Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Brett » Str 22 Júl 2009, 11:41

Áno. :? A v "lepšej" hre sa nedajú. Zujímavé.

Ďalej ma strašne vytáča to nemožné ovládanie. Hrozne komplikované. A čo na "dohjalo" bolo, že priateľske objatie je výsada priateľských Simíkov.Batoľatá sú priam hrozné, stále vreštia. Tehotná Simka mala kontrakcie, ale prerušila ich, aby mohla ísť do nemocnice na bicykli. :shock:
Aj napr. to, že videli, že datadisky sú úspešné, tak so TS3 z nich dali pár vecí. Veľmi málo objektov - ostatné si môžete za poplatok stiehnuť (čo je zas okrádanie). Veľa vecí je TAM úplná kópia TS2. Rabit hole obchody sú otrasné. Nemožnosť vytvorenia mesta je zlá, ale OK, dá sa to prežiť. Tie autá ma vytáčajú vždy keď ich vidím. :?

Pozitívne hodnotím potreby a "náladovky". Kvalita jedla sa mi tiež páči. Aj to, že je otvorené susedstvo je super. :) Možnosť ísť na Kurz je super. Priateľské vzťahy so šéfom môžu pomôcť v kariére, môžete ho dokonca požiadať o povýšenie - to všetko je skvelé, ale toľko negatív sa nájde, že až.
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod FaRsi_SmiLe » Str 22 Júl 2009, 22:51

Sims3 má nespočet plus a rovnako mínus, no jediné čo z toho neviem prežiť je nenormálne dlhé ukladanie a umelí simíci.
Every daY Can bE Your lasT
Hovorte mi Farsi... Alebo Smile :D
Obrázok užívateľa
FaRsi_SmiLe
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Štv 02 Júl 2009, 19:24
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod bianqua111 » Štv 23 Júl 2009, 13:59

presne aj mne sa tak dlllhhoo uklada az ma to stve...a ty simikovia vyzeraju ako z gumy..ale samozrejme ze sims3 ma aj svoje vyhody (otvorene susedstvo ....)
,,Nejde o to, že by o to išlo, ale ide o to, že keby náhodou o niečo išlo, aby sme vedeli o čo ide."

♥ █ █ ♥
█▄▄▄█
Obrázok užívateľa
bianqua111
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 208
Registrovaný: Štv 09 Júl 2009, 21:34
Bydlisko: ...niekde =)....
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Coraline519 » Pia 24 Júl 2009, 15:02

však všetko má svoje výhody aj nevýhody ale Sims 3 by fakt mohli mať
lepších simíkov mne sa viac pačia simíci v Sims 2 ale však čo už :)
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod katush » Sob 25 Júl 2009, 15:07

Ja som sa chcela spýtať k tomu otvorenému susedstvu...keď dám novú hru tak v tej jednej hre môžem mať 1 svoju vlastnú rodinu? To znamená že nejaký môj Simík sa musí dať dokopy s nejakým MAXIS Simíkom a nie s mojim vlastným vyrobeným (Napr. keby že chce teenager vzťah)? A keď teenager vyrastie a zmení sa na mladého dospelého, tak jeho nemôžem odsťahovať do iného domu v tom istom susedstve? Bo to je vlastne ich dieťa, ale keby že chce mať vlastnú rodinu, tak nebude bývať stále s rodičmi...Dúfam, že sa pýtam jasne. Ďakujem :)
katush
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Str 16 Júl 2008, 18:18

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Lincey » Sob 25 Júl 2009, 20:11

odpoveď na prvú otázku nájdeš tu viewtopic.php?f=28&t=693...samozrejme, že ho odsťahovať môžeš, klikneš na telefón, dáš odsťahovať, vyberieš iba sima, ktorého chceš odsťahovať a potom vyberieš domácnosť, za ktorú chceš hrať. Potom si môžeš prepínať medzi domácnosťami, podľa návodu vyššie.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Brett » Ned 26 Júl 2009, 22:08

Toto ovládanie je robené strašne blbo. Napr. ja nechápem, prečo by sa mi mali vymazávať priania ke´d chcem prepnúť famíliu. :shock: A mne sa to tak dlho neukladá, skôr som prekvapený z tej rýchlosti... Ale čo už. :wink:
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Charlotte » Pon 27 Júl 2009, 13:52

Neviem či o tom viete ale mne sa stalo že som išla s mužom a s jeho priatelkou na obecný pozemok a oni sa tam začali bozkávat a bola tam aj toho muža známa a ked to videla tak sa pozerala a potom ukázalo - nad jej hlavou ..to može aj normálna kamarátka žiarliť na niekoho aj ked s ním nič nemala ??
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Coraline519 » Pon 27 Júl 2009, 17:21

v normálnom živote áno v sims 3 neviem :lol:
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod schischa » Pon 27 Júl 2009, 21:05

charlotte15 píše:Neviem či o tom viete ale mne sa stalo že som išla s mužom a s jeho priatelkou na obecný pozemok a oni sa tam začali bozkávat a bola tam aj toho muža známa a ked to videla tak sa pozerala a potom ukázalo - nad jej hlavou ..to može aj normálna kamarátka žiarliť na niekoho aj ked s ním nič nemala ??


mozno sa jej paci, alebo s nou niekedy flirtoval, tak si robila nadeje a takto ostala prekvapena :mrgreen:
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Lincey » Pon 27 Júl 2009, 21:22

:lol: jj to sa stalo aj mne, keď som dala moju simku dokopy s tým Vekoslavom Čisťorádom, či ako sa to volá. tie mená sa nedajú zapamäta
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Brett » Pon 27 Júl 2009, 22:34

Tak je to dobré, napr. mne sa dalo požiadať šéfa o zvýšenie platu... a pod. ale vadí mi, že určité bežné veci sú prístupné len pre niekoho, napr. priateľské objatie. :evil:
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Charlotte » Pon 27 Júl 2009, 22:41

Heh..ja som zostala prekvapená ,že čo ona ma oneho zaujem ?? Zbytočne nadeje.. :lol: potom už len odyšla domov :mrgreen:
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Brett » Uto 28 Júl 2009, 22:40

Počúvajte, čo keby sme im napísali čo nám na hre vadí, máme vačšiu šancu, že to datadisky zmenia... :?: :wink:
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Coraline519 » Str 29 Júl 2009, 09:08

no už ich vidím ako to zmenia oni sú trvdohlavý oni nás nnebudú počúvať :cry:
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia