Osudy simíkov z Janolandu

Ukážte ostatným svojich Simov s rodinami a ich zvieratkami!

Moderátor: Sašena

Re: Osudy simíkov z Janolandu

Poslaťod Luana » Sob 21 Aug 2010, 23:03

Aha, to by som skôr videla na down... :) Ale väčšie rodinky už vážne zvyknú blbnúť, raz mi to hru doviedlo do strašných stavov, brrr.

http://www.familyecho.com/?p=IGOMB&c=17 ... view:IGOMB

Iva
Dylan & Brigita
Dorothy


Po Codyho zbabelom odchode si toho Iva zo života veľa neužila. Už dávno mala podobne ako všetci moji simíci celoživotnú platinovú aspiráciu dosiahnutú minimálne trikrát, a tak sa celé dni len tak flákala a flákala. Jej novým koníčkom sa stali pokusy o kontaktovanie domovskej planéty jej svokra - či sa jednalo o Ufóna technika alebo Lea Deppiesseho je otázka, na ktorú si každý, komu neostali v pamäti vypálené vety z pôvodného Janolandu, bude musieť odpovedať sám :lol:
Obrázok
Pravdou ostáva, že či už to majú na svedomí jej nevšedné techniky praktikované výhradne počas dňa...
Obrázok
...alebo zásah vyššej entity, Iva svojho cieľu dosiahla.
Obrázok
Smutné je, že o tom už nikomu nepovie.
Obrázok
Obrázok
Čo sa Dorothy týka, stratou rodičov v takom mladom veku sa v nej niečo uhniezdilo a už to nechcelo von.
Obrázok
Zúfalá Dorothy si uvedomila, že s aspiráciou po rodine to takto už viac nejde, a ako bohatá dedička (Bohatá. Dedička. Bohatšia, než ktokoľvek z vás kedy bude!) neváhala spraviť nožnice cez rozpočet. Zo šatníka vytiahla svoje najlepšie (čítaj: najkratšie) šatičky, kúpila si pár náhodných farbičiek na tvár, a hlavne, radikálne zmenila účes.
Dorothy vedela, že nebude chlapca, ktorý by jej anjelskému vzhľadu nepodľahol... :good:
Ale nie, nesprávna fotka... :slap:
Obrázok
...ktorý by jej anjelskému vzhľadu nepodľahol. :good:
Obrázok
A tak sa začala verejná súťaž...
Obrázok
...o ruku Dorothy Asutenovej.
Obrázok
Bude to Ricky?
Obrázok
Bude to tento?
Obrázok
Alebo tento?
Obrázok
No, tento to nebude - mutanti sú mutanti, ale odtiaľ-potiaľ...
Obrázok
Snáď tento?
Obrázok
Vlastne, tento to nebude. Edward Austen je totižto syn sesternice Dakoty... :whistle:
Obrázok
A čo tento?
Obrázok
Počas tejto krásnej jesene sa Dora Austenová stala pre zoznamovaciu agentúru stabilným biznisom.
Obrázok
A to zhruba až do momentu, kedy konečne uznala, že je to úplne beznádejné...
Obrázok
A skončila tam, kde začala.
Obrázok
No koniec jesene sa i tak niesol v znamení veľkých objavov. Dorina nenávisť ku Brigite získala v mojich očiach úplne iný rozmer. Dora totiž záhadne začala nenávidieť aj svojho brata, Dylana.
Obrázok
A pritom Brigita si nebola vôbec ničoho vedomá... jej vzťah ku svojej mladej švagrovej sa pohyboval na číslach 90/70! :o
Obrázok
Ako totiž jedného zimného večera vyšla pravda najavo. Ak ste nadobudli dojem, že Dora je neschopná vyšších citov, mýlite sa: toto je Karla.
Obrázok
Karla si vždy bola so všetkými troma zelenými súrodencami veľmi blízka, a to až do takej miery, že si najstaršieho z nich vzala za muža a porodila mu zelené dieťa, Evana. No medzi ňou a Dylanom to vždy tak akosi iskrilo...
Obrázok
A tak, keď sa v Dylanových prianiach objavilo želanie: Zamilovať sa do Karly, neváhala som.
A Dora? Celý bratov podvodný skutok so záujmom a pozorným prikyvovaním interakciou Schváliť pozorne pozorovala :lol: :lol: :lol:
Obrázok
Čo na to Dylan? Nič. :lol: Brigita sa nikdy o ničom nedozvedela, Dylan si pochvaľuje dve lásky, a Dora, tá si s bratom len vylepšila vzťah :lol:
Prišla zima a ja som sa za oboch mladých rodičov rozhodla, že je čas sa trochu zahriať, a zaobstarať si dieťatko :)
Obrázok
Po niekoľkých bezsenných nociach...
Obrázok
...prišlo obdobie oprávneného podozrenia...
Obrázok
...a čoskoro samotné očakávanie. :P Chlapec Dievča? Zelený? Biely? S mojim šťastím typujem bieleho chlapca. Zelené dievčatko, ááách, čo by som zaň dala... už chápete, prečo je Dora môj obľúbenec? :mrgreen:
Obrázok
A niekedy v tom období sa zjavili Vianoce. Nasnežilo až na posledný zimný deň, čo som sa rozhodla vo Vianočnom duchu náležite osláviť :P
Obrázok
Brigita zúročila všetky svoje kulinárske schopnosti a pripravila ich vrchol, šalát, ktorý podávala zhladovaným spoluobyvateľom a náhodnej okolidúcej, Magde Saudek :)
Obrázok
Večerom sa niesla pohodová atmosféra, na darčeky sa akosi zabudlo ( :mrgreen: ), a slovné spojenie "naši zosnulí sú tu s nami" sa prehuplo z abstraktnej do konkrétnej podoby 8)
Obrázok
Myslím, že to bude tou Magdou. 8)
Obrázok
A ako vidím, nie som sama 8)
Obrázok
Snehu bolo po prvej a jedinej zasneženej noci požehnane aj ráno. A keďže bolo jasné, že sa o pár hodín s príchodom jari roztopí, využil Dylan zaslúžený deň voľna na zimné radovánky. A netrvalo dlho, a Brigita, ktorá už tú horúčavu akosi nemohla vydržať, ho v jeho snažení nasledovala...
Obrázok
...s dobredu jasnou predstavou o výzore svojho výtvoru :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok
Napätá chvíľka... 8)
Obrázok
A tadá!
Obrázok
A veru, ako svorne skonštatovali obaja stavitelia, akoby modelu z oka vypadol :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
Obrázok
No radovánky, ktoré bezprostredne nasledovali...
Obrázok
...rozprúdili Brigite krv ešte niekoľkonásobne viac. Až natoľko, že z toho bol malý - deja vu pocit - biely chlapček :slap: A kedže bola Brigita v nálade na nejaké extravagantné meno, dostal Enrique meno Enrique.
Obrázok
A čo bolo jeho prvým činom na tomto svete? Predovšetkým to, že si začal v tete Dorothy budovať podobné sympatie, ako jeho ctená mamička.
Obrázok
A vtedy mi tá hra zase padla. :lol:

Bugovníček na koniec:
Rozhodla som sa preorganizovať moje susedstvo. Mentálna poznámka pre budúcnosť: skôr, než prestavám domy, mám odstrániť všetky značky, skaly, kry a STROMY, ktoré by mohli na novom pozemku zavadzať :lol:
Obrázok
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: Osudy simíkov z Janolandu

Poslaťod Renatka.605 » Ned 22 Aug 2010, 00:03

myslim ze to bol down tak snad mi to uz nebude robit zle ..aj ked sa mi ta vecsia rodina vymazala :? no nevadi .. :lol: uz som predychala
inak super :good: paci sa mi tato tvoja rodinka paci sa mi ze tam mas mimozemstanov :lol: to sa u mna asi nestane ..alebo .. no mohlo by sa :lol: aby to bolo zaujimavejsie a inak ten deja vu pocit s rodenim chlapcov mala jedna moja simka asi 6 krat :lol: a ta veta posledna
prestavám domy, mám odstrániť všetky značky, skaly, kry a STROMY
sa rymuje :lol: :mrgreen: :good:
:) :) :)
Obrázok užívateľa
Renatka.605
Starec
Starec
 
Príspevky: 1385
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:54
Bydlisko: Nitra
Pohlavie: Simka

Re: Osudy simíkov z Janolandu

Poslaťod Randa » Uto 24 Aug 2010, 13:00

jéj príšerky :oops: :lol:
Sedí bager na strome a pletie kakao.
Obrázok užívateľa
Randa
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 466
Registrovaný: Uto 02 Mar 2010, 17:52
Pohlavie: Simka

Re: Osudy simíkov z Janolandu

Poslaťod l o r e l a y » Uto 24 Aug 2010, 13:04

Dosť ma prekvapilo ako sa to všetko zvinulo, ale každopádne, pochvala :D .
Priateľ je ten, ktorý príde keď ostatní odchádzajú.
Obrázok užívateľa
l o r e l a y
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pon 26 Júl 2010, 00:08
Bydlisko: Gamesims :P
Pohlavie: Simka

Re: Osudy simíkov z Janolandu

Poslaťod Luana » Uto 24 Aug 2010, 14:25

Renatka.605 píše:prestavám domy, mám odstrániť všetky značky, skaly, kry a STROMY sa rymuje :lol: :mrgreen: :good:

Vidíš, ani som si nevšimla :mrgreen:

Muhahahahaháááh, čas ZVRATOV ešte len nastáva :twisted: Ďakujem, rozrastá sa mi okruh čitateľov? :mrgreen:

http://www.familyecho.com/?p=N3JC5&c=4l ... 4321952980

Dylan & Brigita
Dorothy
Emanuella, Esteban
a vo vedľajšej no rozhodujúcej úlohe: Karla


...takže vám predstavujem Emanuellu, nie-vaše-typicky-rozkošné-batoľa :P
Obrázok
Kto je Emanuella? Predsa Enrique, ktorý sa po páde hry neuložil, a musel sa narodiť znova - no jeho/jej osud mu z herného hľadiska v tejto inkarnácií zďaleka neprial tak, ako v minulej: Obaja rodičia ho/ju totiž majú úplne na háku.
Obrázok
Brigita totižto celý deň prespí, alebo prebehá na záhrade utekajúc pred včelami, a Dylan je od rána do večera 5 dní týždenne v práci, takže jediná citová väzba, ktorá si dovolila vzniknúť, bola s Dorothy.
Obrázok
Ehm :lol: Ale aj keď to tak nevyzerá, Ema s Dorou sú odsúdené na hlboké večné priateľstvo.
Obrázok
Spomínajúc Dylanovu prácu, opäť tu máme Karlu 8)
Obrázok
Karla sa pravidelne po príchode z práce vysáčkuje von z auta spolu s ním, a keďže Dylan je muž levelovaniachtivý, pozve Karlu - vo všetkej počestnosti - na mejdan, z ktorého je na druhý deň nie len že povýšenie v práci, ale aj nejaká tá cetka von do záhrady.
Obrázok
Až kým to jedného dňa nevypuklo.
Obrázok
Dylan pozval Karlu na schôzdku. Namierili si to na jediný obecný pozemok, pripravený na nejaké to potencionálne podnikanie (zhodou okolností hneď veľa Dylanovho domu :mrgreen: ) - a ja som začala plniť Karline želania.
(...I am singing in the rain... :mrgreen: :mrgreen: )
Obrázok
Obrázok
Obrázok
A tak sa začala malá nevinná aféra.
Aby sme si povedali niečo o Karle, tak pred nejakým časom sa vydala za Dylanovho staršieho brata Dominica, a spáchala mu malého zeleného Evana. Aj keď mala oboch rada, nikdy si s nimi nebola úprimne blízka, a väčšinu svojho času venovala skôr vylepšovaniu dovedností, než rodine.
Obrázok
Typická karieristka, povedali by sme 8)
Obrázok
S manželom jej to klape jedine po úrovni, kedy obaja prídu z práce, a chcú sa v pohodlí spolu trochu zabaviť, a jej syn Evan má pred sebou veľkú kariéru, ale to je asi tak všetko, čo by sme mohli o tejto rodine povedať :whistle:
Obrázok
Takže kedykoľvek to bolo možné, bola Karla ochotná s Dylanom tráviť všetok voľný čas, najlepšie na miestach, ktoré bolo ľahké navštíviť, bez rizika, že by sa jej rodina o poschodie vyššie niečo dozvedela. Romantiku nechajme bokom :P
Obrázok
Mala som dilemu :lol: Rozbiť dve nešťastné, no fungujúce rodinky? S malými deťmi na zadných sedadlách? Ale keď Karla a Dylan boli takí šťastní...
Obrázok
Okrem toho, oba páry sa vzájomne stále priťahovali...
Obrázok
...jeden dokonca natoľko, že z toho vznikol malý Esteban, ktorého som ešte ako batoľa nevidela, ale myslím, že pre budúcnosť má šance :mrgreen:
Obrázok
Napokon to rozriešila Dorothy, ktorá sa už na tú nespravodlivosť nemohla dívať.
Obrázok
Svoje posledné dni na Janolandskej ulici číslo si nevybavím strávila rodinka priam idylicky.
Obrázok
Eme síce bude chvíľku trvať, kým si na myšlienku novej maminky zvykne...
Obrázok
...ale ja verím, že všetko bude vďaka Dorothy nakoniec fajn.
Obrázok
No nakoniec padol večer a s ním aj definitívne rozhodnutie. Dylan vybrakoval rodinné konto. Dorothy nariadila, aby si každý vzal len osobné minimum (sama si zbalila kariérnu baletnú tyč :mrgreen:), objednala taxík, a potom dala rodinka v zložení Dylana, Karly, Dorothy a Emy (ktorá by sa zbláznila žiť v dome iba s Brigitou) zbohom svojim starým rodinám, a odišla do stratena.
Obrázok
Na dovolenku :lol: :lol: :lol:
Obrázok

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

A žili šťastne až do smrti :P
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: Osudy simíkov z Janolandu

Poslaťod Renatka.605 » Uto 24 Aug 2010, 14:57

super :good: aj tie fotky z dovolenky :) a tí zelenáči sú dobrý keď sú spálení :lol: ale neviem si predstaviť keby sa opálili či by boli zelenší :lol:
Naposledy upravil Renatka.605 dňa Str 25 Aug 2010, 18:48, celkovo upravené 1
:) :) :)
Obrázok užívateľa
Renatka.605
Starec
Starec
 
Príspevky: 1385
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:54
Bydlisko: Nitra
Pohlavie: Simka

Re: Osudy simíkov z Janolandu

Poslaťod nancy » Str 25 Aug 2010, 14:37

waau, úžasný simovia :lol: milujem mimozemšťanov :good:
I can´t sleep but i sure can dream. ;*
Obrázok užívateľa
nancy
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 353
Registrovaný: Str 28 Júl 2010, 20:02
Bydlisko: Wonderland ;).
Pohlavie: Simka

Re: Osudy simíkov z Janolandu

Poslaťod schnegy » Štv 26 Aug 2010, 00:09

Nemam cas si to teraz vsetko citat ale velmi sa na to tesim, tvoje rodiny mam rada :) A mimaci tu este neboli 8)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Osudy simíkov z Janolandu

Poslaťod Integra » Pia 03 Sep 2010, 19:49

obdivujem ťa :lol: ako dokážeš tak pekne písať, fotiť a hrať za toľko generácii :clap: skvelí sú tí simovia skvelí :good: :good:
I used to be an adventurer like you then i took an arrow to the knee
Obrázok užívateľa
Integra
Starec
Starec
 
Príspevky: 1221
Registrovaný: Uto 23 Jún 2009, 13:34
Bydlisko: Vreckany :)
Pohlavie: Simka

Re: Osudy simíkov z Janolandu

Poslaťod l o r e l a y » Uto 07 Sep 2010, 17:33

Tvojich simov proste milujem !! :lol: :oops:
Priateľ je ten, ktorý príde keď ostatní odchádzajú.
Obrázok užívateľa
l o r e l a y
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pon 26 Júl 2010, 00:08
Bydlisko: Gamesims :P
Pohlavie: Simka

Re: Osudy simíkov z Janolandu

Poslaťod Luana » Pia 17 Sep 2010, 18:16

Yop, ďakujem vám všetkým za reakcie... :P Mierne v posledných dňoch mierne nestíham - škola, autoškola, nejaké netové záväzky, nejaké chystané netové záväzky, atď atď... takže vyhlasujem hiatus, vidíme sa s mojimi simíkmi cez najbližšie voľno :mrgreen:
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: Osudy simíkov z Janolandu

Poslaťod Natty1010 » Sob 18 Sep 2010, 17:32

Jéé! Toto ma pobavilo, ale milujem sledovať príbehy tvojej rodinky :) úžasné..nikdy neviem čo sa vyvinie ďalej :lol: :good:
I used to dream
I used to glance beyond the stars
Now I don't know where we are
Although I know we've drifted far

Michael Jackson - Earth Song
I love you Michael
Obrázok užívateľa
Natty1010
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 08 Mar 2010, 22:35
Bydlisko: Slovensko, Nitra
Pohlavie: Simka

Re: Osudy simíkov z Janolandu

Poslaťod Denka0403 » Str 20 Okt 2010, 12:17

myslim, že ten tvoj príbeh je super, aj som sa nasmiala...a ako si to vlastne s tym myslela, ze ten chlapec bol tyrany?? :shock:
Denka0403
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon 04 Okt 2010, 10:51
Pohlavie: Simka

Re: Osudy simíkov z Janolandu

Poslaťod Luana » Ned 14 Nov 2010, 22:12

Denka0403 píše:ako si to vlastne s tym myslela, ze ten chlapec bol tyrany?? :shock:


No, on si chudák žil v dome so štyrmi staručkými simíkmi, z ktorých jeden sa točil za každou sukňou, jedna bola permanentne v červenej nálade a útočila na všetkých okolo, a dvaja boli tak egoisticky zahľadení na seba, že som im ani nestíhala plniť priania - samé milovať sa s, milovať sa s... :lol: A jeho si tam nikto nevšímal, priateľku si nájsť nemohol... :lol: Bol to dosť taký chudák :lol:

Chcela som sa len podeliť s fotkou - TOMUTO sa mi dnes (hádzaním kockou) narollovala aspirácia po romanci :slap: :slap:
Obrázok
Je to inak syn Dorky (tá, čo mám na avatare, najkrajšia siminka, akú som kedy v Janolande mala - teraz už je staručká... miláčik môj :heart: ) a Talina, toho fešáka, čo zbalila na dovolenke na tropickom ostrove :mrgreen: Na nový príspevok mám ale málo fotiek, snáď niekedy neskôr :mrgreen:
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: Osudy simíkov z Janolandu

Poslaťod schnegy » Ned 14 Nov 2010, 23:39

omg... :lol: No co ty mozes vediet, mozno bude mat u simiek ine fyzicke plusy ako peknu tvar :whistle:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia