, ideme. " Tak šli a naobedovali sa . Malej Amélii urobila kašičku dala ju do sedačky a ona rýchlo a hĺtavo zjedla všetku kašičku. Adam: " Asi jej v novom dome chutí viac jesť ako v tom čo sme boli predtým , " a zasmial sa. Andrea : " No veru, zachvíľu je veľká slečna. " Vonku bolo horúco tak sa šli osviežiť do vírivky. Maličká chcela ísť tiež, no nemohla bola tam veľmi horúca voda a tato jej vysvetlil : "Maličká nemôžeš ísť s nami do vírivky tam je veľmi horúco , počkaj ja sa pôjdem pozrieť či niečo nenájdem v cestovnej taške, zdá sa mi že sme ti zobrali bazénik." Tak sa šiel pozrieť a našiel ho . Nafúkal maličkej Amélii bazén a ona sa tam čľupkala a rehotala sa . Veľmi sa jej to páčilo. Zvečerilo sa tak už vyšli von z vody. Andrea Améliu prezliekla do pyžamy a dala ju spať. No Adam s Andreou ešte nešli spať. Neboli totiž unavení. A tak si sadli na gaučovku a pozerali na telku. Vtom ju Adam vypol a povedal Andrei : " Pozri maličká už spí čo keby sme sa troška pomaznali? " Andrea: " Tak dobre zlato. " Adam ju hodil na gauč a začali sa vášnivo bozkávať. No vtom začala maličká plakať. Andrea rýchlo bežala k maličkej a zobrala ju na ruky. Pýtala sa jej: "Čo sa stalo?" Amélia:" Šla tade zlá teta. " Andrea jej povedala : " To sa ti iba určite snívalo Amélia." No nesnívalo sa jej to.
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Poslaťod Kika0123 » Ned 09 Okt 2011, 20:14

noo... :D... uzasne... :D ... mas stastie ze si to nedala precitat ucitelovi... :D ... vieš... to by som sa len vtedy smiala... :D :D :D
Videla som ťa mnohokrát a od vtedy ťa mam stále pred očami i v mysli a nedá sa to vypnúť je to ako vírus.
Je to láska?
Dúfam že niečo podobne od vtedy cítiš aj ty.
Obrázok užívateľa
Kika0123
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon 19 Sep 2011, 15:42
Bydlisko: Parchovany
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Poslaťod Nemesix » Ned 09 Okt 2011, 21:02

no to hej..:D...ja som za žiadnu mu to nechcela datť prečitať :D ..veď je to blud ..
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Poslaťod Kika0123 » Pon 10 Okt 2011, 17:59

ale neni to blud... :D ... len je to trosku... take... no... som ticho... :D ... proste nie vhodné do rúk učiteľa... :D :D :D
Videla som ťa mnohokrát a od vtedy ťa mam stále pred očami i v mysli a nedá sa to vypnúť je to ako vírus.
Je to láska?
Dúfam že niečo podobne od vtedy cítiš aj ty.
Obrázok užívateľa
Kika0123
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon 19 Sep 2011, 15:42
Bydlisko: Parchovany
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Poslaťod Nemesix » Pon 10 Okt 2011, 19:08

no asi tak. ...:D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Poslaťod Nemesix » Pon 17 Okt 2011, 21:16

3 Kapitola
U Crockových:
Zasa pekelne svieti to hrozné slnko. Neznášam ho. Prečo musí svietiť?! A teraz musím byť iba vo vnútri. Už ma to nebaví , byť upírom. Cez deň nemôžem ani na krok výjsť von, musím byť stále zavretá v mojom dome. Ešte že môžem ísť v noci von. Včera v noci som bola pozrieť tých mojich susedov. Tá maličká je krásna a tak sladučko spala. Zatiaľ čo jej rodičia namiesto toho aby ju chránili a stáli pri nej sa vášnivo bozkávali na sedačke. Ja keby som bola jej rodič tak by som si vychutnávala chvíle s ňou. Jej otec je veľmi pekný, celkom sa mi aj páči. Pripomína mi niekoho len neviem koho. Ale na tom nezáleží. Celý deň som na ňho myslela, aj na tú maličkú. Ani neviem prečo. Prišiel večer a nejako ma to ťahalo ich navštíviť. Ale premohla som sa a nešla som. Tak som si objednala pizzu. Hoci aj nič nejem iba pijem krv ale tak . Aj tak budem mať večeru aj tak. Šla som pozerať telku. Vtom niekto zazvonil. "Asi to bude pizza donáška, " pomyslela som si. Otvorila som dvere. Ako som si myslela bola to pizza donáška. Ten donášač bol celkom pekný pozvala som ho dnu. Začala som s ním flirtovať aby bol mnou zaslepený. No a potom som utíšila svoj smäd. Jeho bezvladné telo len tak ležalo v mojej spálni. Jeho telo som odniesla do tajnej miestnosti a stopy som zamaskovala. Jeho krv bola sladká, nebola ako niektorých feťákov. Takže ma usítila na celý týždeň. Zajtra možno zavolám Clarckovým, nech prídu na návštevu. Musím si predsa zlepšiť vzťahy s mojimi susedmi. Bola som už unavená tak som šla spať. Začula som nejaký buchot. No ja som si ho nevšímala určite zase nejaký opilec blúdi okolo lesa a prehrabuje sa mi v košoch. Tak som to nechala a zaspala som.
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Poslaťod Kika0123 » Str 19 Okt 2011, 15:51

no ... :D ... výborná kapitola... :) ... ale kde mala tú miestnosť??? to by ma zaujímalo... :) ... nebolo tie mrtvoly citit po celom dome... ??? ... ale to len tak pre zaujímavosť... :) :) : :D
Videla som ťa mnohokrát a od vtedy ťa mam stále pred očami i v mysli a nedá sa to vypnúť je to ako vírus.
Je to láska?
Dúfam že niečo podobne od vtedy cítiš aj ty.
Obrázok užívateľa
Kika0123
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon 19 Sep 2011, 15:42
Bydlisko: Parchovany
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Poslaťod Nemesix » Str 19 Okt 2011, 16:34

tá miestnosť bola osobitná..a nebolo ich cítiť po celom dome...to bolo akože tak že..normal. mala si izby a jedna z nich nemala dvere a tam ich dávala..Ale boli tam v skutočnosti dvere..ale neviditeľné a iba ona cez nich vedela prejsť no všetci čo boli upíri..asi tak :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Poslaťod Kika0123 » Ned 30 Okt 2011, 21:39

co??? ... to s tymi dverami mi dajak nechce vojst do hlavy... :D :D :D ... boli tam dvere ale v skutocnosti neboli ale potom tam boli... :D :D :D :.. osm z toho debil!!! :D
Videla som ťa mnohokrát a od vtedy ťa mam stále pred očami i v mysli a nedá sa to vypnúť je to ako vírus.
Je to láska?
Dúfam že niečo podobne od vtedy cítiš aj ty.
Obrázok užívateľa
Kika0123
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon 19 Sep 2011, 15:42
Bydlisko: Parchovany
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh - Keď sa raz stane čo sa nemalo.

Poslaťod Nemesix » Pon 31 Okt 2011, 14:33

Boli tam.No iba ona ich videla..kapiš to?..na zajtra pridáme dalši dielik..:)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia