Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Manitoss » Sob 06 Jún 2009, 23:17

tiez sa mi nepacili donwloady, pretoze mi tam potom behali okna ze pouzit vlastny obsah?, a take blbosti tie hviezdicky mi vadia:D
Naposledy upravil Emerald dňa Sob 06 Jún 2009, 23:29, celkovo upravené 1
Dôvod: zbytočná citácia predošlého príspevku
... y ya no quiero que me entiendas.
Obrázok užívateľa
Manitoss
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Sob 15 Nov 2008, 11:33
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Yummos:) » Sob 06 Jún 2009, 23:20

Max píše:Yummos, mas pravdu, ja uz som aj uplne zabudol, ako sucho vyzerali simovia v dvojke bez downloadov, takze si myslim, ze s trojkovskymi downloadami to bude velky pokrok


presneee.. !! :D
Enamorada ? Sí !
Sebastian-san
Obrázok užívateľa
Yummos:)
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 142
Registrovaný: Uto 02 Jún 2009, 19:48
Bydlisko: Košicee
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Pethusa » Ned 07 Jún 2009, 10:17

podla mna to vsetci zbytocne odsudzuju.....treba si zvyknut ze to uz nie je ts2 ale nieco nove......podla mna tak aj maxis uvazoval....vymysleli nieco nove aby to nebolo stale o tom istom....a to ze sa neda ist do obecneho domu je podla mna dan za to ze je otvorene susedstvo....len si predstavte keby tam bolo tolko otvorenych domov.....to by moj pc asi nezvladol :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Pethusa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia 22 Máj 2009, 19:56
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod schnegy » Ned 07 Jún 2009, 17:31

To hovorim aj ja, kazdy hlada vzdy len chyby, nevravim, ze v EA nie su ziskuchtive svine ale predsalen ta hra je dost dobra! Konecne som si zahrala aj ja, vytvorila som si najprv simku, co mi trvalo dost dlho, CAS sa mi celkom paci. Aj ked musim sa priznat, hralo sa mi s nou dost tazko, prislo mi to prve dva dni (simske) ako vazne len praca, wc, vana, postel a vztahy sa tazko budovali. Ale teraz uz trochu lepsie chapem ovladanie.
Jedine, co mi fakt a velmi vadi je posuvanie casu. Na najvyssej rychlosti mi ide len o trochu rychlejsie ako v normalnom :cry: Vraj je to slabsim pocitacom... Ale nastavenia mam skoro vsetky naplno a hra mi skoro vobec neseka, tak tomu nerozumiem, dufam, ze to nejako opravia :(
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Sasiq » Ned 07 Jún 2009, 18:14

Ano, presne...
Hrala som to od obeda di teraz uz som stihla prve dve rodinky a mne sa to teda naozaj paci, je to sice velka zmena a mnoho veci mohlo byt inak, ale nemoze byt vsetko dokonale a ja som rada, ze je ta hra taka aka je :)
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Tomak » Ned 07 Jún 2009, 19:12

Tá štvrtá rýchlosť, nie som si istý, ale možno ani nie je rýchlejšia, ide v nej najmä o to, že zrýchliš čas na najbližšiu novú interakciu Sima. Využiť sa to dá napr. keď Simovia spia a chceš presne, aby ti zastavilo rýchlosť, keď sa Sim zobudí ráno.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Millie » Ned 07 Jún 2009, 20:24

ved to robi automaticky, ze sa to spomali na 1, ked sa niekto prebudi.. aspon mne
Obrázok užívateľa
Millie
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 183
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 21:11

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Tomak » Ned 07 Jún 2009, 21:16

Aspoň v TS2, keď si náhodou prerušila tú automatickú rýchlosť počas spánku a dala potom naspäť zrýchlene, tak už to automaticky nefungovalo, keď vstali, teraz na to je už tá 4. rýchlosť.

Inak tie gaučovky ma v TS3 pobavili, dali tam všetky krámy z TS2, ktoré samozrejme nie sú už aktuálne, ani vtedy snáď neboli. Tak sa vás opýtam jednu ešte otázku, je toto gaučová súprava? Lebo ak áno, prečo, keď som použil rovnaký vlastný farebný štýl, tak kreslo je nejaké tmavšie oproti gauču? :down:

Obrázok

Inak schody ma v TS3 aj potešili a aj dosť sklamali. Potešilo ma to, že keď ich dávate do domu, tak vám vytvorí pod schodmi stenu, ktorú môžete podľa izby vymaľovať.
Sklamalo ma to, že opäť sa nedajú farebne upravovať + navyše sú dosť obmedzené aj tak o zábradlia (nejakých 6-7 je tam a ani jedno sa takmer nehodí k vybraným schodom), ktoré sú viac než hrozné. Potom ak už robíte nejaké oplotnenie v interiéri, tak zasa nemôžete dopasovať to ku schodovému zábradliu, jednak farebne a jednak tam nie sú rovnaké typy k zábradliu, aké sú u schodoch. Našiel som jedno, ktoré vyzeralo schopne a bolo aj tam a aj tu, no bolo žiaľ celé čierne, s čím zasa nič nenarobím. A vraj farebne neobmedzené. :down:
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod tamuska » Ned 07 Jún 2009, 21:18

heh tak moj priatel mi kupil zberatelsku ediciu a sme hned vcera rano sli do presova lebo cesta do kosic by nam trrvala dlho lebo bola cesta z margecian do kosic uzatvorena a teraz sims nemastim len ja ale aj on no jemu sa paci zariadovanie a take tie :D veci nas dom vyzera ako nejaky :D iny svet :D ale vazne ma to dost velke zmeny ohladom sims 2 a je to lepsie a vazne nelutujem no proste je super super :pray: :pray: :respect:
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Emerald » Ned 07 Jún 2009, 21:52

Tomak, presne toto štve aj mňa, nič sa k sebe nehodí a tie farby :down: tiež som tú istú farbu použila na šaty aj na tú šatku vo vlasoch a boli rozdielne :! Inak to kreslo a sedačka asi majú ísť k sebe, ale dáko sa im to nevydarilo, ako väčšina nábytku ktorý sa k sebe nehodí.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Maggi » Ned 07 Jún 2009, 21:53

A je skoro rovnaký ako ts2 :cry: Dosť nábytkov sa mi podobá, čakala som nejaké nové :cry:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod schnegy » Ned 07 Jún 2009, 23:22

To je vtipne, ze sa to nehodi k sebe :lol: Ale zas typicke... Inak mne sa nabytok celkom paci, najma ten zo store je pekny.

Ale ja som chcela podotknut a okritizovat cesku verziu a preklady. Je tam strasne vela preklepov a to hram len 2 dni! Vsimli ste si to niekto? Niekedy je to fakt smiesne... Miesanie velkych a malych pismeniek, chybajuce pismenka, popletene pady, ci rody. hm...
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod schischa » Ned 07 Jún 2009, 23:23

presne to iste stve aj mna Tomak.. preto som zvolila bezschodovy dom, cize nikde ziadne schody :lol:
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Tomak » Ned 07 Jún 2009, 23:58

No ja neklamem a naozaj tie nedostatky nehľadám, jednoducho rýchlo zbadám.

Schnegy: Našťastie som siahol po angličtine, to som už kde si dávno v téme EA Slovak písal, že ak TS3 nebude v sk, tak to inštalujem v angline. Ako taká bezvýznamná pomsta. :mrgreen:
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Emerald » Pon 08 Jún 2009, 00:35

Presne ako Tomak napísal, ja tiež tie chyby, nedostatky a nedokonalosti nevyhľadávam, ale same mi udierajú do očí každú chvíľu. A zatvárať pred nimi oči tváriac sa, že tam nie sú a všetko je v poriadku jednoducho nieje môj štýl.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia