Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod breathee » Pia 05 Jún 2009, 14:09

neviem, mne toto napr príde ako úzka tvár, resp. užšia... a pokiaľ viem, tak horná časť hlavy sa nedala ani v dvojke zužovať/rozširovať

Obrázok
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Millie » Pia 05 Jún 2009, 14:45

mne osobne pripada, ze tu hru tvoria ludia z roku 2 alebo co.. ako keby v zivote neboli medzi ludmi, nevedia co sa nosi, ako vyzera moderny nabytok... strasne mi vadia tie smutne tmave, sede farby v stavebnom mode, oblecenie a nabytok je podla mna jedna velka katastrofa, mam dojem ze este vacsia ako v Sims 2 ... neviem sa dockat, ked ludia vytvoria nejake vlastne veci a uz teraz som si viac nez ista, ze budem mat plno downloadov.
A na to, ze v okne sa nepohybuje tahanim mysky, ale musim stlacit to hlupe prave tlacidlo a tahat som si nezvykla doteraz...neviem na co bola ta zmena dobra.

Ale aby som nebola len negativna tesi ma, ze moj notebook hru nacitava len chvilocku, uz ziadna kava, kym sa nacita hra, nestiham sa ani otocit pomaly :D a super je aj to, ze zrusili tu nacitavaciu obrazovku ked sim niekam siel, aj ked teda by som rada videla co robi ked ide na masaz a podobne, ale nevadi, mozno neskor..
Obrázok užívateľa
Millie
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 183
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 21:11

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Elli » Pia 05 Jún 2009, 15:22

aaa pomoooc ved to je hrozne :evil: keby ste ma videli akou rychlostou som dnes rano utekala do tesca a doslova vyhodila 59 eur do kosa :cry: ..mozno mam len velmi unahlene zavery ale neviem mne sa ta hra nepaci,strasne mi vadi to ovladanie a posuvanie kamery..ved v dvojke to bolo dobre,preco to nenechali tak?teraz aby si nato clovek zvykal,domy vyzeraju podobne ako v sims2 akurat ze im chybaju downloady,ano strasne ma zaujalo ze sa hybu listocky na stromoch ked zafuka vietor,alebo pohyb jazierka je uzasny len si nie som ista ci by som podobne graficke blaboli mile rada nevymenila za normalny pohyb kamery a trosku realistickejsich simov..som moc narocna?na prvy pohlad na mna hra neposobila dobre si nemozem pomoct okrem toho som sa pritom neskutocne nudila co sa mi pri dvojke nikdy nestalo,nechapem cim to je :cry: fuu snad som sa unahlila a postupne sa mi to zapaci
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Sasiq » Pia 05 Jún 2009, 15:32

Ja som to este nehrala a moc sa na tzo tesim...
Ako citam tie vase brutalne negativne nazory postupne si uvedomujem, ze som asi optimistka, ale to, co vy tu pisete by som uplne dokonale vedela prehliadnut ak by som tu hru mala, velmi by som sa tesila bez ohladu na porovnavanie s dvojkou, uvedomte si trochu, ze to, co pripada vam hlupe moze sa niekomu pacit... :) Neda sa vyhoviet uplne vsetkym a ja som za tu hru proste strasne vdacna aj cez vsetky chyby a nedobre spravene veci, co tam su...
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Elli » Pia 05 Jún 2009, 15:54

ale ano kazdopadne sa mate na co tesit,zda sa mi ze hratelnost sa sice mierne zhorsila ale je super ze uz netreba cakat na ziadne nacitavanie,dostanete sa vsade a rychlo a grafika okolia a prirody je naozaj nadherna,uplne uchvatene som pozerala na to jazierko ako sa hybe a vyskakuju z neho rybky a potom na stmievanie sa a je aj moznost ze ked sa clovek pohra s tymi nastrojmi vytvor si vlastny styl ci ako sa tomu nadava tak dokaze vytvorit aj dom na ktory sa dokonca bude dat pozeratsimikovia moc dobre nevyzeraju a etapy su nanic ale ten mix osobnosti moze byt pri hrani naozaj velkym plusom a zistovat ktora osobnost sa ako zachova je urcite tiez zaujimave...inak som len ja slepa alebo ani vy neviete najst trebars tu tmavovlasu slecnu co kradne detom lizatka a tie domy co boli v screeshotoch a vyzerali tak pekne tiez niekam zmizli,alebo som ich len ja este nenasla?..no kazdopadne skok medzi jednotkou a dvojkou bol ovela vacsi teraz mi to pride ze akurat vylepsili to nacitavanie ale zato spackali pohyb kamery a simov :D no si nemozem pomoct :roll:
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod breathee » Pia 05 Jún 2009, 16:44

Elli píše:aaa pomoooc ved to je hrozne :evil: keby ste ma videli akou rychlostou som dnes rano utekala do tesca a doslova vyhodila 59 eur do kosa :cry: ..mozno mam len velmi unahlene zavery ale neviem mne sa ta hra nepaci,strasne mi vadi to ovladanie a posuvanie kamery..ved v dvojke to bolo dobre,preco to nenechali tak?teraz aby si nato clovek zvykal,domy vyzeraju podobne ako v sims2 akurat ze im chybaju downloady,ano strasne ma zaujalo ze sa hybu listocky na stromoch ked zafuka vietor,alebo pohyb jazierka je uzasny len si nie som ista ci by som podobne graficke blaboli mile rada nevymenila za normalny pohyb kamery a trosku realistickejsich simov..som moc narocna?na prvy pohlad na mna hra neposobila dobre si nemozem pomoct okrem toho som sa pritom neskutocne nudila co sa mi pri dvojke nikdy nestalo,nechapem cim to je :cry: fuu snad som sa unahlila a postupne sa mi to zapaci


keby si si prešla nastavenia tak by si tam našla kolonku pre dvojkovské posúvanie kamery - edge scrolling..potom sa dá hýbať tak ako v 2 :whistle:
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Tomak » Pia 05 Jún 2009, 17:03

Súhlasím, že to rýchle načítavanie hry je super a aj v podstate plynulý život v otvorenom susedstve.

Inak to posúvanie kamery myškou je naozaj nastaviteľné, mne to nejak neprekáža, po pravde som si to ani nevšimol, že to zmenili, lebo na mňa bolo také posúvanie kamery veľmi pomalé, som používal vždy pravé tlačidlo na myši a ťahal do strán a toto je také isté aj v TS3.

breathee: Mne to nejak nepríde ako úzka tvár, skôr úzka sánka.
millie: Snáď si si všimla, že každý kus oblečenia a nábytku môžeš meniť na farby, aké chceš. V tom sa zasa nenechaj obmedziť.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Emerald » Pia 05 Jún 2009, 18:03

Tak tie nastavenia tváre sú hrozné, mi to pripadná ako keby sa v tom CAS mali dať iba číňania vytvárať. Gulatá hlava a malé úzke oči aj pery, nos ako zemiak, neskutočne široká sánka aj hlava (inak v TS2 sa dá zúžiť aj vrch hlavy, záleží od toho či tam Sima vytvárate v hre alebo v BS, v bodyshope tam totižte bolo toľko nastavení ktoré naozaj aj niečo MENILI, že tento CAS v trojke je míľový krok späť). Ozaj videli ste už batoľa? Nech sa na mňa nikto nehnevá ale ja som mala pociť, že som si pustila dáku hru o obsadení planéty mimozemšťanmi a nie Sims :( A hlavne ako už bolo veľa krát napísané, to čo som vytvorila v CAS a to čo sa mi ukázalo v hre sa podobalo iba oblečením, tvár bola úplne iná, tuctová a vôbec nebolo vidno, že ja som sa namáhala s tvarovaním úst či očí. V TS2 som aspoň hrala s tým čo som si vytvorila.

A pozitíva, to že sa hýbu stromy a kríky aj keď pre fotenie to je na dve veci :lol: Pekný pohyb tieňov a pekne preprasovaný východ a západ slnka. Väčšinou celkom príjemná hudba. Páči sa mi keď hrajú na gitare. Ale tu zase musím poznamenať, že z hudobných nástrojov je tam IBA gitara :napkin: možno som sa zle pozrela, ale ja som iný nenašla, chýbajú mi tam husle, klavír, bicie, elektrická gitara... Hlavne, že Simom môžem zvoliť obľúbenú hudbu no sami môžu hrať iba na gitare :( Ako veľké pozitívum vnímam to, že vidím potreby bábätka, takže nemusím tipovať či je hladné, smutné alebo pokakané.

Inak keď už sme pri tých animáciách - pozrite si ako prebalujú dieťa prípadne berú predmety do rúk. To uchopovanie predmetov a´la kúzlo Accio z HP je hrozné. Natiahnu ruku a noviny, taniere... im skáču do ruky. Inak ďalšia vtipná vec je, že im telefón vo "vrecku" zvoní aj v sprche, kde sú nahí :slap: Ale tak v Amerike je možno bežné kúpať sa s mobilom :roll:

A tie autá :! strčia tam fáro za 100.000,- a Sim sa doňho teleportuje. Týmito vecami pochovali fotenie príbehov a natáčanie videí. Hlavne že vytvorili online nástroj na výrobu videí. Áno zavesiť na web video ako sa moja vychudnutá Simka s hlavou ako melón teleportuje do auta zo vzdialenosti niekoľkých kociek je pre mňa naozaj dôležité. :down:

A niekde som tu čítala, že je zložité nadväzovať vzťahy. No ja by som ani nepovedala, za jeden simský deň som stihla uloviť gitaristu, spriateliť sa s ním, zamilovať sa doňho, zasnúbiť sa s ním, požiadať ho o ruku a splodiť s ním dieťa. Teda no moja Simka nie ja :lol: Ale je to stále jednoduché. Možno som natrafila na takého Sima s ktorým si moja úplne sadla a preto mi to šlo tak hladko, ale naozaj stále mi to príde ako na bežiacom páse.

Inak ako je tá možnosť o ktorej sa už dávno pred vydaním hry písalo, že sa bude dať nastaviť dĺžka života, uvedomila som si, že tam chýba možnosť okolo 200 simských dní. Tých cca 100 sa mi zdá trošku málo a 1000 je pre tých, čo žijú niekoľko metrov pod zemou, kde celé dni hrajú iba Sims.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Sasiq » Pia 05 Jún 2009, 18:18

Emerald: tento sarkasticky komentar ci glosa ma naozaj skvele pobavila...
kym ho nemam doma tak aspon toto mozem citat, skvele si to napisala :lol: a uzasne postrehy.,..
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Maggi » Pia 05 Jún 2009, 18:22

Sasiq, presne. Ale ako vidím sme posledné čo to nemajú :lol: :lol:

Ja stále verím, že to bude dobré :oops: a nebudem sklamaná :oops:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Sasiq » Pia 05 Jún 2009, 18:24

Tak isto :D... to je inak pekna mania, ze prvy den sa to predava a ja sa citim ako sto rokov za opicami, lebo to nemam :D...
uz nerobim OT xD
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Alison » Pia 05 Jún 2009, 18:31

Maggi píše:Sasiq, presne. Ale ako vidím sme posledné čo to nemajú :lol: :lol:


nie ste posledné..ani ja to nemám :D keďže: 1. teraz budem mať dosť ťažké obdobie v škole a TS3 by mi to vôbec nezjednodušila.. 2. radšej si vypočujem názory ostatných..počkám si na pár downloadov..a potom si to pôjdem kúpiť :)
"Až keď niekoho stratíme, tak si uvedomíme, čo pre nás znamenal."
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Millie » Pia 05 Jún 2009, 18:48

nevsimla, to kde? idem kuk .. no ale tie farby stien..ved to je des.... oblecenie detto, ... :cry:


.. no tak som to zistila, to je super :D a divila som sa kde sa vzala v tom dome jednom taka pekna sedacka, ked v ponuke nie je :lol:
Naposledy upravil Millie dňa Pia 05 Jún 2009, 18:57, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Millie
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 183
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 21:11

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Emerald » Pia 05 Jún 2009, 18:53

Ten obrázok maliarskej palety pri oblečení a nábytok najskôr musíš umiestniť do domu až potom sa dá prefarbiť, taktiež steny a podlahy. Teda ja som to tak robila, dala som si jednu kocku potom som na ňu klikla tým nástrojom čo je pri ruke a kvapkátku a tým som si nastavila farbu a potom som si to kvapkátkom naklonovala a dala cez Shift do celej miestnosti. S nábytkom to isté, spravíš si jednu stoličku a potom ju naklonuješ.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Tomak » Pia 05 Jún 2009, 19:22

Emerald, 100 bodov :sarcastic: , súhlasím a trochu sa viac desím. :lucky: . Ten prechod z CAS na pozemok je naozaj strašný a detaily Simov sú o dosť inakšie, mne sa dokonca raz zdalo, ako keby mi Sim škúlil alebo išiel zamdlieť, mal iný pohľad. Bol som prekvapený.

Ani nehovor, ako zdvíhajú tie objekty, lebo ma asi porazí. :slap:

Inak niekto tu ešte písal, že je to zaujímavé, že môžete zbierať nejaké semienka a nachádzať nové. Ak mám povedať pravdu, mňa také somariny nikdy neohúrili a ani nejak nebavili. Skôr by som namiesto toho nachádzal viac reality. O grafike stále nie je reč.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 30 hostia