Leia a její simí přátelé

Ukážte ostatným svojich Simov s rodinami a ich zvieratkami!

Moderátor: Sašena

Leia a její simí přátelé

Poslaťod Leia Skywalker » Pon 09 Mar 2009, 21:56

Vlastním jednu zrzatou rodinku, kterou jsem dlouho tajila. Ano dlouho, protože jsem začínala jen se samotářskou slečnou a teď hraji v krásném domě se 4 kočičkami, manželem a dvěmi dětmi. Nejdříve se dvojici novomanželů moc nedařilo, ale od té doby, kdy se nastěhovali do nového domu, když byla simka poprvé těhotná, a zapracovali na sobě, mají se nádherně a štěstí jim přeje.

Tahle fotka mě přinutila, se vám pochlubit s Adamsonovými.

Obrázok

A pak už to šlo z kopce. Na fotečce je dětský pokoj, kde si hraje prvorozený syn Philip, který by rád byl jednou kuchařem, na synově posteli si pohodlně čte táta Andre (André) podle kterého je pojmenován kocour Andrew (Andrů). Byl asi 4 vyhozený ze zaměstnání, až si konečně našel vhodnou parketu. Pracuje jako právník a je to úžasný táta a milující manžel. A v postýlce hajá novorozenec - holčička Emily.

Obrázok

A co maminka? Zakladatelka mého simího štěstí se jmenuje Rose (Rous), po které je mimochodem pojmenována máma kočka Rosi (Rousi). Miluje svou rodinu a svou zahradu. Je v zahrádkářském klubu a vysloužila si skvělou pověst a vysloužila si peníze i studnu.

Obrázok

Nechodí do práce a stará se o domácnost. Nestýká se příliš s lidmi. Měla štěstí, že si našla Andreho, jelikož je jinak velmi plachá a ráda je v uzavřeném kruhu své rodiny a domu.

Obrázok

Co se týče prvorozeného Philipa, jak už jsem říkala chtěl by se živit jako velký vařením. Také mu to velice jde a zájem... jedna báseň. Nebránila jsem se tomu a těším se až si otevře restauraci... Doufám, že to zvládnu, až na to příjde.
Jako kdyby tátovi z oka vypadl. Je celý po něm. Od účesu a obličeje po tmavé obočí a to jsem ho neupravovala. Mají vynikající vztah a Andre je na syna velmi hrdý. Je to ten nejčistotnější kluk pod sluncem.

Obrázok

Obrázok

Dále tady jsou fotky maminky s dcerkou. Už teď si k sobě našly cestu a Rose je nehorázně šťastná, že se dočkala následnice.

Obrázok

Obrázok

No, a dokonce se dočkáte i narozenin. Myslela jsem na vás a počkala na Emilin růst. Myslím, že je to rozkošná holčička s velkým srdcem... Teda, určitě je to velmi společenské děvčátko se smyslem pro nepořádek. No pěkné číslo :slap:

Obrázok

Obrázok

A co se týče něžně poznamenané kočičí populace?

Obrázok

Ta kočička co leží v pelíšku je Rosi. Zakladatelkou tohoto kočičího rodu a pochází z útulku.

Obrázok

A ten "skleníkový" kocour vepředu se jmenuje Andrew.

Obrázok

Jsou to bezvadní společníci a mezi sebou se dost rádi laškují... No a jednou to skončilo kočičími dvojčátky. Bohužel nemám je focená jako koťata, ale jedno bylo tmavé druhé bílé. Myslím však, že se celkem povedla :pleasent: Možná je to tím, že jsem jejich "simí máma", ale mám je ráda a každé z nich chci dát do života každého Adamsonovic dítěte. Teda aspoň těm prvním dvoum.

Obrázok

Jsou to obě kočky. Jedna je celá tatínek, jen má jinačí tlapičky, což je hrozně roztomilé. Jmenuje se Phili, jelikož bude patřit prvorozenému synovi od Adamsonů Philipovi a je starší.

Obrázok

Obrázok

No a mladší se jmenuje Eliza, protože jsem chtěla dcerku, která byla ještě v bříšku, v případě, že by to byla holčička, pojmenovat Elizabeth. Nakonec se mi to k ní nehodilo a pojmenovala jsem jí Emily, ale Elize už jméno zůstalo a patří každopádně Adamsonovic první dcerce.
Eliza je naopak kopií maminky, jen má jinačí srst. Možná není nejhezčí, aspoň ne na téhle fotečce, ale nikdy bych nedokázala se jí jen tak vzdát :oops:

Obrázok

Doufám, že se ozvete, protože jsou to po dlouhém rozmýšlení první fotky, protože situace v rodince, kterou hodně dlouho tajím, mě donutila k tomu, abych vám svou práci ukázala :whistle:
Život dokáže připravit krušné chvíle, ale všechny stojí za to, aby se daly naplno prožít a později z nich vzešlo něco dobrého...
Obrázok užívateľa
Leia Skywalker
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 09 Mar 2009, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Maggi » Uto 10 Mar 2009, 16:38

pekne si to nafotila :)
len mi príde divné tmavé obočie k ryšavým vlasom :roll:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Mirabi » Uto 10 Mar 2009, 20:16

pekna rodinka, musia mat zabavu s tolkymi mackami :roll:
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod schnegy » Uto 10 Mar 2009, 23:51

Leia a ja ze odkial poznam ten avatar :D

Rodinka je velmi sympaticka a tie kocicky, jedna radost. Strasne su pekne tie ich modre ocka :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Jaina » Str 11 Mar 2009, 16:27

Pekní sú všetci :heart:
"A jsme doma. Moc sídlí tam, kde lidé věří, že sídlí. O nic víc a o nic méně."
"Takže moc je jen fraškou?"
"Stínem na zdi. Jenomže stíny umějí zabíjet. A často se stává, že velmi malý člověk dokáže vrhat velmi velký stín."
Obrázok užívateľa
Jaina
Starec
Starec
 
Príspevky: 1536
Registrovaný: Štv 27 Nov 2008, 19:14
Bydlisko: Lesy a háje Revúckej vrchoviny
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Leia Skywalker » Str 11 Mar 2009, 22:54

Ahoj Schnegy :unbelieve: :P Ráda tě vidím!! A jsem velice vděčná za skutečnost, že si na mě pamatuješ :lol:
Všem velice děkuji :oops: Brzy přidím pokračování, když budete mít zájem :)
Obrázok užívateľa
Leia Skywalker
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 09 Mar 2009, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Leia Skywalker » Štv 09 Apr 2009, 15:07

Společná snídaně rodičů Adamsonových... Teda ve dvou :lol:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

A člověk se ani nenadál a syn už otci roste před očima :roll:

Obrázok

Obrázok

A trochu se zděsil, když ho spatřil po takové..ehm.. malé změně :lol: Ale to dělají hlavně ty vlasy :oops:

Obrázok[/URL]

A pár společných chvil dámské půlky v zrzavé rodince :P

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

PS : Čistotný Philip a jeho hygiena.

Krok první : Před aktem

Obrázok

Krok dvě : Omrknutí potřebných partií

Obrázok

Krok tři : Obličej

Obrázok

Krok čtyři : Zoubky

Obrázok

Krok pět : Po aktu

Obrázok
Život dokáže připravit krušné chvíle, ale všechny stojí za to, aby se daly naplno prožít a později z nich vzešlo něco dobrého...
Obrázok užívateľa
Leia Skywalker
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 09 Mar 2009, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod sewanewa » Štv 09 Apr 2009, 15:48

Máš veľmi peknú rodinku.. Páči sa mi ako sa Philip usmeva na seba do zrkadla po svojej hygiene.. :lol: :lol:
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Leia Skywalker » Štv 09 Apr 2009, 15:53

Je to teď všechno vyprávění trochu kostrbaté, ale pokračování bude mnohem plynulejší, když prominete :pray: :lol:
Velice děkuji :roll:
Život dokáže připravit krušné chvíle, ale všechny stojí za to, aby se daly naplno prožít a později z nich vzešlo něco dobrého...
Obrázok užívateľa
Leia Skywalker
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 09 Mar 2009, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod anikasims » Štv 09 Apr 2009, 16:15

je to pekne, su velmi, krasny, to som necakala ze sa mi budu pacit aj rysavy.. :D :D KRASA!

A prosim odkial si stiahal tietocite schody?? su dokonale, tak keby si mi povedala odkial ich ams bola by som happy :D
za simikov ti davam rating 9 z 10!§!! co ej skvele =)
Obrázok užívateľa
anikasims
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Pon 30 Mar 2009, 23:37
Bydlisko: nové mesto nad váhom
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Leia Skywalker » Štv 09 Apr 2009, 22:53

Děkuji Aniko! Jsem vděčná, že se ti Adamsonovi tolik zalíbili a poklonu všem vyřídím :heart:
Co se týče schodů asi tě zklamu. Nejsou na stažení. Jsou MAXIS, z datadisku Život v bytě (který mimochodem stojí za to :wink: )

Ještě jednou dík...
Život dokáže připravit krušné chvíle, ale všechny stojí za to, aby se daly naplno prožít a později z nich vzešlo něco dobrého...
Obrázok užívateľa
Leia Skywalker
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 09 Mar 2009, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Krpec » Ned 12 Apr 2009, 16:02

ja by som zase chcela vediet ze skade si stiahla to oblecenie pre novorodenca lebo v datadisku to myslim ani v jednom nebolo ale mozno sa mylim...
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Leia Skywalker » Ned 12 Apr 2009, 20:09

Ne nebylo to v žádném datadisku, stáhla jsem to na MOD2. Ale byl to starší download, takže u něj nemám přesnou adresu a nemohu ho najít nikde na té stránce. Omlouvám se :(

Mám ze své starší rodiny, kde se narodila dvojčata - holky, dívku, která byla stejně jako její sestra kamarádka Philipa, tedy teď už teena, ale seznámili se jako děti. Clare (ta na obrázcích) se do Philipa však tajně zamilovala, ale jak by mohl chtít ten "skoro" chtít malou holku jako je ona??

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

(ukázka sestřičky Mary) :

Obrázok


Pokračování :

Malá dívenka zamilovaná do svého bývale malého kamaráda, který vyspěl a ji nechal za sebou. Už ho dohonila :: Ale velké dilema má stále. Sice jsou velkými a důvěrnými přáteli, ale ona by chtěla mnohem více. Je zamilovaná, ale jako dívka má strach něco naznačit jako první a být pro ostudu.

"Jak dlouho mě chceš ještě trápit pane?!" zašeptala zoufale Clare, když byla na jedné z vyjížděk s Philipem.

Obrázok

Netrvalo dlouho a se svolením rodičů si vyšly na jeden z nočních nákupů, protože měli oba dva dlouhé vyučování. Byla tma a Clare měla jednu ze svých melancholických nálad. Její srdeční problém ji trápil stále více, i po stonásobném opakování mámy, že ta mladistvá láska brzy přejde.

Výlet navrhl Philip a řekl ji, že bude čekat v uličce mezi restaurací a elektronikou Philips. Bylo to tam velmi romantické, což Clare ještě více sužovalo.

Obrázok

Philip vypadal lépe než jindy. Měl nové oblečení a byl čistý jako obláček na modré obloze vyjímající se mezi dešťovými mraky. Neubránila se líbeznému a zasněnému úsměvu.

Obrázok

"Ahoj," špitla. V nočním tichu se ty slova roznesly něžně do vzduchu a visely. Philip totiž jen něco nervózně zamumlal a neodpověděl. Choval se zvláštně. Jako poslední dobou.
"Děje se něco?" špitla znovu.
"Teda... Ano...," začal odvážně Philip, "Clare, už se známe skoro od školky a já... Nikdy jsem k tobě necítil to co cítím v posledních dnech... Jsi jiná!" dodal. Pro naše uši to neznělo příliš romanticky, ale pro Clare to bylo jako zvuk nebeských zvonků.

Obrázok

"Víš nemohu se tomu déle ubránit!" pokračoval Philip, když Clare vůbec nic neříkala a z tváře se jí nic vyčíst neodvážil.
"Buď.." říkalo se mu to ztěžka, "Buď se rozejdeme a budeme se vídat co nejméně, protože už dále tu bolest snášet nedokážu, nebo... Nebo...." nedokázal nic dodat, jen svěsil hlavu.
"Phile?"
Zvedl hlavu.
"Já to cítím stejně a... a souhlasím," odpověděla klidně. Věděla že si musí zachovat hrdost a nesměla dát příliš najevo své štěstí, které v ní vřelo jako v sopce. Měla na jazyku slova Miluji tě, ale to se rozhodně neodvážila a nepoznala, jestli to co cítí je doopravdy láska.

Obrázok

Nepolíbili se. Nebylo to na místě. Ještě před pár minutami byli jen kamarády a ten obrat byl sice rychlý, ale nechtěly si to ničím ukvapeným pokazit. Něžně se chytili za ruce a dívali si do očí. Tentokrát nepotřebovali slova.

Obrázok

Nakonec se rozešly...

Obrázok

Nechali svůj vztah plynout jako vlnky na klidném moři a jak čas plynul jejich cit se prohluboval...
Emily vyrostla v rozjařenou a stále čilou slečnu...

Obrázok

Obrázok

A když sestřička začal projevovat podnikatelské sklony a Philip i Clare už čekaly, až se Philip zase věkově o něco vzdálí, přišla konečně i doba sladkých polibků.

Obrázok

Obrázok

Přišel čas velké oslavy, kdy měl Philip dostát opravdové dospělosti. Věku 21 let. Zůstalo to v soukromý dvou rodin : Adamsnovic a Kondlerovic. Philip dostal nový foťák a ostatní se s radostí ujali jeho žádosti, aby se neostýchali a zaznamenávali co nejvíce krásných okamžiků, které budou schopni zachytit. Chystal si svůj brzký samostatný byt vyzdobit všemi svými nádhernými vzpomínkami... Tady máte malé album :

Společné foto bez dvojčat :

Obrázok

Sladká Emily :

Obrázok

Nehynoucí láska :

Obrázok

Philip s Clare :

Obrázok

Philip po chvilce bolesti při růstu kostí a změny stavebního materiálu :heart:

Obrázok

PS : Rose s Andreum do toho práskli, do třetice všeho dobrého :P

Obrázok
Život dokáže připravit krušné chvíle, ale všechny stojí za to, aby se daly naplno prožít a později z nich vzešlo něco dobrého...
Obrázok užívateľa
Leia Skywalker
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 09 Mar 2009, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod anikasims » Pon 13 Apr 2009, 10:41

jakoo. ja viem...zalubila som saaaaaaaaaa..

su DOKONALYYYYY,
boze ta malicka Emilyy s tou malsou..acccccchhhh......

a diki za radu, zivot v byte dostanem na narodeniny :D :D
Obrázok užívateľa
anikasims
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Pon 30 Mar 2009, 23:37
Bydlisko: nové mesto nad váhom
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Rainyaviel » Uto 14 Apr 2009, 10:48

Prečítala som si to celé.. a sú fakt skvelí, páči sa mi spôsob akým ich predstavuješ ;)
Rainyaviel
Špeciálne hodnotenie
Špeciálne hodnotenie
 
Príspevky: 203
Registrovaný: Sob 04 Apr 2009, 13:44
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť