Američiny příšerky s.r.o.

Ukážte ostatným svojich Simov s rodinami a ich zvieratkami!

Moderátor: Sašena

Re: Američiny příšerky s.r.o.

Poslaťod zuziniatko » Pia 01 Máj 2009, 17:32

:unbelieve: :shock: :inlove: :what: :love: :dance: :gift:

dufam ze som vyjadrila nazor dost presne a dufam ze to pochopis :)
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Američiny příšerky s.r.o.

Poslaťod America » Pia 01 Máj 2009, 20:57

Děkuji za komentáře. A teď trochu popošoupnu tvorbu, jinak se toho, že bych to srovnala s aktuální tvorbou, dočkáte za dost dlouho. Takže tu mám rovnou tři simky.
1. zrzečka Tina.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

2. je hnědovláska Rhea.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
A do třetice všecho dobrého tu mám Marianu, o které si myslím, že je z těchto tří simek nejhezčí. :wink:
Obrázok
Obrázok
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Re: Američiny příšerky s.r.o.

Poslaťod fanynka83 » Pia 01 Máj 2009, 21:00

no opät super..kazda ma nieco do seba... :respect: :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Američiny příšerky s.r.o.

Poslaťod Sasiq » Sob 02 Máj 2009, 15:39

1. Tina: Ma cudny sivy skin a ten sa mi teda vobec nepaci... Aj ked fotky su fajn a vsetko ostatne tiez...
2. Rhea: Ta sa mi fakt paci, ma vsebe nieco take zo simsu, ale zaroven ma trochu take realne crty tvare, tie prve vlasy jej padli viac...Tie druhe ma akoby splastene na hlave...
3. Mariana: Tie pekna, ale trochu mi pripomina muzatku :D Taky ma mrzuty vyraz :mrgreen:
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: Američiny příšerky s.r.o.

Poslaťod America » Pon 04 Máj 2009, 15:44

fanynka83-Děkuji... :heart: Holkám pochvalu vyřídím.
Sasiq-1.Nevím co je na tom skinu špatného? Spíš mám tušení, že jsi neviděla bledého člověka. Skin je naprosto v pohodně.

2.No ty druhý vlasy... Jede holka na dovolenou a tak se tam hodí víc, než vyčesaný a pečlivě udržovaný účes.

3.Pod pojmem mužtka si teda představuji úplně něco jiného. :)

***
No, abych jen nemlela, tak tu mám další simku.
Zuzka
Obrázok
Obrázok
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Re: Američiny příšerky s.r.o.

Poslaťod Deniska » Pon 04 Máj 2009, 16:03

Tina a Mariana sa mi velmi pacia :heart: Rhea uz trochu menej, vyzera divne ked sa usmieva, no a Zuzka..neviem posobi na mna ako robot..len pozera pred seba, oci take vypulene, proste ako socha. Ale inak je celkom pekna.
Scissors cuts paper
Paper covers rock
Rock crushes lizard
Lizard poisons Spock
Spock smashes scissors
Scissors decapitates lizard
Lizard eats paper
Paper disproves Spock
Spock vaporizes rock
And as it always has, rock crushes scissors
Obrázok užívateľa
Deniska
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 706
Registrovaný: Sob 11 Okt 2008, 14:00
Pohlavie: Simka

Re: Američiny příšerky s.r.o.

Poslaťod America » Pon 04 Máj 2009, 16:09

Deniska píše:..len pozera pred seba, oci take vypulene, proste ako socha. .

Však je to foceno přes pózovací krabici. :D

Tak, jinak abyste neřekli, že tu jen ukazují simku a nic víc. Rozhodla jsem se toto téma okořenit vyprávěním jedné z mých nezpočetných simek. Mimochodem, objeví se tu i Zuzka, která už nebude mít strnulý výraz... Ale všeho dočasu. :)
Ahoj...nebo čau...či dobrý den? No, vyberte si oslovení jaké chcete, každopádně jsem tu, abych se vám přestavila. Takže jmenují se...no...jmenují se...Dobře, jmenují se Bronislava Petráková.... Nasmáli jste se mému jménu dost? Fajn, jdeme dál. Nevím, co to někoho napadlo, dát mi tot jméno, každopádně mojí vychovatelé mi vždy říkali Bróňa nebo Broňka. Říkáte si vychovatele a proč ne rodiče? Odpověď je jednoduchá, do osmnácti jsem vyrůstala v dětském domově. Potom jsem chtě nechtě byla vykopnuta na ulici. Našla jsem si práci v jednom fast foodu a našla jsem si i podnájem. Byl to teda pěkně hnusný byt, ale co se dá dělat. A nyní já:
Obrázok
Safra, to není zrovna dobrá fotka. Tady ta je lepší:
Obrázok
ve svém skromném bytečku jsem nebydlela sama. Asi vás zajímá, o kom to mluvím... Pokud jste tipovali přítele, zklamu vás. Spolubydlícím je moje kočka Bonny. Ano Bonny=Broňka, jde to k sobě.
Obrázok
No není roztomilá?
Nedávno mě kvůli Bonničce chtěl majitel bytu vyhodit na ulici(spíš to bylo kvůli tomu, že jsem s ním odmítla jít na rande, každopádně to neřeším). Ale stala se mi nečekaná věc. Přišel za mnou jednoho dne advokát a že prý jsem zdědila po své mamince dům a obchod. Já na to, že to nemůže být pravda, že rodiče nemám, ale te prdík si trval na svém. Každopádně to značilo únik z takřka z neunikové situace. Ale mělo to jeden háček. Domek se nacházel až v Šafránové zátoce. Musela jsem proto odjet z Krasohlídkova a nechat tu svojí kamarádku Zuzku, ale ta má svého přítele, takže mě ke štěstí nepotřebovala. Zbalila jsem si tedy svých pár fidlátek a společně s Bonny jsem se vydala na dlouhou cestu.
******************************************
O několik hodin později.....
Tak tohle mám za vše! Ten drzý řidič mě vyhodil o několik ulic před cílem a ještě ze mě vymámil tučný ceník! tohle se může stát jen mě! Naštěstí se našel hodný starý pán, který mi cestu ukázal, takže nebyl problém dojít k domečku.
Páni! to byla první reakce, na dům. Nečekla jsem, něco tak pěkného. Domek byl malý ale zvenku působil velice útulně. Malý, mě s Bonny bohatě postačí.
Obrázok
"Tak co? připravená na prohlídku?" zeptala jsem se své kočičky.
"Mňau!" odpověděla mi netrpělivým hlasem.
"Šak už jdu!"
Vyšla jsem pár schodů a zastavila před vchodovými dveřmi. Vnějšek domu nevypadal zle. Byly tu květiny, takže tu musela maminka bydlet do své smrti, protože fauna byla pečlivě opečovávana.
Obrázok
Z kapsy jsem vytáhla klíč a strčila ho plna očekávání do klíčové dírky. Pokotočila jsem jim(šlo to hladce) a dveře otevřela. Ocitla jsem se v prvním patře domečku. Udivující bylo to, že domek byl úplně zařízený! Nečekala jsem to. Myslela jsem si, že budu prvni dny spát na matraci, než si pořídím nábytek. Hodila jsem klíče na věšáček a rozhodla si udělat exkurzi.
Předsíňka byla malá ale pro položení pelíšku a škrabadla pro Bonny ideální.
Obrázok
Bonny hned využila možnosti si zaškrabat.
Obrázok
Musela jsem se nad tím pousmát.
Dále jsem se koukla do jídelný a kuchyně. Docela fajn i lednice je nerezová a plná jídla. :-D Čili mi ke štěstí chybí jen počítač!
Obrázok
A helemese, jaká náhodička. Stroj, který neodmyslitlně patří k denní potřebě, mám za zády. Na starším počítačovém stolku ležel poměrně nový notebook. Okamžitě jsem k němu zasedla a poslala e-mail Zuzce, kterou jsem nemohla ochudit o informaci, že jsem konečně na místě.
Potom jsem ještě nasypala jídlo Bonny a misku postavila vedle stolu.
Obrázok
Pak jsem šla otestovat funkčnost obýváku. Televize funkční a gauč po mém skákacím tesku taky. :-D
Obrázok
Po točitých schodech jsem se vydala do 2. patra.
Obrázok
Tam se nacházela fajnová ložnice. Na posteli ležele pěkná a teplá deka, takže jsem se zasnila, jak dneska pod tu deku vlezu a usnu.
Obrázok
Byla tu i knihovnička a vedle knihovny jsem usadila svého mazla, plyšového méďu Brblu, se kterým jsem byla jako mimino nalezena u zdi dětského domu.
Obrázok
"Ty jsi tu jediný chlap, tak musíš pěkně hlídat!" dodala jsem mu.
Mé následujíci kroky vedly do koupelny.
Obrázok
Zastavila jsem se u umyvadla prohlédla se v zrcadle. trochu jsem si učísla své vrabčí hnízdo a šla se kouknout do vedlešího domu, kde se mělo nacházet květinářství.
Obrázok
Nevěděla jsem, co mám očekávat. Do podnikáni jsem se nijak nehrnula.
Obrázok
Každopádně jsem uvnitř našla jen kasu a prázdné police bez kytek.
Obrázok
Přišla jsem k jednomu boxu, kde byly sedmikrásky a začala tvořit květiny. Šlo mi to nějak samo.
Obrázok
Jak jsem byla do tvoření zabraná, nevšimla jsem si, že nastal večer. Byla jsem celkem zmožená, každopádně jsem měla tolik kytic, že jsem se rozhodla otevřít zítra podnik.
Obrázok
Neměla jsem ani hlad a proto jsem si dala koupel a šla spát.
bonny jsem protentokrát taky nechala spát v posteli. Ale tohle byla výjemka.
************************************
Jsem zvykla vstávat brzy a proto jsem vstala v 6 ráno, i když jsem ani nemusela.
Obrázok
Ve svém milovaném žirafím pyžámku jsem sešla dolu do kuchyně a nasnídala se. Zmohla jsem se jen na cerálie s mlékem, páč závratná kuchařka nejsem. To se vám musím přiznat.
Obrázok
Každopádně jsem se po snídani oblékla a upravila, abych mohla na zákazniky udělat co nejlepší dojem a šla otevřít obchod.
Obrázok
************
A zde začal můj nový život. Bůh ví, co mě v něm potká.
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Re: Američiny příšerky s.r.o.

Poslaťod Deniska » Pon 04 Máj 2009, 16:41

:heart: zboznujem ked pises pribehy tvojich simiek :respect: je to velmi putave. No a viem ze je to cez pozovaciu krabicu, len som napisala co si myslim neber si to az tak osobne :D
EDIT: ja truba som ti aj zabudla pochvalit dom :D Je velmi pekny a aj pekne zariadeny. Inak sa mi pacilo ze dosla do noveho domu a hned mala vsetko zariadene, dokonca aj jedlo v chladnicke :D
Scissors cuts paper
Paper covers rock
Rock crushes lizard
Lizard poisons Spock
Spock smashes scissors
Scissors decapitates lizard
Lizard eats paper
Paper disproves Spock
Spock vaporizes rock
And as it always has, rock crushes scissors
Obrázok užívateľa
Deniska
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 706
Registrovaný: Sob 11 Okt 2008, 14:00
Pohlavie: Simka

Re: Američiny příšerky s.r.o.

Poslaťod zuziniatko » Uto 05 Máj 2009, 20:49

sorry, dlho som to tu nekontrolovala...

snad nevadi ze nemam slov...

:love: :gift: :dance: :inlove: :what: :shock: :unbelieve: :napkin: :D

smajliky su uzitocne :D
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Američiny příšerky s.r.o.

Poslaťod Charlotte » Uto 05 Máj 2009, 20:50

je to uplne super :) tie pribehy no nemam co dodat :D
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Američiny příšerky s.r.o.

Poslaťod America » Str 06 Máj 2009, 20:16

Děkuji, moc mě potěšilo, že se Bronino vyprávění líbí. :heart: :oops: :oops: S tím příběhem bych zas moc nepřeháněla... Píšu to pro zábavu a tak trošku se to odráží na kvalitě jak slohové tak gramatické. :) Nicméně je tu další pokračování Broninýho dobrodružství.
Bože! To je taková nuda, to podnikání. Od sedmi mám otevřený krám a zatím ani noha a to je devět! Stojím tu jak kůl v plotě bez jediného pohybu, takže k večeru budu ztuhlá jak želatina. :? Nechápu, jak lidi tohle může bavit. No což už, když už jsem se do toho pustila, tak u toho taky vydržím.
Obrázok
Hele, konec vykecávání, blíží se semka moje první zákaznice.
Přišla sem nějaká ženská a hned za ní dorostenkyně, co nejpíše schání dárek pro mámu. Mladá se hned začala rozhlížet po krámě, ale ta paninka vypadala zmateně.
Obrázok
Využila jsem příležitosti si s někým promluvit a šla za tou madame, abych jí byla nápomocná.
"Smím vám poradit?" zeptala jsem se jí zdvořile a nasadila zářivý úsměv, za který by se nemesela stydět ani modelka v reklamě na žvýkačky.
"No, mátu tu nějaké kytky?" zeptala se přiblble. Prej jestli tu jsou kytky. :shock: Je v květinářství, tak co jiného by tu mělo být. Každopádně jsem zachovala chladnou hlavu a rozhodla se, že si svoje nejapné poznámky nechám na potom. To potom značí, nikdy, abyste to pochopili. :wink:
"Jistě, květiny máte támhle v tom regále," nasměrovala jsem ji.
Obrázok
Ona si odešla očumovat faunu a já se vydala k pultíku, kde vytvářím kytice a pustila se do práce. Dnes mi to šlo od ruky, odvčerejška jsem leccos pochytala.
Obrázok
Jakmile jsem kytici sedmikrásek dokončila, ohlédla jsem se přes rameno, jestli někdo nestojí u kasy. Nestál. Každopádně v obchodě se objevil další zákaznik, tentokrát mužský.
Trochu jsem se upravila, učísla si rukou vlasy a šla mu jakože pomoci....Chápete. S využitím svých ženských zbraní, jsem mohla prodat víc kytek. Zní to blbě, vím...
"Vidím, že vás zaujaly naše květiny. Takovýmto dárkem uděláte nejedné dámě velikou radost."
"Hm, máte pravdu...Neuškodí když je koupím," řekl. A je ruka v rukávě. Ale stejně se mi zdá, že místo do očí, se mi ten chlápek díval někam níže...
Obrázok
Na to ten chlápek začal do tašky házet jednu kytku za druhou. Když se daří, tak se daří.
Zákazníci se mi začali kupit u kasy a já ani nestíhala markovat.
Obrázok
První zkušenosti s kasou ale nebyly zrovna valné. Docela ta rána do břicha bolela.
Obrázok
Skoro už všichni zákazníci odešli, jen tu zůstala jedna taková zrzka.
Obrázok
Přišla jsem k ní blíže a položila jí tu otřepanou větu:
"Můžu vám pomoci?"
Vypadala zaskočeně.
"Teda, já jsem se přišla jen podívat, co se tu děje. Květinářství bylo jistou dobu zavřené," řekla mi a měřila si mě spikleneckým pohledem.
"Ano, já vím. Jsem tu nová majitelka, dcera bývalé majitelky. Vy jste maminku znala?" zeptala jsem se plna naději.
Obrázok
"Ano, znala... Byla moc hodná. Jen jsem nevěděla, že měla dceru."
"Vyrůstala jsem v dětském domově," odpověděla jsem ji stručně.
"Ach táák," povzdychla si.
Obrázok
"Ehm...jsem Bronislava Petráková, pro kamarády Bróňa," představila jsem se a podala ji ruku. Zrzka ji pevně stiskla a taky se představila:
"Samara Gaibrová, těší mě. Můžu ti teda říkat Bróňa?"
"Jasnačka. Víš, chtěla jsem se tě zeptat na maminku, chci vědět jaká byla."
Obrázok
"Rozumím, co myslíš Bróňo. Ale nebylo by lepší se někde se jít a probrat to tam. Třeba bychom mohli jet nakupovat a přitom vše probrat."
"To by bylo fajn, doufám, že tě tím nějak nezaneprázňuji?"
"Ne, vůbec ne. Tady máš moje číslo a zavolej mi, až budeš mít čas. Já už musím jít, ahoj," řekla a odešla .
**********************************
Zaždopádně jsem v obchodu osaměla. Rozhodla jsem se ho zavřít.
Doplnila jsem zboží a chtěla jít domů.
Obrázok
Cestu ven mi ale zaterasila jedna ženská, která si ale asi nevšimla, že venku už visí cedule "zavřeno".
Obrázok
Vypadala jako cikánka, každopádně tady už neměla co dělat.
"Promiňte paní, ale pro dnešek je zavřeno."
"Děvenko, já nepřišla kvůli kytičkám ale přišla jsem za tebou," pravila klidným klasem a přitom si mnula ruce.
"Za mnou? A my se známe?" ptala jsem se zmateně.
"Ne...Ale aby si mě pochopila, jsem dohazovačka a můžu ti přičarovat muže snů," mrkla na mě a zase si promnula ruce.
"Víte, nechci vás urazit, ale na tyhle věci já něvěřím," uzemnila jsem ji.
"Chápu, chápu...Ale nemáš to nutkáni si to zkusit. Osud je velmi nevyzpytatelný. Co ty víš, možná tě potká tvoje budoucnoust právě dnes."
Obrázok
"Nu dobře tedy...Kolik mě to bude obnášet?" nechala jsem se zlákat.
"Kolik dáš, tolik dáš."
Obrázok
Vytáhla jsem peníze a podala je vědmě.
Obrázok
Ona je s díky vzala a vytáhla křišťálovou kouli. V ní se to zablesklo...
Obrázok
...vědma dostala vidění...
Obrázok
A já začala poskakovat nedočkavostí, co mi to přistane za dáreček. Fakt jsem zvědavá.
Obrázok
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Re: Američiny příšerky s.r.o.

Poslaťod Deniska » Pia 08 Máj 2009, 11:50

A nieje jedina ktora je zvedava :D
Scissors cuts paper
Paper covers rock
Rock crushes lizard
Lizard poisons Spock
Spock smashes scissors
Scissors decapitates lizard
Lizard eats paper
Paper disproves Spock
Spock vaporizes rock
And as it always has, rock crushes scissors
Obrázok užívateľa
Deniska
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 706
Registrovaný: Sob 11 Okt 2008, 14:00
Pohlavie: Simka

Re: Američiny příšerky s.r.o.

Poslaťod Maggi » Str 20 Máj 2009, 14:54

obrazok.eu má asi výpad, nefungujú ti obrázky :(
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Američiny příšerky s.r.o.

Poslaťod Charlotte » Str 27 Máj 2009, 18:43

ten pribeh je fajn len skodaa ze nejde otvorit fotky :(
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Američiny příšerky s.r.o.

Poslaťod America » Sob 30 Máj 2009, 16:54

Tedy, vážně se omlouvám, ale ten obrazok.eu nefachčí... zase. :evil: Údajně by se měl co nejdříve rozjet, ale co já vím.
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia