Savi3 a sims2- ich útrapy životom !!NOVY NOVY DIEL!!! WINK

Ukážte ostatným svojich Simov s rodinami a ich zvieratkami!

Moderátor: Sašena

Mate radi tychto pandrlakov?

jou jou
80
81%
nie je to najhorsie
19
19%
 
Celkom hlasov : 99

Poslaťod savi3 » Uto 03 Feb 2009, 13:41

Obrázok
V momente ako zacula jeho temny mrazivy ale i vzrusujuci hlas, vyvalila ociska a namierila na devat postaviciek cakajucich na smrt...a drrrrrb!
Obrázok
Cela stastna, ze svoje vzrusenie z jeho pritomnosti zakryla vyhrou v bowlingu.
"No jednoducho som klasa...." Zacala vypustat zo seba taketo vety na zvysenie sebavedomia a pritom sa snazila pozerat bokom, nech ho nevidi, lebo sa citila uplne nesvoja! Tento pocit zatial nepoznala!!
Neznamy s drakom na pleci ju pozbudzoval a drak vypustal plamienky.
Obrázok
Hned ako oprsala slava sa cela rozkokosena a rozkokosena z neho dotackala na lavicky a radsej obkukavala tlsteho casnika s plesinkou na hlave..len aby si tn diabolsky sexos nahodou nieco nevsimol...aaah tie teenagerky...No on si vsak vsimol.
"Vari sa ma nebojacna Wink desi?"
Oci jej div ze nevypadli z jamiek
Obrázok
"Ja?" Zasekla sa, ked pochopila, ze po prve vie jej meno a po druhe pozna asi i jej povahu." Ja sa nebojim nikoho..." V momente bola na nohach a neforemne sa oprasovala." A kto si ze si toto dovolujes povedat?" Spustila po svojom hned ako poctila chvenie odvahy.
Obrázok
Ale on len pokojne zhodil po sebe par krat vsetkych panakov, sadol si a vyckal , pokial za nim pojde Wink ako babka...Ked sa tak stalo prehovoril
"Som tvoj osud...." Zamrmlal ako jedina.
"Ah tieto karelaby si nechaj na trinastky..." Odfajcla ho WInk
Obrázok
"Ja sa nedam zbalit nejakemu sexy chlapkovi s dokonalym drakom prestznym tatooo na tvari a celkovou bozou charizmou! Mna nedostanes len takym , JA SOM TVOJ osuuud..." zacala ho parodovat.
Obrázok
"Ale ale..." Vstal aby ju utisil." Preco sa bojis, ked citis ze ti vravim pravdu? Neveris ze osud moze byt niekedy jednoduchy a dokonaly?"
"Ako ty??" Zaupela, pricom ani nevnimala co zo seba vytlacila.
Obrázok
"Musis vyckat nejaku dobu a osud sa ti naplni...."
Pokracoval v tajomnych vetickach o osude, na ktore sa da zbalit asi kazda jedna...I WINK! Ale to este nevedela, ze nejde len o prazdne reci!!
Obrázok
"Zatial pojdes domov..budes si zit, uzivat a ked dospejes ja pridem..."
Pohladil jej dlan, pricom sa div ze neroztopila." ANo..." Zahabkala..
"A pozdrav babi..." Povedal pokojne ked na nu zmurkol. Skor ako si uvedomila, koho ma pozdravit zmizol a WInk div ze neodpadla.
Obrázok
"Preboha! Konecne stretnem chlapa snov a on je isto len jeden z dalsich chlapov mojej babky!!!!" Zavrcala.

.....................
Obrázok
Hned ako vystupila vletela do domu.
"Babkaaaa!!!!!!! Mam ta pozdravit oood!!!" Zacala kricat po dome, so snahou zakryt nezakrytelny hnev na babku o ktorej si zacala mysliet ze je totalna dracica v posteli. Ked odrazu sa ozvala babka.
Obrázok
"ANo ja viem pozdravuje ma..Altair...." Hlesla sucho, olizla prst a pretocila len noviny na dalsiu stranku. Medzitym nieco niekde v kuchyni zadunelo..Ano Wink odpadla
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Karmen » Uto 03 Feb 2009, 14:45

tak ta posledna fotka a popis nema chyby :lol: :lol: :lol:
babka aka flegmoška si číta na wecku denného proroka :lol:
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Uto 03 Feb 2009, 15:58

babi je cislo kazdy s kazdym a vsetkych pozna...hehe:D:D noo wink si zacne uzivat a babi sa ale zacne baaaaat
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Uto 03 Feb 2009, 17:41

hehe :D no ta posledna fotka je cool :D ako babi sedi a cita noviny :D no heh babi je vazne dracica :D s kazdym sa pozna :D
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Uto 03 Feb 2009, 21:26

teeda ved cista carodejka co sa bude obmedzovat
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Uto 03 Feb 2009, 23:10

hihi... savinka sexica sa nezdas :D konecne novy dielik takze diik moc zan...
a inako uz aj dlhsie si davala... ale aspon nieco... supeer :) tesim sa mooc z neho... aj snad wink ma noveho toho... ehm ehm.... a babi tiez pozna vsetkych takychto :oops: :pyj:
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod savi3 » Str 04 Feb 2009, 00:14

Ano ano dlho som nedavala ale zmenim to dnes daaam dalsiu daaavku :lol:
*****************************************************************

Ako cas plynul a voda sa liala...a Wink si zacala uzivat ako jej USUD altair kazal...zacali sa diat na pozemku i ine veci, okrem toho ze otec pravidelne pracuje a matka nebyva doma..Ano ano...zacali sa diat...Alebo skor realizovat? macky...odhalili svoju povodnu totoznost, kedze babke uz bolo predtym divne ze ich nezabilo auto, ktore do nich najskor vrazilo, potom omylom preslo a ked si sofer myslel ze cuvanim macke uhne, presiel ju zas...aaah....
Obrázok
"Nie...rada starsich usudzuje, ze ty a tvoja polomagicka rodina si neplni povinnosti...iba sa flakate!!" Magicka macka v momente priskrtla babi.
Obrázok
"Mna neoklames...ved tu zijem!!!"
Magicka babi sa urazila a schmatla kocura magicky za varlata a jednym tahom mu ich utrhla aj s...
"A ty si uz nezatrt***...Ha!"
Zrevala a hrdo odisla do domu....

A cas zas plynul....babi zacala robit vsetko podla planu...Zmenila image na vyssi level..Akoze uz zapadla medzi ludi..
Obrázok
Schudla 7 kil, kupila si slusivy satnik z mistneho obchodiku, dodala k nemu buzu a navyse zacala varit bezne jedla!
Obrázok
"Bohatstvo aj s tym vsetkym...." zanadavala ked rozpucila hracku najmladsieho dietata, ktoreho meno jej ani na um nezide.
Obrázok
"Ako tu mam slusne pracovat ked je tu deti a vela magorov?! Jedina Wink sa chova ako ja za mlada...a ostatok? Musim si s nimi asi pokecat o dolezitosti nasej rodiny....."
Obrázok
"Ano....dcera by mohla zacat robit to co ma...i ked ako upirka ale ma...zatko by sa mohol zaclenit do spolocnosti uplne..a deti? Booze.....ked budu riesit kvantovu fyziku nik nam neuveri..je to v haji...as im dam demenciu do jedla...."
Obrázok
"A wink? Boze musi otehotniet, alebo sa vydat...sakra a nie sa vlacit s kazdym!!!!"
---------------------------------------------
Obrázok
"Pochop ze ja sa nevlacim s kazdym!!!!" Zrevala Wink ked vyskocila z busa
Obrázok
"Heej ale ved s Nickom, anderom, iykkom unakom a inymi si chodila a preco nie so mnou???" Zufalo na nu zvolal.
Obrázok
"Pochop..vlasy mas ako na debilka, alebo ako podla serbla strihane..mas mastnejsiu plet ako ja na zaciatku puberty a okrem ineho.....nechodim s kazdym!!!!" vychrlila na neho to co asi nechcel pocut.
Obrázok
"Aha....." Zasmrkal, ked to otocil
"SOm rada ze sme sa pochopili..tak zajtra v skole!!" Posledne slova nadsene zvolala a vykrocila domov.
----------------------------------------------------------

Dalsie dni boli desne...Wink uz omrzeli chalani z mesta a skoly..ved tam nic nebolo..len rande dve olizovacky a nic..ano boli pekni mudri svalnati...ale ten jej...Altar...to nebol...
Slzicky stekali po tvari ako vlocky sa topili a snezili...Wink bola smutna a sama...teda kazdy druhy den bola sama, kazdy prvy mala rande...
Az jedneho dna...
Obrázok
"WInk....."
Obrázok
"Altair...." Zastonala....
Obrázok
"Vidim ze si sa bavila s babi ked vies moje meno....."
"o ano..ale mne nevadi ze si s nou mal pletky....." Omamene mu odvetila
Obrázok
"Ty moja hlupucka, tvoja babi mi len napravala chrbticu, nic viac sme nemali ..."
Obrázok
"wazne???" Opatovne zastonala, i ked ani nepocuvala co hovori
Obrázok
"O ano...a aby si vedela..prisiel som a chcem ti slubit moj zivot...ale nechcem aby si bola nestastna..Wink! Uzi si co mozes, lebo ked dospejes budes verna len mne...."
Obrázok
"Oh budem...." Predstava orgii pocas celej puberty ju ako tak ukludnila a predstava magickeho zivota rozstastnila. ALtair ju objal ako len vedel.
"Ale uz musim ist na dlhu put..pridem po teba...."
Obrázok
PO jednom divokom bozku sa na dlhe roky museli rozlucit....
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Str 04 Feb 2009, 16:54

UUUh Wink a ten pandrlak Altair ake romantickee :D... prajem jej :D
Inak thaanks za dalsi diel savinka :) I love you...
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod tamuska » Str 04 Feb 2009, 17:42

hhehe :D no co poviem babi :D vyzera nejako inak mlado a slusne co mi na nej nejako nepozdava heh a Wink no co na nu povedat chalana vie od...:D no asi viem po kom to ona ma
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Str 04 Feb 2009, 18:08

huhuhu a to este len pridu casy...matka si zaobstrara dalsie deti...babi sa rozcerti...a wink? zacne uzivat...pridu vyhrazky na rodinu a bude srandaaa
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Twixka » Str 04 Feb 2009, 18:44

Predstava orgii pocas celej puberty ju ako tak ukludnila a predstava magickeho zivota rozstastnila.

ahh bozee :shock: no mozem toto ja citat? ved som len nevinne /aj ked by sa nad tym dalo polemizovat/ dieta :lol: tak ma mrzi, ze som do tejto temicky nakukla po veeelmi dlhej dobe az teraz :( :roll: ale mam spolah ze ked sem pridem vzdy tu najdem nejake dobre rady do zivota :D par dielow mi asi aj uniklo tak idem listovat, aby som mala vo vsetkom jasnoo :wink:
p.s.___ Wink je veeelmi ale naozaj veeelmi sexi :twisted:
Len život, ktorý žijeme pre ostatných má zmysel.
Obrázok užívateľa
Twixka
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 258
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 14:53
Bydlisko: Steelka
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Str 04 Feb 2009, 20:11

hihi som rada ze moji simaaci su uz aj naaaucni:D:D looool hhihi a to je normal dlho som nepridavala tak sa lahko odvykne cakat novy diel:D
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lincey » Štv 05 Feb 2009, 00:56

bože túto tému som objavila až teraz ani som netušila o čo som prišla. tak som sa už dávno nenasmiala :lol: v momente musím prelistovať celú tému a dobehnúť to
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Štv 05 Feb 2009, 11:17

Lincey! Takto ma potesit hned z rana! Som rada:D:D
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Štv 05 Feb 2009, 11:47

aj ja sa hlásim, že som dohnala všetko čo som zmeškala a od smichu si nevidím na klávesnicu :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia