Američiny příšerky s.r.o.

Ukážte ostatným svojich Simov s rodinami a ich zvieratkami!

Moderátor: Sašena

Poslaťod katty » Pia 16 Jan 2009, 20:05

Mne sa nepaci :oops:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Antscha » Pia 16 Jan 2009, 20:30

no mne sa na zenach moc nepaci kratke vlasy...ale niektrorym sa to hodi..takze ani mne sa nepaci..sorry :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod Renatka.605 » Pia 16 Jan 2009, 22:22

podla mna je pekna..ale v ych prvych vlasoch .. moc sa mi nepacia.. teda ta ofina ano ..a tie vlasy.. :cry: aaale simka pekna :)
:) :) :)
Obrázok užívateľa
Renatka.605
Starec
Starec
 
Príspevky: 1385
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:54
Bydlisko: Nitra
Pohlavie: Simka

Poslaťod faaster » Pia 16 Jan 2009, 23:06

len tak si prezrám tvoje výtvori ale musím povedať že tá pri tom jazierku je prenádherná :o
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod America » Pon 19 Jan 2009, 23:47

Děkuji všem za každý komentář.
A nyní další příšerska... I když příšerka přesně ne, na tu si počkejte. Bude příště.
A teď už simka. Pojmenovala jsem jí Dominique a je z Francie.
Obrázok
Obrázok
Pro tentokrát jsem pro simku jako vžrazný rys vybrala nošení čepice. :lool: :lool:
Obrázok
Dnes nebude žádná fotka elegantní, musíte se spokojit s civilem.
Obrázok
Obrázok
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Poslaťod David » Uto 20 Jan 2009, 09:06

wow ta je krasna :) robis krasnych simov :)
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod katty » Uto 20 Jan 2009, 10:16

Je nadherna :shock: A v mojej oblubenej TV show je tiez Dominique a tiez je nadherna modelka, akurat ze je ryska :D
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Bambi » Uto 20 Jan 2009, 21:20

je krasna len ja by som jej asi dala inej farby oči. Nemam moc rada take blede :D
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Poslaťod Amyna » Uto 20 Jan 2009, 22:43

pekná je ako vždy ... čo iné sa dá u teba povedať ... ale rúž by som dala iný :)
Moje RPG
Vždy ťa budem ľúbiť Čačinka
Obrázok užívateľa
Amyna
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 331
Registrovaný: Štv 23 Okt 2008, 17:52
Bydlisko: u Hilarky :D

Poslaťod America » Pia 30 Jan 2009, 23:53

Děkuji jak já, tak i Dominique.
A nyní slibovaná příšerka... I když je to trochu nadnesené slovo. Každopádně tentokrát je k simce i pohádka na dobrou noc. :P
Bylo to už dávno, co se v malé veničce na jihu Anglie narodila chudým rodičům malá a tak dlouho vytoužená dcerka. Dívenka dostala jméno ISTRA. Istra byla dívka velice krásná po mamince a rozumná po svém otci. Istra byla šťastná dívčina. Sic vyrostla v chudé rodině, rodiče jí poskytovali spousty lásky a to Istře ke štěstí stačilo.
Když bylo Istře 17, rodiče pro ni našli manžela. Byl to snobský a tlustý statkář ze sousední vesnice. Istra slyšela spousty pomluv o jejím budoucím manželovi. Poslední kapkou bylo, když se dozvěděla, že statkář svojí minulou manželku udajně zabil, protože už nebyla tak mladá a krásná, jak tehdy když si jí bral. Istra nechtěla strávit zbytek života po boku tyrana a proto utekla do blízkého lesa.
V lese žila 5 dní, než jednoho dne se jí v poledne zjevila záhadná bytost. Vypadala jako víla z pohádky, které jí maminka vyprávěla, když ještě byla Istra malá. Zádhaná bytost jí pověděla, že její budoucí manžel jí všude hledá a pokud něco neudělá, tak až jí najde, tak ji ublíží. Jenomže Istra byla bezradná. Víla jí řekla, že Istře dokáže pomoct.
"Dokážu ti předat svojí moc. Můžeš být královnou tohoto lesa a porozumět všem zvířatům."
Istra by se nikdy pro takovou věc nerozhodla, ale za danné okolnosti neměla na výběr. Rozhodla se tedy souhlasit.
"Ale musím tě varorovat. Lidé tě už nikdy neuvidí jako člověka. Někteří tě možna budou považovat za...jak bych to jen řekla...ach ano, jako zrůdu. Rozmysli si to."
"Ne, nic si rozmýšlet nebudu. Radějí budu společnosti opovrhovaná, nechci žít s tyranem."
"Dobře, dobře. Jak si přeješ," řekla ta bytost a začala kouzlit. Když odříkala zaříkadlo, zmizela. Istra rychle běžela k blízké tůňce aby se podívala na svůj obličej. Avšak žádné změny nespozorovala. Byla pořád stejná. Tedy, alepoň ona si to myslela.
Zatímco Istra byla v lese, jeí snoubenec se svými sloužícími se jí vydal hledat. Poslední zastávkou v neúspěšném pátrání měl být právě les. Statkář už spřádal velice kruté plány jak se své natávajíci pomstí. Konečně dorazil celý konvoj před mýtinku, kde byla Istra. Statkář se opatrně přikradl k Istře ze zadu a surově jí chytil za rameno.
"Já tě naučím, ty jedna malá kryso! Co si myslíš, že budeš utíkat? Měl bych tě na místě zabít..." ale v půli věty se zarazil. Istra se k němu totiž otožila obličejem a statkář zbled hrůzou. Před ním neklečela jeho budoucí žena, ale velice záhadná bytost. Statkář ale poznal i přes tuto kulisu Istru.
"Ty čarodějnice jedna! Určitě by si mě o svatební noci očarovala. Čert tě vem!" křikl statkář a dal se společně s poddanými na útěk. Istra jen zůstala překvapeně stát. Nechápala, co ho tak polekalo.
Najednou se na mýtince zjevil jelen. Byl to velice krásný jelen dvanácterák. Na paroží mu visel jakýsi přívěsek z rubínu. Jelen přišel blížek k Istře a promluvil.
"Vezmi si tento šperk a nasaď si ho na hlavu jako korunku. Pak se teprve uvidíš tak, jak tě vidí ostatní," řekl tichým hlasem jelen. Otřesl hlavou a šperk mu upadl na zem. Istra třesoucími rukami šper zvedla a následovala podle jelenových pokynů. jakmile si šperk na hlavu nasadila, šla nazpět k tůňce aby se podívala na svůj odraz. Jakmile se spatřila, pochopila, co polekalo jeho už bývalého snoubece. Od té chvíle už Istra nebyla člověkem. Zázrak či snad možná prokletí jí od té chvíle pronásledovalo každý den. Ze dnu se staly týdny, z týdnu měsíce a z měsícu roky. Roky, dlouhé a mučivé roky. Istra už nikdy nespatřila své milované rodiče. Byť se snažila, sebevíc se snažila, vrátit se k lidskému životu. Jenomže jak ji to stvoření před lety řeklo, že se na ní lidé budou dívat jako na zrůdu, tak se i stalo. Lidé se jí báli, opovrhovali ji a do lesa se neodvážili vstoupit. Avšak i stinné stránky měly své světlo. Istra si našla mezi zvířaty spousty přátel. Opravdových přátel.
Avšak i oni ji nedokázali dát jednu věc, po které tk toužila. A to lásku. Dotek blízké a milované osoby velice postrádala. Avšak věděla, že nikdy nepotká milého. který by jí měl rád. Musela se smířit s tím, že na věky zůstane sama.
****************************
Ale nyní vás jistě zajímá, jak Istra vypdá. Takže dámy a pánové, představují vám Istru.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
A tato fotka se mi hrozně líbí. Vypadá to, jakoby ta srnka (upozornˇují, že je živá) okusovala keřík a přitom Istra zbírala květy.
Obrázok
Tak co říkáte na Istru? Vím, že jsem protontokrát zvolila velice netradiční pojetí simky. Ale nemůžu se pořád držet reality.
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Poslaťod tamuska » Sob 31 Jan 2009, 00:14

jaaaaj tak ona je krasne taka ina zvlastna :) a na prvy pohlad i mne doslo ze srnka??..a potom to bude asi havko :) krasna simka
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Deniska » Sob 31 Jan 2009, 10:22

No co mam povedat je to super ako vzdy :D Velmi sa mi paci aj ako je oblecena(sice ja som si predstavovala ze bude zahalena v listoch alebo co :D). Najprv som si aj ja myslela ze to je pes,ale ved to je jedno. A musim pochvalit aj medveda s liskou,su velmi pekny :wink:
Scissors cuts paper
Paper covers rock
Rock crushes lizard
Lizard poisons Spock
Spock smashes scissors
Scissors decapitates lizard
Lizard eats paper
Paper disproves Spock
Spock vaporizes rock
And as it always has, rock crushes scissors
Obrázok užívateľa
Deniska
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 706
Registrovaný: Sob 11 Okt 2008, 14:00
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Sob 31 Jan 2009, 13:50

Je velmi pekna ako je ina ako ostatne ale je naozaj pekna, aj skin, aj vlasy, aj oci proste vsetko sa mi na nej paci len to tetovanie ci co to je v strede tvare sa mi nepaci :D
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod savi3 » Uto 03 Feb 2009, 13:59

iha iha...pacia sa mi:D zaujimavy mimo realitu zaujmavy pohlad..mas ich takych original
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod America » Uto 03 Feb 2009, 15:15

děkuji všem za komentáře... Jsem ráda, že i přes svojí netypičnost se Istra líbí.
... A nyní dvě nové simky. Opět jaksi jiné, než je obvyklé. ;)
Již z pohádek známe slova dobro a zlo. Dobro a zlo vzniklo na počátku úsvitu lidských dějin. Byly to dvě království na hranici lidského vnímání. Rada dvanácti nejmoudřejších vždy zvolila jejích vladaře na určitou dobu. Naposledy se tato rada sešla pře více než 500 lety pro volbu nových vladařů. Nejmocnější tehdy poslal jako kandidátku jednu ze svých dcer Nimuen, aby se chopila žezla za říši dobra. Nimuen byla zvolena.
Protivník Nejmocnějšího, Kardeon, zase poslal před radu svojí dceru Darlen, jako vhodnou kandidátku pro zvolení pro královnu v říši zla. I Darlen byla zvolená.
Rada dvanácti nemohla být více spokojená, protože nové královny se přímo zrodily pro tento účel.
A tak od té doby až dodnes vládnou tyto ženy královstvím Dobra a Zla.
A jestli si někdo chce hrát na hrdinu a zlo porazit, varují vás. Zlo ani dobro nikdy nemůže být poraženo, jen na nějaký čas znizet v ústraní. O tento stav se stará Rada dvanácti. Dokument jež podepsaly tutiž bude platit navěky.
**********************************************************
Darlen
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Nimuen
Obrázok
Obrázok
Souboj mezi dobrem a zelm nikdy ale neskončí...
Obrázok
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia