Simovia by schnegy

Ukážte ostatným svojich Simov s rodinami a ich zvieratkami!

Moderátor: Sašena

Poslaťod zuza1 » Pon 31 Mar 2008, 22:01

jej pekne...ta druha je strasne pekna a ta prva ma velmo pekne vlasy :wink:
"Ak niekoho stratíme, nehnevajme sa, nedávajme na toho človeka – veď je to on s ktorým máme krásne spomienky. A tá bolesť ktorá je v nás, nebojme sa jej – nebojme sa ju prežívať, straňme sa ju tlmiť. Veď práve ona nám dáva pocítiť, že sme ľudia. "
Obrázok užívateľa
zuza1
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 423
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 16:21
Bydlisko: bb
Pohlavie: Simka

Poslaťod Alexxali » Pon 31 Mar 2008, 23:35

su naaaaadherneeeeeee !! :D :D velmi sa mi paci ))

edit : ja som chcel stiahnut tie vlasy na 2-om obrazku,, sa mi velmi zapacili )) ale zas mi zavadzaju tie vlasky co trca :lol: :lol: ako keby sa len teraz zobudila :lol: :D
Obrázok užívateľa
Alexxali
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 621
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 14:02
Bydlisko: Paris
Pohlavie: Sim

Poslaťod Invisible » Pon 31 Mar 2008, 23:38

Budem sa musiet opat opakovat.. mas prekrasnych simov! :wink:
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod Cora » Uto 01 Apr 2008, 08:35

ta druha je tak ojedinela a pritom krasna...robis fakt originalne simky...povies nam co je tajomstvom tvojho uspechu so simkami??? :lol: :lol: :wink:
Cora
Starec
Starec
 
Príspevky: 1430
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:49
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Uto 01 Apr 2008, 09:01

ja to poviem asi len tak: :flowers: :flowers: :) krásne ako vždy
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Maggi » Uto 01 Apr 2008, 11:26

Strašne pekný. Hrozne sa mi páčia. :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Max » Uto 01 Apr 2008, 12:38

fakt perfektne v kazdom smere, hlavne ta druha
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod schnegy » Uto 01 Apr 2008, 20:43

ou uf ste ma potesiliii :oops: Dakujeeeem :)

savi: urcite sa mozes tesit na babo, ked uz ma simka taky kvalitny genofond, nemozem ho premrhat :lol:

Cora: tajomstvo uspechu? Mozno staci vediet dobre zosuladit downloady :lol: Skratka ma robenie simiek bavi, trochu sa s kazdou pobabrem a je :)

Ostatnym este raz vdaka :D
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Str 02 Apr 2008, 07:59

Ako robíš také krásne simky? Lebo sa mi to strašne páči :love: , alebo daj na stiahnutie :oops:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hanka » Str 02 Apr 2008, 12:17

Maggi ak si si nevsimla tak dala uz nejake simky na stiahnutie..
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

Poslaťod schnegy » Str 02 Apr 2008, 22:25

Dakujem Maggi :wink:
A Hanka ma pravdu, uz nejake su a postupne mozno vsetky budu na stiahnutie na Erininych strankach :wink:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Štv 10 Apr 2008, 20:45

obidve su pekne ale nieco mi na Leii nesedi neviem ci tvar alebo vlasy :P no ale neham to tak obidve su pekne :D
Naposledy upravil klei6 dňa Sob 12 Apr 2008, 10:42, celkovo upravené 1
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod schnegy » Sob 12 Apr 2008, 00:21

Vdaka :wink:

Tak sem nahodim nejake starsie fotky z mojich rodiniek, povyberam par fotiek. Akurat tato rodinka tu bola v jednej sutazi na starom fore, slobodna mamicka s detmi, tak ak sa vam chce citat je k tomu aj pokec nejaky a je to mierne doplnene :wink:

Takže, toto je Kaya, má 27 rokov a býva na jednom pokojnom a krásnom ostrove, kde jediná práca, ktorá dobre vynáša je predávanie poriadne drahých nehnuteľností. Teda pracuje v realitnej kancelárii a darí sa jej dobre. Je slobodná mamička, má 2 dcérky, dvojčatá, nedávno oslávili 9 rokov. Na ich otca nespomína príliš rada. Preňho bola len rozmarom a ona si to uvedomila, žiaľ, príliš neskoro...
Obrázok
Obrázok

Práca ju napĺňa, svoje deti má rada, rodičia sa jej tiež snažia pomáhať. Má toho toľko, že na lásku nemá čas ani len pomyslieť, dievčatá ju úplne zamestnávajú. Sú to malé huncútske stvorenia, stále musia niečo vyvádzať. Strašne sa na seba podobajú, keď boli maličké, mala problém ich rozoznať dokonca aj ona. A veľmi sa podali na svoju mamu, akoby otca ani nemali... Teraz, keď sa z nich stávajú pomaly "veľké slečny" sa trochu začínajú prejavovať rozdielnejšie povahy. Stále však majú hlbokú citovú náväznosť, ktorú nie je vždy ľahké zvládať.
Tak schválne, ktorá je ktorá? :)

Obrázok

Sara je staršia zo sestier, menej výbušná ako jej sestra a je trochu tichšia, utiahnutejšia a detskejšia. Najradšej sa hrá v detskej izbe alebo stavia hrady z piesku, kreatívnosť zdedila po mame.

Obrázok

Gloria je od Sary mladšia o 10 minút, je to veľmi živé a neposedné dieťa. Práve ona je iniciátorkou každého huncútstva, na ktoré s úspešnosťou nahovára aj svoju sestru. Jej obľúbenou činnosťou je bombardovať mamu otázkami rôzneho druhu.

Obrázok

Kaya trávi s dievčatami väčšinu svojho voľného času. Nikdy sa nenudia, more sa im rozlieva priamo pod oknami, slniečko veľkú časť roka krásne svieti, všetky tri vedia veľmi dobre plávať a vždy si nájdu nejakú spoločnú aktivitu. Ich obľúbenou maškrtou je zmrzlina so šľahačkou :)

Obrázok

Výhľad na more je krásny, Kaya sa rada pozeráva z okna a hľadá inšpiráciu pre svoje pokusy o skladanie hudby. Hra na klavíri ju bavila odmalička...

Obrázok

V noci, keď všetko utíchne, je počuť iba šum mora a slaný vietor prefukuje cez otvorené okná do domu, jemné tóny, ktoré vyludzuje klavír dokonale harmonizujú s nočnou atmosférou. Je to chvíľa dňa, keď môže vypustiť z hlavy všetky svoje problémy a spoločnosť jej robí len sem-tam zatúlaná svätojánska muška.

Obrázok

Sú aj večery, keď sa cíti osamelá, sedí na pláži a pozerá do tancujúcich plamienkov ohňa, akoby v nich hľadala odpovede na otázky, ktoré sú nezodpovedané. Možno by nebolo až také zlé mať niekoho, s kým by mohla zdielať niečo pekné.

Obrázok

Lenže času nie je nazvyš, malé jej vysávajú všetku energiu. V jeden pekný deň sa stalo, že odrazu ju prepadla strašná melanchólia. Len tak si prezerala noviny a v tom jej padol zrak na inzerát starej cigánskej veštkyne lásky a povedala si, prečo nie? Zavolala... O hodinu sa na jej pozemku objavila smiešne vyzerajúca starena, gúlila očami a vyťahovala na ňu krištáľovú guľu. Kto bude ten pravý? "Zaplacte srdíčko a uvidzíce, čo sce nevideli!" Tak aj bolo, pánovi sa nepáčila jej spodná bielizeň :-D

Obrázok
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Poslaťod Alison » Sob 12 Apr 2008, 01:10

pekné simky..a tie malé sú rozkošné :) inak dobre napísané..a tá posledná veta :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lilly » Sob 12 Apr 2008, 09:11

Veľmi sympatické a pekné Simky. Dvojčatá sú úplne super 8)
Obrázok užívateľa
Lilly
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 09:17

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia