Simovia by Hikaru

Ukážte ostatným svojich Simov s rodinami a ich zvieratkami!

Moderátor: Sašena

Tak, páčia sa vám simovia? :D

Áno, áno. :D
9
45%
Ále, ide to. :)
8
40%
...
3
15%
 
Celkom hlasov : 20

Poslaťod savi3 » Štv 28 Aug 2008, 13:23

lool mile to je:d hlavne to jedlo je super..ja som vzdy bola na jedlo do sims uchylna :oops:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Fíha!

Poslaťod AYAmee » Štv 28 Aug 2008, 13:30

Niekto tu tuším rád Death Note :). Alebo Ouran (súdiac podľa Hikaru - hoci toto meno môže byť od všadiaľ, no ja keď ho počujem, vybaví sa mi Hikaru Hitachiin :love:)? Alebo aj aj :D? ~ Narážam na prvú rodinku :).

EDIT by AYAmee 28/8/08 13:41 - Dopísaná časť vety
Obrázok užívateľa
AYAmee
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Štv 12 Jún 2008, 18:34
Bydlisko: my own wonderland
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hika-chan » Pia 29 Aug 2008, 14:08

Ďakujem všetkým za ohlasi. :D
Ayame: Ja milujem Death note. :D Radosť že tu je človek ktorý ho pozná. :D (A Hikaru je moja prezívka takže... ) :P
No a ako zatiaľ pokračuje život Smithovcov? Ako náhle som zapla hru, Domi mi začala rodiť. :lol: A na svet prišieL...
Obrázok
Obrázok
Chlapec Robin. :D ( Meno zo psieho kalendára xD ) A...
Obrázok
Dcérka Vanessa. 3 batoľatá. Wuaa. :lol:
Obrázok
Ale však, ja som ich potajomky aj chcela. :lol: Ale asi toho budem ľutovať. :lol: O Robina sa postaral vzorný otec. :D Ale problém bol s izbami. Tak zatiaľ čo Robin mal izbu sám, baby majú izbu spolu. Narovnoprávnosť! :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Ale najzaúmavejšie je zatiaľ ukladanie do postielok. Keď jedno dieťa uložím, druhé sa zobudí. :lol:
Obrázok
Ešte že na to Dominika neni sama. Má predsta Obraz ( Životobudič ) a svojho snúbenca. Síce stále chodí do roboty, a je ponekiaľ zaneprázdnenný, vždy si nájde čas na svoje ratolesti. :)
Obrázok
Obrázok
,,Hoci je veľa ciest na úpätí kopca,
všetci čo prídu na vrchol
vidia ten istý mesiac."
Obrázok užívateľa
Hika-chan
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pon 07 Júl 2008, 00:22
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 29 Aug 2008, 14:27

mama je veľmi sympoška a dieťa má veľmi pekný vzťah s rodičmi :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hika-chan » Ned 31 Aug 2008, 19:57

Ďakujem Maggi. :) Dneska som urobila 2 simky. Sestry dvojičky. :D
Obrázok
Obrázok
Tak, toto je Elison Quinová. Spolu so svojou mladšou sestrou odišla na vysokú školu, kde sa vyučuje v obore psychológie. Je tak trošku Emo ( alebo som sa o to pokúšala ), ale inak je veľmi spoločenská a vcelku dobrá. Narodila sa v znamení rýb, a má aspiráciu po popularite. Medzi jej koníčky patria diskotéky, vankúšové vojny, a chatovanie. Jej veľkým prianím je nájsť si chlapca, a stať sa neutrálnou čarodejkou.
Obrázok
Obrázok
Toto je Elisoniná sestra Viky. Narozdiel od svojej sestry, je Viky veľmi hanblivá. Je však veľmi športove založená, a k jej menu sa spája niekoľko zlatých medailí z krasokorčuľovania. Na vysokej škole študuje dejiny ľudstva ( Dejepis ). Narodila sa taktiež v znamení rýb, a od svojej sestry je mladšia len o 10 minút. Má aspiráciu po vedomostiach. Jej koníčky sa spájajú hlavne už so spomínaným športom. Je to kraso/korčuľovanie, cyklistika, plávanie a i. Jej hlavnými želaním je dokončiť vysokú školu, ale predovšetkým túži stať sa dobrou čarodejkou. ( To budú moje obete keď dostanem život v byte. :lol:)
.....................................
Tak, a sestry sa po niekoľko hodinovej ceste dostali na miesto, kde strávia následujúce 4 roky.
Obrázok
Ako prvé šli Elison a Viky obsadiť izby. Nechceli aby im prisadli nejaké s machom na stenách. :roll:
Obrázok
Obrázok
A teraz sa nakukneme do izieb...
Elisoniná izba bola vymaľovaná na čierno-červeno-ružová. Prispôsobené jej obľúbenému štýlu. Vikina izba bola vyfarbená na modro-fialovo. Jej obľúbenými farbami. A však, na nábytok dosiaľ ešte nemajú dostatočné finančné prostriedky, tak majú len taký divný nábytok.
Obrázok
Obrázok
Po prehliadnutí internátu, sa sestry začali učiť potrebné body dovednosti na ich obory.
Obrázok
A následovne si šli urobiť úlohy. No, nie každému to páli. :lol:
Obrázok
Obrázok
A nakoniec, vankúšová vojna. :D
Obrázok
,,Hoci je veľa ciest na úpätí kopca,
všetci čo prídu na vrchol
vidia ten istý mesiac."
Obrázok užívateľa
Hika-chan
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pon 07 Júl 2008, 00:22
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Simka

Poslaťod Bambi » Ned 31 Aug 2008, 20:16

pekne simky ale nepači sa mi ake maju usta
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Ned 31 Aug 2008, 20:46

pekne simky nemusla si sa trapit nad tou druhou :lol:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod Lucy... » Ned 31 Aug 2008, 23:03

super simky keby som aj ja vedela aké robiť :lol:
92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
Lucy...
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pon 14 Júl 2008, 10:00
Bydlisko: pri sámoške za školou

Poslaťod Lucy... » Ned 31 Aug 2008, 23:05

super simky keby som aj ja vedela aké robiť :lol:
92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
Lucy...
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pon 14 Júl 2008, 10:00
Bydlisko: pri sámoške za školou

Poslaťod Hika-chan » Ned 31 Aug 2008, 23:17

Bambi: No, po pravde keď sa teraz tak pozerám, ani mne sa neľúbia. :lol: No nič, pôjdu na plastiku. :lol: A inač ďakujem. :)
Prasiatko: To je síce pravda, ale ja som chcela. :lol: A taktiež ďakujem. :D
Lucy: Ďakujem ti moc. :) :) A ver mi že by si určite urobila aj krajšejše. :wink:
,,Hoci je veľa ciest na úpätí kopca,
všetci čo prídu na vrchol
vidia ten istý mesiac."
Obrázok užívateľa
Hika-chan
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pon 07 Júl 2008, 00:22
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Pon 01 Sep 2008, 11:43

sorry... mas krasnych simov, ale je naozaj blbe bavit s obrazom... neuzijes si to ... :cry: a potom nic nezrobis svojou sikovnostou
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod Hika-chan » Sob 13 Sep 2008, 19:19

Sasiq: Od cheatov sa už od naúčam, obraz používam už len na uni, alebo ak má sim mnoho zlých potrieb. A inak ďakujem. :)
No a na dnes mám pripravenú novú simku, ale ešte trošku nahliadneme do rodinky Smith.
Ako tak čas plynul, v tejto rodinke máme už tri batoľatá. :)
Vanneska:
Obrázok
Robinko:
Obrázok
Obrázok
A naša Melánka: :)
Obrázok
Em, nejako sa mi potratili obrázky. :?: No tak nevadí.
Tak teda posledná aktuálka: Robinko a Vanneska sú skvelý kamaráti, však spolu aj jedia ... bábiky. :roll: :lol:
Obrázok
No a konečne tá nová simka.
Obrázok
Kyoko Flair. Mladá simka ktorá práve opustila dom, kde bývala so svojimi rodičmi, a rozhodla sa ísť bývať do panelového domu. Takže, najprv podpíšeme zmluvu s domovníkom ...
Obrázok
A teraz sa ideme pozrieť do nášho bytíku.
:D ( A mimochodom, ten domovník Kyoko stále balil :? - A ani jej neznížil nájomné. :x :lol: )
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Po prehliadke bytu, sa ideme predstaviť susedom. Všetci boli na ihrisku, tak sme ich tam nasledovali. Všetci boli hrozne milý, Kyoko s nimi kecala až do večera. :)
Obrázok
Stačil len jeden deň, a Kyoko už bola kamarátka s celým panelákom. :) A možno že aj s niekým viac ...
Obrázok
Áno. S čarodejnicou Phoebe, ktorá z Kyoko urobila jednu z jej druhu. Dobrú čarodejku. :)
Obrázok
Obrázok
Ešte nám darovala kotlík, a potom odišla. Takže, čári mári puk! :D
Obrázok
O pár mesiacov neskôr:
Kyoko dosiahla vrcholu dobrej mágie, a stala sa z nej ,,Neomylne dobrá čarodejnica". :) A však, nepomohlo to s jej finančnou situáciou, ktorá nebola práve najlepšia. A tak,sa k nej prisťahoval blonďáčik. :love: Eh, pardon, spolubývajúci Michael. :oops: :lol:
Obrázok
A zase musíme urobiť menší skok. :oops: Michael niekoľko týždňov Kyoko otravoval, aby ho premenila na čarodeja. Kyoko prv odmietala, ale kto by odolal jeho hnedým očiam? :lol:
Obrázok
Takže okrem toho, že sa z Michaela stal neutrálny čarodejník, vzťah spolubývajúcich sa ,,zintenzívnil". :D
Obrázok
Pokračovanie na budúce. :D
,,Hoci je veľa ciest na úpätí kopca,
všetci čo prídu na vrchol
vidia ten istý mesiac."
Obrázok užívateľa
Hika-chan
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pon 07 Júl 2008, 00:22
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Sob 13 Sep 2008, 19:38

jeeej to je milucke :lol: sikovna je:D hehe carodejka a este oblubena :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hika-chan » Sob 13 Sep 2008, 20:28

Ďakujem Savi. :lol:
,,Hoci je veľa ciest na úpätí kopca,
všetci čo prídu na vrchol
vidia ten istý mesiac."
Obrázok užívateľa
Hika-chan
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pon 07 Júl 2008, 00:22
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hika-chan » Ned 14 Sep 2008, 23:15

Pokračovanie života domácnosti Flair:
Deň u Flairovcov
Ráno - 6:00
Mladý párik sa pomaličky zobúdza. Opakujem a zvýrazňujem. Pomaličky.
Obrázok
6:55
Párik KONEČNE stáva z postele.
Obrázok
7:00
Michael sa rozhodol s novou rannou rozcvičkou. 1000 krát skočiť švihadlom, vymazať kaluž potu a ísť sa osprchovať.
Obrázok
No, aspoň jeden z tejto domácnosti sa rozhodol ostať pri starom. Naša milá Kyoko. Umyť tvár, vyčistiť zuby, ísť sa prezliecť, a hurá do prípravy raňajok.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
7:35
Michael to do 1000-cky nedokázal. Skončil pri 20-ctke ... Radšej na švihadlo zabudol a šiel sa osprchovať. Detaili však zastrel. :lol:
Obrázok
No poriadkumilovná priateľka sa dostavila na miesto, zamávala paličkou, kaluž zmizla a ona sa vrátila ku vareniu. Aby jej ešte do bytu rástol plevel. :lol:
Obrázok
8:15 - Raňajky
,,Mišik?"
,,No?"
,,Tak, ako tá tvoja rozcvička?" Pýta sa Kyoko svojho chlapca.
Michael a nevinne usmeje a chytí ju za ruku.
,,Je to dôležité?"
Obrázok
,,To práve nie, ale tú kaluž si aspoň utrieť mohol." Povie uštipačne.
,,No dovoľ!" Rozosmeje sa a hodí po nej šalát. ( Tak palacinky? Oni mi zmenili raňajky či čo?" :lol: )
Obrázok
A tak, sa tieto raňajky skončili tak, že sa polovicu dňa museli umývať steny a podlaha po celom byte. Totiž to, táto vojna potravín neskončila len u šalátu/palaciniek ... :roll: :lol:
15:05
Čarodejnícky párik sa po upratovaní vybral na ihrisko, aby susedom, a aj úchylnému domovníkovi, ukázali svoju vzájomnú lásku. Ak máte na mysli niečo neslušné, tak si to vyhoďte z hlavy! :lol:
15:15
Náš dospelý párik s detskou dušou sa prv vybral na hojdačku. :D
Obrázok
,,Miši však ja spadneeem!"
,,To zvládneš! Možno pár krát spadneš!" Bolo počuť z rádia od susedov na prízemí, ktoré bolo ozaj hlasno.
15:25
Kyoko a Michael sa šli hrať vodnú guľovačku. :D
Obrázok
15:50
Balóniky sa minuli, no za to, išiel práve okolo domovník. Tak si rýchlo ľahli na zem, a pritúlení začali pozorovať mraky. Na to uchylák - domovník odišiel. :D
Obrázok
A tak podobne to pokračovalo celý deň.
21:00 - Večera
Kyoko od doby čo je čarodejka, za každým pred večerou zošle kúzlo na oblohu. To kúzlo patrí k mojim obľúbeným. :oops:
Obrázok
Až potom sa ide večerať. Takže, máme makaróny so syrom. Dobrú chuť, alebo po Japonsky, Itadakimas! :D No, okrem dobrej chuti, mala táto večera aj iné čaro. Michael vytiahol malú krabičku.
Obrázok
Kyoko nemusela vedieť do tri aby jej to doplo. :D
Obrázok
Obrázok
A táto noc dopadla búrlivo. :twisted: :lol:
Obrázok
Obrázok
Na budúce: Následky
A prosím, koment. :lol:
,,Hoci je veľa ciest na úpätí kopca,
všetci čo prídu na vrchol
vidia ten istý mesiac."
Obrázok užívateľa
Hika-chan
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pon 07 Júl 2008, 00:22
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia