Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Rainyaviel » Pia 05 Jún 2009, 20:11

Ja to budem mať večer, určite otestujem, len ma tie negatívne ohlasy dosť mrzia, až mi to pripadá akoby dali do predaja zlú verziu :roll:
Ale stále sa na to vcelku teším, zaplatené to je už dávno tak snáď až tak ľutovať nebudem.. časom to predsa s downloadmi a patchom bude lepšie :D
Rainyaviel
Špeciálne hodnotenie
Špeciálne hodnotenie
 
Príspevky: 203
Registrovaný: Sob 04 Apr 2009, 13:44
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Elli » Pia 05 Jún 2009, 22:44

ja pomalicky zacinam menit nazor :D som hrala v riveview za jednu mladu rodinku a simku mam teraz tehotnu a neviem no,celkom sa mi to zapacilo :lol: len neviem ani za svet prist nato ako sa dava tehotnej simke masaz,manzel jej chce dat masaz ale v ziadnej interakcii to nie je,ma to stve :evil: dokonca aj na ovladanie som si zvykla ani som ho nezmenila,ale aj tak si myslim ze simikov mohli urobit lepsie nie takych gumenych a to s tymi autami to co ma byt jak a odtial teleportuju??a este nie su nikde ziadne downloady?som si zaregistrovala hru a tam su nejake a celkom pekny nabytok a oni ze 20eur ked si ho chcem stiahnut,no vtipni su :lol: c
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Max » Pia 05 Jún 2009, 22:50

ja som pri tom sedel asi jeden den a tak ma to pomaly zacalo nudit, lebo v kuse ta ista rutina: robota, chladnicka, wc, vana, postel ..... a teraz som zacal vynechavat dni v praci a naozaj, ze sranda celkom :lol: ale jedna simka s mojim simom podvadza svojho muza a uz raz som ju skusal poziadat nech sa s nim rozvedie a teraz druhy krat uz tu moznost nemam, takze som s nou nacierno :evil: :D
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Rainyaviel » Sob 06 Jún 2009, 16:59

Takže konečne, prvý dojem bol otrasný to sa musím priznať :roll:
No ale potom.. keby nebolo tých drobností ako je napríklad nasadanie do auta alebo na bicykel, tak je to fajn. Každopádne, človek si musí zvyknúť podľa mňa na nové prostredie a tak..
Rainyaviel
Špeciálne hodnotenie
Špeciálne hodnotenie
 
Príspevky: 203
Registrovaný: Sob 04 Apr 2009, 13:44
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod nikussa » Sob 06 Jún 2009, 18:24

No takže... nabitá energiou som po polhodinovom inštalovaní konečne hru spustila. A tu sa mi naskytol prvý problém. ako môj PC celkom v pohode zvláda vsetky HW poziadavky.. ale ako hratelnost je v tomto pripade nulova. Ako fakt ma to dost nahnevalo, pretoze len jedine kliknutie stacilo k otmu aby mi to zacalo nacitavat... tak som to hodila na kamoskin book s velmi dobrymi vlastnostami a uz to slo v pohode...
A no k hre... ako detily, ze dvihaju veci akoby sa ani hybat nevedeli to nehodnotim to ma fakt sklamalo..ockalva som viac.. skor hodnotim taky vseobecny dojem, ktory bol dobry. Najmä to otvorene susedstvo na mna naozaj velmi zaposobilo a hlavne v tom vidim velke plus.. konecne sa to nemusi v jednom kuse nacitavat... a ja neviem ale daju sa tam vlastne niekde kupit nejake veci?? videla osm tam iba ten supermarket s potravinami ale nic viac. :cry: a este co sa mi nepaci su tie velmi hlupo vyriesene verejne budovy... ako nic horsie som v zivote nevidela.. dufam, ze to hodlaju v blizkej buducnosti zmenit, lebo inak sa mienim vratit spet k TS2
A k otmu nadväzovaniu kontaktov.. ako mne sa tiez hrozne tazko nadvezuju priatelstva.. aspon co som ja mala simku, tak jej o trvalo dost dlho.. :whistle:
Hovorí sa, že optimista je neinformovaný pesimista... tomuto neverím :P
nikussa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 23:41
Bydlisko: Námestovo
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Manitoss » Sob 06 Jún 2009, 20:52

Mne sa The Sims 3 nezda až tak namakane ako The SIMS 2...ale to preto lebo sme boli tie 4 roky príliš dlho zvyknutí na Sims 2.A je to aj tým že Sims 1 a Sims 2, bol poriadny rozidel,ale Sims 2 a Sims 3 nie je až taký rozdiel.No protí simom a grafike nemam nič, ale strašne mi prekáža ten čas pretože keď dám svoju Simku vyspať čakám asi 2 min, kym sa vyspi.Ale to ladenie farieb oblečenia a meliry su cool.
... y ya no quiero que me entiendas.
Obrázok užívateľa
Manitoss
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Sob 15 Nov 2008, 11:33
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod schischa » Sob 06 Jún 2009, 21:00

ale nesmiete brat Sims 2 + DATADISKY, ale IBA cisto Sims 2 zakladnu hru... to porovnavajte s trojkou ;) v tom priprade je trojka jednoznacne lepsia... ved pockajme ake to bude so vsetkymi datadiskami, atd atd :roll:
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Silva » Sob 06 Jún 2009, 21:31

jo chcelo by to nieco s tym casom. Asi ked bude nejaky onlinechat k prvemu datacu tak sa ozvem :whistle:
First sin tastes the best...
Obrázok užívateľa
Silva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2157
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 22:17
Bydlisko: Šedé mesto
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Pethusa » Sob 06 Jún 2009, 21:47

mam otazku.....naozaj ked chcu ist simovia na obecny pozemok nevidno dovnutra? a naozaj je ts3 tak zle ako o tom vsetci hovoria?
Obrázok užívateľa
Pethusa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia 22 Máj 2009, 19:56
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Manitoss » Sob 06 Jún 2009, 21:53

Ten čas ma normálne ubíja.Ja vždy idem niečo robiť kým sa ten simík vyspí.Aj keď sú v prací strašne dlho to trvááááá.
... y ya no quiero que me entiendas.
Obrázok užívateľa
Manitoss
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Sob 15 Nov 2008, 11:33
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Pethusa » Sob 06 Jún 2009, 22:11

ja strasne dufam ze aj napriek tym zlym ohlasom sa mi hra ked si ju kupim zapaci..... :napkin: strasne mi bude luto, ked za to vyhodim tolko penazi a bude to stat za h**** :napkin: P.S.: sry za vyraz
Obrázok užívateľa
Pethusa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia 22 Máj 2009, 19:56
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Lincey » Sob 06 Jún 2009, 22:17

Pethusa- áno keď ideš so simíkom na obecný pozemok, nie je ho pri činnosti, ktorú tam vykonáva a vidieť, uvidíš ho znovu až keď vyjde.
či je sims 3 zlé, tak to závisí od uhľa pohľadu, myslím, že najlepšie bude ak si hru kúpiš a sama posúdiš.

btw- používaj edit.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Rainyaviel » Sob 06 Jún 2009, 22:21

Nikussa kupovať sa dajú aj napríklad knihy, iné veci som zatiaľ neskúšala :wink: Zdalo sa mi to najskôr také ťažkopádne, no potom.. páčia sa mi inventáre, to ako musia ísť do supermarketu, ako sa musia učiť jednotlivé recepty a podobne.. obrovským plus je pre mňa tiež to, že to už nie je tak zameraná hra na spĺňanie potrieb, tie teraz išli viac bokom, takže majú simovia čas aj na iné veci. Celkovo, keby niet tých gumených simov a toho divného narábania so svetlom, mohla z toho byť úžasná hra :D
Rainyaviel
Špeciálne hodnotenie
Špeciálne hodnotenie
 
Príspevky: 203
Registrovaný: Sob 04 Apr 2009, 13:44
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Pethusa » Sob 06 Jún 2009, 22:25

da sa tam nakupovat oblecenie? A ak chcete moj nazor na obecne pozemky...newerim, ako mohli v EA urobit taku zasadnu chybu....som z toho sklamana....to ze simikov vidim aj na obecnom pozemku som brala ako samozrejmost....velmi ma sklamali :down: ale aj tak dufam ze sa mi hra zapaci.....dufam ze aj vam sa po case zapaci a ze si to EA vylepsi pachom alebo nejakym velmi lacnym datacom.... :heart: :heart: :heart:
Obrázok užívateľa
Pethusa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia 22 Máj 2009, 19:56
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Max » Sob 06 Jún 2009, 22:29

mne sa absolutne nepaci jedna vec, ale vobec, a to, ked si chce simik zmenit urcity typ oblecenia, napr. kazdodenne, tak nemoze ist do obchodu a pekne si tam vybrat a nakupit ako v dvojke, ale iba ide do satnika doma, otvori suflik a zobrazi sa CASko, ale iba s moznostou zmeni oblecenia a ziadne, ze by mal iba oblecenie, ktore si kupil, ale je tam vsetko oblecenie, ktore ma clovek v hre :cry:

Edit: Pethusa, som ti rovno aj na prispevok odpovedal, ani som si nevsimol :D
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia