Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Brett » Str 29 Júl 2009, 17:40

Tak ked im to napíšeme štýlom, že stovky fanúšikov sú sklamaných. :lol: A že budu antiodporúčam TS3 ak sa nezlepší. :lol: A ked nič tak naozaj nebudeme podporovať EA. :evil:
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Coraline519 » Štv 30 Júl 2009, 11:38

ale veď ja som rada že sims 3 je taká áka je pre mňa nemusí byť dokonalá
neič na omto svete není dokonalé ja ich budem stále podporovať
či sú to už plastelínoví simovia alebo sekanie hry ja som spokojná :D
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Brett » Štv 30 Júl 2009, 12:29

Ide o to, že ak máme tú šancu, mali by sme ju využiť. Zozbieram s tejto témy vaše ohlasy, takže pridávajte ďaľšie, nech toho máme veľa. Potom zavesím sem čo odpíšu, ak vôbec odpíšu. :wink:
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Coraline519 » Štv 30 Júl 2009, 18:57

dobre keď máme možnosť tak hovorím za seba mohli by s tým teda niečo
spraviť :) aj keď nepoznám ete sims 3 pretože to nemám ale súhlasim :)
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod FaRsi_SmiLe » Štv 30 Júl 2009, 22:30

Myslím, že tie chyby ako nastupovanie do áut, neodoberanie kúskov pizze a podobne podľa mňa opravia s aktualizáciami, ktoré sú často k dispozícií. Tak sa už vyriešilo celkom veľa problémov, takže dúfajme, dúfajme. :)
Every daY Can bE Your lasT
Hovorte mi Farsi... Alebo Smile :D
Obrázok užívateľa
FaRsi_SmiLe
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Štv 02 Júl 2009, 19:24
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Brett » Pon 03 Aug 2009, 00:47

FaRsi_SmiLe, možno, ale napr. autá určite neopravia len tak. :cry: To je dobrá šanca. Ale ak im napíšeme čo nám vadí, máme právo byť naštvaný, lebo sme sa snažili. :wink:
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Sarlatan » Str 05 Aug 2009, 00:43

Podľa mňa na The Sims 3 si dali záležať ale iba na niektorých miestach... niekde je to spracované úžasne, no miestami je to aké si nedorobené. Určite čo sa mi páči je vytváranie vlastného štýle, stavba a prerábanie domu to je na 1*. Tvorba simíka je tiež lákajúca :) , povahové črty sú vážne dobré :) . Jedna vec sa mi na vytváraní nepáči, to sú účesy. Je tam príliš moderných (EMO) účesov :D . Ja mám rádšej tie staršie typy ako napr. v TS2. :) . Potom sa mi páči susedstvo, voľnosť. No nepáči sa mi že do veľa budov nemôžem ísť dovnutra resp. ich nevidím z vnútra. Klasicky sa mi ešte nepáčia autá, teda to "teleportovanie" do auta či bicykla. Alebo to že keď decku idú dať flašu tak ju vyberu len tak zvrecka či plienka zmizne vo vzduchu. Koniec koncov, The Sims 3 sa mi páči :) .

Myslím/dúfam že ďaľšímy datadiskamy sa tieto "chyby" opravia :) .
I will dream like the God,
and suffer like all dead children...



Rúško nekonečnej tmy sa zaťahuje,
život z môjho srdca si vynucuje,
posledná smrteľná rana do srdca,
uvidím už len mŕtveho svätca.
Obrázok užívateľa
Sarlatan
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 20:12
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod scout89 » Pia 07 Aug 2009, 19:38

mne na sim 3 uplne naštvalo to akým spôsobom poňali celú hru.. keď si všimnete je to trochu viac adventúra akoby.. chcem tým povedať že v hre som nútený chodiť si s jednou vytvorenou rodinou po umelom meste ktoré si nemôžem ani poriadne editovať, vytvárať si vlastné obecné pozemky nemá absolútne význam pretože jediné pozemky ktoré si môžem vytvoriť sú parky. Ja teda vôbec nechápem prečo obecné pozemky ako ich poznáme v sims 2 boli nahradené tými obecnými pracovnými pozemkami v sims 3. Ja som od hry čakal, že popri tých nových pracovných pozemkoch bude stále existovať niečo také ako predavač časopisov, alebo obchody do ktorích sa dá normálne vojsť s oblečením alebo potravinami. a vôbec nechápem prečo v hre nieje možnosť spraviť si vlastné susedstvo, miesto toho musím hrať v susedstve zamorenom nezaujmavými simíkmi, ktorý sa nedajú ani vymazať.. pretože sa neustále obnovujú :evil: :fist: :evil:
Ďalšie vec ktorá my chýba je možnosť si to umelo namodelované susedstvo nejako upraviť, pridať stromy zmeniť terén.. to predsa v sims 2 šlo.. tak nechápem prečo v sims 3 kde by to bolo ovela logickejšie keďže susedstvo už neni len taká kulisa sa to nedá :x :fist:
ja som bohužial dospel k tomu že po mesiacoch hrania som sa znova vrátil k sims 2.. takže dúfam že v nejakom datadisku sa z obecných pozemkov čím skor stane to čo má..
scout89
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pia 07 Aug 2009, 19:17
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Max » Sob 08 Aug 2009, 14:05

vcera ma napadla tak vec, ze moja mama mala vzdy dobre architektonicke napady, tak som sa jej spytal, ze by mi nepostavila dom, tak sme zacali stavat a mama teda nevie co vsetko sa v sims da a co sa neda, a vlastne som prisiel na to, ze tam chyba velmi vela veci, napr. vysoke satniky, farbenie schodov, nejake vesiaky... atd, ale na druhej strany sa da velmi dobre hrat s tym stylovanim, sa mi paci, ze pretiahnem farbu napr. zo skrinky na koberec a vsetko to ladi do urcitych farieb, aj ked dost casto ak skopirujem nejaku farbu, na kazdej veci vyzera inak...

ale o par dni pridam dom co sme spravili, zatial vyzera fakt dobre :)
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Brett » Sob 08 Aug 2009, 22:29

Tak, tak. Napr. mňa už vytočila minule aj taká maličkosť, že Simík nemá automaticky snubný prsteň :shock: . Ved to bolo už aj v TS2 základe. a scout89, Susedstvo nemožno vytvoriť, preto, lebo Keď si všimneš ako su urobene pozemky, to mesto je vlastne iba velky spoločny bytovy priestor v AL :lol: .
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Integra » Ned 09 Aug 2009, 00:09

Mne na začiatku tiež vadili tí simovia ako vyzerajú , ale po čase som si zvykla a podla mňa vyzerajú oveľa lepšie ako v dvojke , ale zase v trojke je tá tvár príliš perfektná .. žiadne pupáki :D ... dajú sa tam dať síce pehy atd. ale predsa tomu niečo chýba :whistle:
Ďalej mi vadí tiež , že keď si spravím dve rodiny a hrám za jednu tak tá druhá v tedy neexistuje :? ..Napr. spravím si simku chvíľu za ňu hrám potom chcem aby sa vidala za simíka , ktorého vytvorím , lenže nemôže lebo ten simík žije v úplne inej dimenzii :?
I used to be an adventurer like you then i took an arrow to the knee
Obrázok užívateľa
Integra
Starec
Starec
 
Príspevky: 1221
Registrovaný: Uto 23 Jún 2009, 13:34
Bydlisko: Vreckany :)
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Brett » Ned 09 Aug 2009, 10:56

Tak, tak. Inač nepripomína Vám tento hack niečo? http://www.modthesims.info/download.php?t=144021
Super inšpirácia, že EA. :wink:
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod eva » Ned 09 Aug 2009, 16:22

Max píše:vcera ma napadla tak vec, ze moja mama mala vzdy dobre architektonicke napady, tak som sa jej spytal, ze by mi nepostavila dom, tak sme zacali stavat a mama teda nevie co vsetko sa v sims da a co sa neda, a vlastne som prisiel na to, ze tam chyba velmi vela veci, napr. vysoke satniky, farbenie schodov, nejake vesiaky... atd, ale na druhej strany sa da velmi dobre hrat s tym stylovanim, sa mi paci, ze pretiahnem farbu napr. zo skrinky na koberec a vsetko to ladi do urcitych farieb, aj ked dost casto ak skopirujem nejaku farbu, na kazdej veci vyzera inak...

ale o par dni pridam dom co sme spravili, zatial vyzera fakt dobre :)


Strašne som na ten dom zvedavá. :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod scout89 » Ned 09 Aug 2009, 16:24

brett: hej presne.. ale nechapem prečo to spravili tak.. v ts2 to bolo ovela lepsie pozemok sa dal umiestnit lubovolne a neboli nijake predom pripravene pricom sa neda zmenit ani ich velkost:(.. ts3 ma deprimuje.. a ten hack je uplne super uz aj si ho idem stiahnut:)
scout89
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pia 07 Aug 2009, 19:17
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod schischa » Uto 11 Aug 2009, 00:09

ten hack je do TS 2, v TS3 sa ti to "otoci" automaticky
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia