Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Millie » Pon 08 Jún 2009, 23:02

breathee oooo dakujem, dakujem, konecne spolu zacali chodiiiiit :))) pomohlo to opakovane pouzivanie romantickych interakcii
Obrázok užívateľa
Millie
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 183
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 21:11

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod David » Uto 09 Jún 2009, 07:54

a ja keď som opakoval interakcie mi napísalo,že tá simka sa nudí, že sa jej nechce robiť stále to isté a zase sa povadili
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod breathee » Uto 09 Jún 2009, 11:31

Millie - niet začo :wink:

David - áno, začnú sa nudiť, keď stále dávaš tú istú interakciu po sebe, treba striedať všetky, napr. dáš flirt, potom zas kompliment, potom niečo iné a potom zas flirt a zaručene sa nudiť nebude
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Emerald » Uto 09 Jún 2009, 12:50

Hej presne, to bolo aj v 2 že sa im to isté za sebou nepáčilo, ale keď sa medzi to vsunie vtip a objatie tak už nezistia, že stále robia takmer to isté :lol:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod tamuska » Uto 09 Jún 2009, 12:55

ja som skusala ist na navstevu a zoznamila som sa s nejakym zasnubenym parom bolo to zaujimave ta zena mala rada flirtuje a v tej miestnosti bol aj jej snubenec a mi hore naskocilo ze ked sa simik bude spravat nevhodne tak ho vyhodi. A potom ta zena odisla a hned ten muz ma zacal vyzvedat. Podla mna to je super tak vojst k susedom na navstevu lebo v 2 sa to nedalo ani taka prechadzka takze podla mna ma to nejake pozitiva
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Elli » Uto 09 Jún 2009, 15:31

joj vsetko by bolo ok len keby neboli simikov zmenili,radsej ich mali nechat takych ako boli v dvojke a ja osobne by som bola spokojna
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Pethusa » Str 10 Jún 2009, 18:58

ja by som to nazvala...dobry napad, v zlom prevedeni..... :down:
Obrázok užívateľa
Pethusa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia 22 Máj 2009, 19:56
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Tomak » Ned 14 Jún 2009, 18:38

Inak hra je vtipná tým, že celé susedstvo starne, rodí deti, ale ak navštívite suseda, ktorému sa práve narodilo dieťa, tak ho má na zemi a bez žiadnej výbavy pre dieťa. :? (To som sa dočítal.)
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Sasiq » Ned 14 Jún 2009, 22:08

Hej je to pravda xD... Take nerealne, ale ani si neviem predstavit ako by sa to dalo lepsie spravit...
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Emerald » Ned 14 Jún 2009, 23:19

ja som si zase všimla, že keď som prišla k susedom tak všetci stáli za dverami, išla som k iným a tí tiež všetci stáli za dverami, mám to nastavené tak aby som vždy mala naplno načítaný iba jeden pozemok a tak vždy keď sa dom načíta tak oni sa šupnú za dvere a niečo začnú robiť až po chvíli
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod TS3 » Uto 16 Jún 2009, 16:25

Podľa mňa najblbšie na tej hre je to, že je iba jedno susedstvo. Áno, sú tam budovy, ktoré potrebuje mesto, ale Maxis to už zahrabal svojimi susedmi, teda ani nieje veľa miesta na stavanie. Ani celé mesto si nemôžem zladiť do určitých farieb alebo určitého štýlu. To ma i pozastavovalo pri rozhodovaní o kúpe.
Áno, i tie animácie sú "nedokončené." Keby tak bolo viac animácií pre jeden pohyb, napríklad pri sadnutí na gauč. Mohol by si raz ustlieť pod zadkom :lol: inokedy po sadnutí si upraviť nohavice prípadne sukňu a pod. alebo si prekrížiť nohy či oprieť hlavu o ruky, či si ruky rozvaliť po operadle gauča... bolo by to realistickejšie a zábavnejšie, nie? Aj tie animácie sú zaostalé.
Aj tá inteligencia. Tak ju vychvaľovali ale okrem tých povahových čŕt nič nedorobili. No, možno dorobili, ale to som v tom prípade nevidela. I to obchádzanie. Pri pohyboch mi pripadajú hranatí, teda ak by ste mu prikázali chodiť do kruhu, určite by chodil do kocky.
I to susedstvo je trošku blbé, nie? Že sa samo vyvýja... Ako keby nestačilo to, že by jednoducho susedia chodili po meste a nič viac. Teraz mám napríklad nejaké plány do komixu, vrátim sa späť do rodiny, že idem ich fotiť a len preto, že som zabudla to oné... vyvýjanie rodiny vypnúť, už mi hlavná postava umrela a otec sa vydal za akúsi špatu.
TS3
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Štv 11 Jún 2009, 15:20
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod breathee » Uto 16 Jún 2009, 22:09

Susedstvo sa vyvíja tak ako bolo sľubované, story progress sa dá vypnúť. A to, že ti hrdinka story zomrela, tak sorry nie je to chyba hry, keď si zabudla túto možnosť vypnúť.

A susedia chodili okolo aj v dvojke (a decká z milión generácií chodili do školy s tými istými NPC Simami), takže pokojne môžeš príbeh fotiť aj tam.
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod kaatka » Str 17 Jún 2009, 23:14

neviem ci sa mi to len zda ale tak som si vsimla ze ked moja simka zazvoni u nejakych susedov tak ti sa zlaknu toho zvonceka :) take vtipne mi to pride
"If you immediately know candlelight is fire, then the meal was cooked long ago."
THE TRUTH IS OUT THERE...
http://d3r3na.deviantart.com/
Obrázok užívateľa
kaatka
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:23
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Integra » Str 24 Jún 2009, 19:14

mne pripadá že sunset valley je mesto duchov lebo strašne málo ľudí tam je ale tam kde prídem hneď nabehnú kopa ľudí kus od veci :yawn:

ale páči sa mi to že si vedia čistiť zuby :teeth: čo v vedeli v jednotke potom v dvojke nie a v trojke áno :lol:
I used to be an adventurer like you then i took an arrow to the knee
Obrázok užívateľa
Integra
Starec
Starec
 
Príspevky: 1221
Registrovaný: Uto 23 Jún 2009, 13:34
Bydlisko: Vreckany :)
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod pepek92 » Str 24 Jún 2009, 19:54

No čistiť zuby... z bližšieho pohľadu sa mi skôr zdá, že sa im na chvíľu utvorí biela diera v ústach - a potom zmizne.
Obrázok užívateľa
pepek92
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 00:07
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia