Moje domy (väčšinou bez interiérov)

Máte staviteľské vlastnosti? Čo tak podeliť sa s nimi s ostatnými!

Moderátor: Sašena

Poslaťod Cora » Uto 29 Júl 2008, 17:21

to s tym bazenom je fakt super..pacilo by sa mi otvorit okno a skocit z druheho poschodia do bazena :wink: inak moc mi tym nepasuju tie obrovske okna ale inak je to fajn
Cora
Starec
Starec
 
Príspevky: 1430
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:49
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Uto 29 Júl 2008, 20:56

ja mám veľmi rada tiež mále , ale pro tom akurát domčeky so záhradkou /+bazénom a exteriérom robíš zázraky :shock:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod schnegy » Uto 29 Júl 2008, 21:20

Vdaka vsetkym :)
No praveze mn sa velmi pacia taketo velke okna, vela skla a vela svetla v dome. Z tejto strany to ani nie je take zle. Simovia sa nemusia citit ako vo vykladnej skrini lebo je to do dvora a maju krasny vyhlad na more a nedaleky majak. Romaticke vecery ako vysite :P
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Poslaťod noname » Str 30 Júl 2008, 14:45

Wow! Tie domy su uplne pekne :) :wink: Ten prvý sa mi asi najviac paci, je taky maly utulny :wink:
Obrázok užívateľa
noname
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Str 07 Máj 2008, 11:34

Poslaťod shok.13 » Str 30 Júl 2008, 18:44

moc peknee....to s tym bazénom by mi takto nenapadlo.... :)
shok.13
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 174
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 19:18
Bydlisko: tam kde by ste to necakali

Poslaťod schnegy » Str 30 Júl 2008, 18:54

Tak este raz vdaka :)

A tu je dalsi. Je to domcek, ktory som stavala trochu dlhsie, myslim, ze jeden z mojich najpodarenejsich :P Na stiahnutie bude aj zariadeny ale nezariadovala som ho nejak extra , len tak jednoducho :wink:
(ESte by som pripomenula, ze som mu trochu zmenila zadnu cast - vyhodila som ten basketbalovy kos, prilis sa tam nehodil :roll: Teraz je tam drevena lavicka a zelen.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Na vonkajsi balkon som zda sa zabudla :lol:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Str 30 Júl 2008, 18:59

:shock: :shock:
Pre mna si uz jedna z najlepsich stavateliek na fore, a na nete celkovo. :shock:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Str 30 Júl 2008, 19:00

Hihi a že bez interiérov... :twisted:
Podľa mňa si urobila zle keď si to tam dala "bez interiérov", lebo tento jeden, čo si tu sem zatiaľ dala je veľmi pekný, ale prídu mi tie steny prázdne.
Vzadu by som bola za nejaký ten chodníček a tie okná, čo sú na prednej strane by som dala také drevené, ako aj tie menšie. Jazierko sa mi hroozne páči. Celkový dojem je fantastický, nie je to ten taký klasický domček :)

A smiem sa spýtať na podlahu v kúpeľni? A ešte aj na tie malé striešky, či sú Maxis? :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod shok.13 » Str 30 Júl 2008, 19:06

no z predu sa mi moc paci , ale nepaci sa mi ze v zadi a na boku su iba same okna...ale inač moc dobra praca :)
shok.13
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 174
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 19:18
Bydlisko: tam kde by ste to necakali

Poslaťod schnegy » Str 30 Júl 2008, 19:10

Dakujem :oops:

evi mas pravdu, tie okna mohli byt drevene ale ja sa snazim davat vsetko meshove objekty aby potom ludia nemuseli zbytocne stahovat meshe okien a tieto okna maju mesh zial biely... Jasne, pre ucel fotiek som to mohla spravit inak ale ja som leniva :P Steny su prazdne, to je pravda. Ale nemam ani zdaleka odfotene vsetky izby, potom by ten dom stal cely majland :lol: Aj to, ze tam nie su chodnicky, nerada ich robim :lol:
Podlahu netusim (mozem sa pozriet do popisu toho domu) a tie striesky su v hre, normalne pri strechach akurat su to "vikýře" zvlastna kategoria :wink: Uf, dufam, ze som odpovedala na vsetko

shok.13 joj okna mi vsetci vycitaju, ked ja ich tak rada mam a svetlo v domoch tiez :oops: :P
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Poslaťod Invisible » Str 30 Júl 2008, 19:29

schnegy, ten je krásny!!! :shock: :what: :what:
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod Cora » Str 30 Júl 2008, 20:05

takze budem hodnotit bez interierku, lebo ty si rodena exterieristka :wink: farba domu a okolie sa ti perfektne vydarilo, comna zaujali je ta nadherna a pristorna terasa pod ktorou je krasne jazierko...neprehnala si to ani s rastlinami takze to vyzera super..vies co mam proti tolkym sklam, no viem ze to myslis tak ze maju vyhlad do zahradky tak to akceptujem :wink: inac najskor som sa cudovala ako sa da dostat ku basket. ihrisku lebo do zadnej strany domu neviedli dvere, az potom som zistila ze to musis obist..takze si mohla dat vychod aj zo zadnej strany domu...celkovy efekt je za jedna a tento som je jednoznacne tvoj naj :)
Cora
Starec
Starec
 
Príspevky: 1430
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:49
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hanka » Str 30 Júl 2008, 20:30

Sa ti ani necudujem ze ti dal tolko rpace..KKS on je brutiiis :shock: Je velmi zaujimavy taka nezvycajna stavba nie akzdy stavia taketo domy :shock: akoze waw mi to pride taka chatka..To okolie je uzasne..Proste cele je to uzasne aj neratam interier :P Ale ani ten nie ej zly..Hrozne sa mi paci ako si spravila tie velke sklenene okna to biele a tam sa da posediet ako balkonik len s oknami chapes??asi nei zo no nevadii :roll: :lol: A chcem sa spytat,ze ak bude na stiahnutie tak ake datadisky to potrebuje?
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

Poslaťod schnegy » Str 30 Júl 2008, 20:53

Ja robim aj interiery rada ale tu sa mi ziadalo narychlo nejaky spravit aby ten dom nebol taky pusty :)
Cora tvoje tipy beriem :wink:
Hanka jasne, ze chapem, co hovoris :lol: Ten balkonik "len s oknami" tam aj je, ak sa lepsie prizries prvej fotke, uvidis tam stolicky a stolik, tuto cast domu som neodfotila...
NO a ak mas cleaninstaller nepotrebujes ziadny datadisk. Okrem toho som to ihrosko z FT-u zmazala. Mam vsetky datace, neviem ako to je so zabalenymi domami ak som aj nepouzila objekty z jednotlivych datacov. Kazdopadne odporucam cleanistaller.
A este raz ma veeelmi tesi, ze sa vam paci :D :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hanka » Str 30 Júl 2008, 20:57

schnegy no dobre lebo to moje vysvetlovanie nechape ani moja mama :lol:
clean Installer mam ale aj tak sa bojim,ze mi to nepojde :( no dufam,ze pojde
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

PredchádzajúciĎalší

Späť na Domy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia