Leia a její simí přátelé

Ukážte ostatným svojich Simov s rodinami a ich zvieratkami!

Moderátor: Sašena

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Leia Skywalker » Uto 14 Apr 2009, 20:38

Jste velmi hodní :) Já své simíky mám velice ráda :heart: A všechno jim vyřídím :P

Doufám, že neurazí pár fotek od děvčat na univezitě.

Zaprvé tu mám románek Mary pod názvem splněný sen. Ten sen se skrývá pod ušlechtilým a pozorným Edwardem Luisem (:chichi:), do kterého se zamilovala už ve svém mládí (poznali se, když jí bylo těch 16 let).
Jejich vztah měl spád, protože mi velice pomáhali :whistle: A celkem jim to spolu sluší.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

A potom jsem dívky vehnala do textilu a nechala je se trošku upravit. Chtěla jsem, aby konečně více vypadaly a přitahovaly jako ženy. Usoudit, jestli se mi to povedlo, je jen a jen na vás :angel:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Život dokáže připravit krušné chvíle, ale všechny stojí za to, aby se daly naplno prožít a později z nich vzešlo něco dobrého...
Obrázok užívateľa
Leia Skywalker
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 09 Mar 2009, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Leia Skywalker » Ned 19 Apr 2009, 11:30

Ještě tu noc po oslavě si děvčata povídala dlouho o tom, jak asi se jim bez Philipa bude žít. Na představy už odvahu neměli. Přeci jen, ještě ho mohli mít ten měsíc doma a to je přeci ještě toolik času...

Obrázok

Ovšem uběhlo to rychleji než čekali. Samozřejmě... Mezitím však povyrostlo nejmladší Adamšátko (kdy jindy než v noci),

Obrázok

A Philip, nucen se připravovat do blízkého samostatného života, se učil hovořit spisovně, logicky, odborně i vtipně... Všechno co se do života hodí a co táta tak vynikajícně zná. Tak proč by se se synem o tu zkušenost nepodělil?

Obrázok

Ale jak už jsem říkala. Den před výjezdem do nového domova, se přiblížil rychle, jako když kameneš hodíš. Na Philipa nebyl šťastný pohled. Sice se bláhově na tyto dny ještě před pár měsíci i dny velmi těšil, ale když přišel, ani se nevyslékl z pyžama a chodil po domě jako živoucí mrtvola.

Obrázok

A i přes všechna přemáhání se tu následující noc dostal až k otci pro potěchu. Andre se neurazil a o synovi si nemyslel nic čšpatného. Vylétnout z hnízda všždy není tak jednoduché jak se zdá. A on to chápal ze všech nejlépe. A hlavně svého syna miloval. Nikdy by mu nevyčítal nic tak bezbranného.

Obrázok

Příští den ráno odvážně vstal, umyl se, převlékl a zatnul čerstvě umyté zuby. Čekalo ho loučení... "Nevidím je naposled!" okřikl se. Uvědomil si jak je sentimentální a nedospělý. Narovnal se a vykročil vstříc k mámě.

Obrázok

Chvíli se na sebe dívali. Máma neměla výraz, dobře ho skrývala. Věděla co příjde. Philip přestěhován byl a nebylo dalších důvodů, proč by měl nadále přespávat ve své staré posteli.
Philip se prvním slovům vyhnul tak, že se nejdřív rozloučil se svým nejmladším sourozencem.

Obrázok

Pak se narovnal, ale zase nastalo krátké ticho.
"Mami?" pokusil se o úsměv. Vydal však spíš ničivý škleb.

Obrázok

Rose už syna ani sebe nechtěla dál trápit. Přitáhla syna k sobě a něžně ho políbila. Přitom mu zašeptala : "Nikdy na mě nezapomeň! Sice se neloučíme navždy, ale teď budeš mít svůj život a já zůstanu daleko vzadu. Nemusím být první, ale prosím, nechce být zapomenuta!"

Obrázok

Philip ji slíbil, že nikdy.
Rozloučil se ještě s věčně vysmátou Emily, která teď tu věčnost narušila malou plakavou trhlinkou. Upřímně a pevně se s ní objal, prohrábl jí ryšavé vlásky a řekl krátké "Měj se Mel."
Dále vzal pod břichem jediné, co si mohl vzít z domova kde vyrůstal a co pro něj mělo jednu z největších cen. Phili, jenž mu byla přislíbena od malička.
Pak odjel...

Obrázok

Obrázok


Dál už Philipův život nebyl tak pesimistický jako jeho začátek. Chtělo to překonat hranici mezi dítětem a mužem. Tu překonal. Nastěhoval se do příjemně vypadajícího bytovního domu. Byl upravený a působil solidním dojmem. Philipovi se trošku třásla ruka, když podepisoval svůj první dokument, ale byl to hřejivý pocit.

Obrázok

Hodně ho psychicky a nevědomky podporovala Phili, jenž ho na krok doprovázela, nezvyklá někde se potulovat sama. Většinou ležela na gauči a ven chodil jen na zahradu, když si potřebovala protáhnout nohy. Byl to pro ni stejný nezvyk a změna jako pro jejího milého pánička.

Obrázok

A hospodaření mu šlo z pravidla také dobře. Však vařit měl být jeho budoucí obor. Vždy toužil po tom obsluhovat a vařit pro návštěvníky, zamilované páry, rodinky s neposednými dětmi nebo romantické a sentimentální důchodce. Potkávat různé druhy lidí a přijímat jejich pozitiva i negativa, když na to přišlo.

Obrázok

(Na příštích fotkách si můžete prohlédnout jeho nový byt :whistle: )

Domů pravidelně volal, všem stejným dílem a na přátelská a tolik mu chybějící dvojčata též nezapomněl.

Obrázok

Obrázok

Byl šťasten z jejich přijetí na vysokou školu a často je zval k sobě. Hrdě a pyšný na svůj píseček.
A jak to dopadl mezi Philipen a jeho bývalou dívkou? Bývalá pozbývá na významu. Nikdy si nemyslel, že se rozešli. Jen to bylo zvláštní, být spolu, každý tak "jiný". Od té doby co však Clare odešla na univezitu, získala ženské rysy i obrysy a jejich vztahu už nescházelo nic kromě prstýnku.

Obrázok

A Mary? Někdy ji mrzelo, že zůstává pátým kolem u vozu. Stále neměla přítele, plno přátel, ale žádného zamilovaného prince na bílém koni. Nezůstala ovšem nikde v temnotách, stále podléhala svému optimismi, i když Philip i s Clare museli často zapojit fantazii, aby nikam neupadla. Clare věřila, že ji nějaký čeká... (A já to vím... ) :pleasent:

Obrázok

Děkuji za pozornost :goodday:
Život dokáže připravit krušné chvíle, ale všechny stojí za to, aby se daly naplno prožít a později z nich vzešlo něco dobrého...
Obrázok užívateľa
Leia Skywalker
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 09 Mar 2009, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Maggi » Ned 19 Apr 2009, 11:49

akí sú zlatí :oops: :heart:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Leia Skywalker » Ned 19 Apr 2009, 12:38

Děkuji, vyřídím :lol:

Omlouvám se, minulý příspěvek měl samozřejmě následovat, až po posledním příspěvku :oops:
Život dokáže připravit krušné chvíle, ale všechny stojí za to, aby se daly naplno prožít a později z nich vzešlo něco dobrého...
Obrázok užívateľa
Leia Skywalker
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 09 Mar 2009, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Leia Skywalker » Štv 23 Apr 2009, 20:16

Ztráty a nálezy

Se ztrátou syna se nakonec rodiny vyrovnala velice rychle. Často si volali a ani jeden z nich netrpěl samotou. A Rose už teprve ne. Pupíček ji stále rostl a děťátko ji kopalo stále víc a víc. Milovala tu dobu, kdy se necítila sama ani tehdy, když byl manžel v práci a dítě ve škole. Stále si s maličkým povídala a bavila se, když ji dítě kouzelně odpovídalo ranami zevnitř domečku.
Často se díky tomu probouzela v noci, ale to už bylo riziko povolání.

Obrázok

Obrázok

Až se jednou všichni konečně dočkali (vždy mám porod buď v ložnici nebo v koupelně!! :škleb: )

Obrázok

Vyklubal se z toho nádherný malý chlapík. Táta byl nadšený, že mu Bůh požehnal už podruhé syna a nemohl se ho vynadívat a nepředstavoval si, že by ho mohl opustit dřív jako za dvě, tři hodinky.

Obrázok

Maminka byla se svým třetím dítětem také velmi spokojena a padli se do oka od prvního okamžiku, kdy byl s nimi na světě. Však už byli velmi propojeni duševně, tak proč ne teď, když maminku může vidět a slyšet?
Emily se sice na sourozence velice těšila, ale teď se cítila tak odstrčena, že by byla i raději, kdyby tu žádný nový přírustek nebyl.

Obrázok

Zkušená maminka si dcerušky, kterou velmi dobře znala, všimla a nenechala ji tam jen tak stát. Láskyplně ji objala a zašeptala : "Co takhle Christian?" jelikož se nemohli nikdy shodnout na jméně. Emily se doširoka usmála, jelikož byla do jednoho Christiana bláznivě zamilovaná, ale nedokázala se prosadit. Pak se k mamince přitulila ještě pevněji a upustila radostnou slzičku.

Obrázok

Bylo tu však něco, co Rose koždodenně trápilo a svíralo ustarané srdce. Milovaná Rosi, která s ní vstoupila do samostatného a šťastného života, byla už velmi stará, zašedlá a stále unavená. Skoro nežrala, jen si srkla pár kapek vody, aby se neřeklo a většinu času ležela.

Obrázok

Snažila se ji věnovat, dávat jíst z ruky, ale Rosi nestálo a žádnou takovou péči. Chtěla jen hodně klidu a lásky. Rose už několikrát popadl pláč, když se na ni její věrná přítelkyně staře a unaveně koukala.

Obrázok

Celý ten poslední čas to tušila a cítila, ale když ten den přišel, byla doma sama, jen s Christianem a kočkami a neměl ji kdo podepřít. Bylo to něco strašného. Věděla, že bude mít celý obličej usoplený a mokrý a že ji zarudnou oči a že se jí bude Christian bát, ale nemohla přestat.

Obrázok

Obrázok

Jediný zahradník přišel popřát úpřímnou soustrast, jelikož měl srdce a doma psy, takže věděl, jaké to je ztratit věrného němého přítele.

Obrázok

Byl to hodný kluk a u Adamsonů už nějaký pátek sloužil a Rosi i všechny ostatní znal celkem důvěrně a považoval je za přátele.
Ovšem Rosino utrpení v učích nešlo jen tak utlumit...

Obrázok

Stále měla před očima tu její něžnou a krásnou chlupatou tvářičku, která ji žádala, aby ji pustila ven, pohladila nebo dala mlíčko a uvědomovala si, že už ji neuvidí, jedině v odrazu jí tak podobné Elize. Ale to už nebyla Rosi, která s ní prožila smaotu a která byla svědkem její první a celoživotní lásky a všech tří děti...
Předtím než přijeli ostatní členové rodiny se šla vykoupat a mlčky přemýšlela. Musela být statečná. Nesmělo být na ni vidět, jak strašně se cítila, jelikož věděla, že pro Emily to bude větší šok.

Obrázok

Naštěstí odvaha jejího muže a jeho náruč ji brzy dostala z melancholie a duševního neštěstí. O Rosin hrobeček se s láskou postarala a za pár dní se zase začala usmívat, starat se o zahradu a vnímat pokroky svého malého nejmladšího syna.

Obrázok

Obrázok

Emily to snášela hůře a díky svému smutku, se sblížila s Elizou, která pro ni neznamenala tolik jako její matka, a u níž právě hledala útěchu.

Obrázok

A z Rosi se stala už jen milovaná a nesmazatelná, šťastná vzpomínka...


Obrázok
Život dokáže připravit krušné chvíle, ale všechny stojí za to, aby se daly naplno prožít a později z nich vzešlo něco dobrého...
Obrázok užívateľa
Leia Skywalker
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 09 Mar 2009, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Rainyaviel » Sob 25 Apr 2009, 17:45

Krásni sú :heart: Najviac sa mi páčila predposledná fotka, má takú osobitú atmosféru :)
Rainyaviel
Špeciálne hodnotenie
Špeciálne hodnotenie
 
Príspevky: 203
Registrovaný: Sob 04 Apr 2009, 13:44
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Sob 26 Máj 2012, 14:46

Úplně jsem zapomněla, že jsem sem tehdy na krátko něčím přispěla :o Ale jsem to já... A na tu rodinu si pamatuji. Byla to jedna z mých nejpodařenější a nejrozvětvěnějších a nejbližších rodin, se kterými jsem hrála v The Sims 2. Možná je dětinské to přiznat, ale jak jsem to četla, stýská se mi po nich...
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Alisiq » Pia 01 Jún 2012, 16:26

Hmmm, pamätám si na moju obľúbenú rodinku Andersen :) , hrala som s nimi každý deň, mali už riadne vypestovaný rodokmeň :lol: . No potom som na nich nejako zabudla... a mala som TS3 . Keď som sa vrátila, samozrejme som túto rodinku nemala... Takže ťa úplne chápem :) .
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Ned 10 Jún 2012, 18:10

Je čas toto mé staré forum žoivit :) Snad nevadí, že technicky jsem jiný uživatel :oops: Kdyby ano, varujte mě, prosím.

Dnes jsem po dlouhé době (nedokáži ani přesně říct určitý počet měsíců či let) jsem zapnula The Sims 2 s tím, že si jdu zahrát a oživit staré vzpomínky na tak dlouho milovanou hru.

Bylo to přímo magické a hrálo se mi strašně příjemně. Ani jednou jsem se nerozčílila, jak se vždy rozčiluji u The Sims 3. Žádný rozrušující problém, prostě relax. Nebudu nijak rozvádět své srovnání a myšlenky ohledně těchto dvou her. Někde na foru už jsem je dávala v hrubém náčrtku k nahlédnutí. Jen v krátkosti řeknu, že přesto, že TS3 mi také přineslo pěkné chvíle a myšlenky v něm zahrnuté nejsou bez nápadu, TS2 prostě v žádném případě nenahradilo, nedohnalo a myslím, že se to již ani nepodaří. The Sims 2 je tak přirozené a kouzelné... Dnešní hraní bylo jednoduše báječné, ale v tom následku mi přineslo i mnoho smutku, když jsem si vzpomněla na potenciál třetího dílu, který zůstal nevyužit...

Dost slov. Mám pro vás i nějaké fotografie. Dva simíky - studenty na univerzitě, jsem vytvořila již včera večer. Helene Burns a William Stapletona. Williama jsem vám moc nedetailně zatím nenafotila, ovšem Helene mám zachycenou hned na první fotografii :)

Obrázok

Studuje výtvarné umění. Oproti tomu Will studuje fyziku. Myslím, že by nemělo cenu nalhávat si, že vás hned nenapadlo, že spolu skončí :) Neoriginální, ale mě to nevadí. O nic výjimečného tentokrát neusiluji.
Tady jsou spolu na první snídani na své koleji, která jim bude domovem pro dobu jejich studií.

Obrázok

Udělat z nich přátelé nebylo těžké. Dost mi pomáhali a dost si rozumí. Jsou si velikou oporou a hrozně jsem si užívala jejich sbližování (ale ještě spolu ani neflirtovali. Nechci nikam spěchat a ještě delší dobu počkám. Aspoň do tak druhé půlky druhého ročníku). Musím říct, že to je další bod, ve kterém TS2 naprosto převyšuje TS3. Mluvení a všechny jiné interakce mezi simíky jsou mnohem reálnější, roztomilejší a přirozenější. V duchu jsem jásala nad každým, pro mě oživeným, simáckým gestem.

Obrázok

Obrázok

Děkuji za pozornost. Doufám, že se vám Helene líbí. Williama blíže ukáži v budoucnu :wink:

PS: Neznamená to, že jsem nad The Sims 3 zanevřela. V PC je nainstalováno a chci se k němu vrátit. Zvlášť k rozrozrůstající se rodince Coatsů, ale lhala bych, kdybych neřekla, že si dám nějakou chvíli pauzu a když budu mít čas, raději zapnu TS2. Už díky tomu, že mi hraní TS3 místo pohody dovádělo poslední dobou spíš k šílenství. Z různých důvodů. So...
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Nemesix » Ned 10 Jún 2012, 18:32

Veľmi pekné..páči sa mi to..a tá simka je veľmi pekná :oops:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod schnegy » Pon 11 Jún 2012, 19:09

Vidim, ze si zuzitkovala aj downloady, ktore si hladala. Tesim sa, ze niekto dalsi prepadol caru TS2. Mne uz pomaly za ten cas zacina chybat TS3, tak uvidime. Taketo striedanie ale nie je zle, stale mam pocit, ze hram novu hru.
Inak Helene je krasna. Dobry zaciatok na univerzite, tam sa toho moze udiat vela.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Pon 11 Jún 2012, 21:11

Ano, zužitkovala :)
Též jsem ráda, že jsem se ke dvojce zase zpátky dostala. Ale jak říkám, TS3 nikam nezahazuji. Věřím, že po jisté době mě jistě bude chybět, ale ten čas ještě nepřišel a myslím, že chvíli počká. Každopádně tvůj postřeh že je to jako kdyby člověk hrál jinou hru je naprosto trefný podle mého. Také to tak cítím :wink:
Připadalo mi to jako dobrý začátek. Simíci se naučí základy do života, které budou jistě nutně potřebovat a ta myšlenka začátku jejich života v mých rukou se mi zamlouvá :)
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Pia 29 Jún 2012, 21:46

Příprava na sněhová období. Nákup nového teplejšího a slušivějšího oblečení doprovázen lehkým flirtováním s využitím jemných očních partií. Také máte možnost si prohlédnout Williama.

Obrázok

Obrázok

Zimní radovánky (aneb co mi tak chybí v The Sims 3 :) ). Řádně jsem si to užívala a Helene také.

Obrázok

Obrázok

Obrázok
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Nemesix » Pia 29 Jún 2012, 22:03

Veľmi pekné..a tá posledná fotka je úžasná. :shock: .a mne tiež tie veci z dvojky chýbajú v trojke.už by mohli dať ročné obdobie.. :cry:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Pia 29 Jún 2012, 22:22

Nemesix píše:Veľmi pekné..a tá posledná fotka je úžasná. :shock: .a mne tiež tie veci z dvojky chýbajú v trojke.už by mohli dať ročné obdobie.. :cry:


Děkuji :) No, také si myslím, ale už to nebudu rozebírat. Zde na foru by si všichni přáli Roční období, to už jsme si navzájem sdělili, ale jelikož s tím nemůžeme nic dělat (EA si stejně bude práci dělat po svém, ať už jakoukoliv... dale bez komentáře) necháme to být :slap: Ale také bych si to přála Nem :wink:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia