Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Brett » Uto 11 Aug 2009, 21:08

Ano je do ts2, ale takisto sa ti to otočí automaticky....
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Ejen » Ned 23 Aug 2009, 10:26

Vcera som mala konecne moznost zahrat si the sims3. (kedze moj srot tu hru neutiahne, doma taku vymozenost ako the sims 3 nemam) Je to vyborna hra, ovela realistickejsia a zivsia v porovnani s the sims2 su postavy viac svojske a perfektne stvarnuje realny svet. AVSAK. co sa tyka vlasov a vyberu v CAS tak je to bieda aj ked ocenujem moznost vytvorit si vlastne textury, vybrat si farby, jak je libo a i.
Za války se nedá pořádne myslet. Zvlášť, když jsou všichni mrtví...
Obrázok užívateľa
Ejen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 569
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 22:29
Bydlisko: AcinolbaJ

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod scout89 » Pon 24 Aug 2009, 22:04

tak táto hra mi zacína liest skutocne nacity.. dnes mi zase zmizla sama od seba domacnost za ktoru som hral a co horsie.. dve domacnosti.. s jednou som mal uz aj povoloanie na najvissom stupni.. ved to sa uz fakt neda.. dost ze sims 3 ma aj tak dost nedostatkov a este k tomu aj nefunguje spravne.. posatvy miznu a meste sa objavuju male deti nevedno kto su ich rodicia.. ako by ich len bocian doviezol.. ako fakt nech sa tvorcovia neurazia ale nechaoem ako mozu cakat ze hraci budu hrat len s jednou domacnostou za susudstvo, pretoze ked sa ich spravi viac..kazdu chvilu mozu o jednu len tak prijst.. ved to zacina byt uz vazne postavene nahlavu.. aspom keby teda nezamorili cele susedtstvo tolkimi simami, aby sme si mohli spravit teda nejakych viac vlastnych.. a ohanaju sa tym ze susedstvo je zive aj e prirodzene ze simici umeiraju.. co je samozrejme kravina pretoze naraz neumrie cela rodina.. a aspom keby tie male decka co sa furt rodia maly aj nejakych rodicov ( totiz stava sa ze v domacnosti s jednym simom sa vam objavi dieta, ktore vo vztahoch nema ani ziadnu mamu teda simku.. len takta sima s ktorym zije.. nechapem.... ach.. uz aby nato spravili nejaky patch alebo co.. ako je to fakt smutne ze to musim povedat ale tato hra ma zacina uz naozaj hnevat.. :evil: :evil:
scout89
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pia 07 Aug 2009, 19:17
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Sašena » Pon 24 Aug 2009, 22:09

Tak jednak už na to, aby rodiny nemizely, a nerodily se děti bez matek patch je. Druhak vím, jak ty rodiny vrátit do hry, i když ji sama nemám.. kdyby byl zájem.. hledaly jsme to a dávaly dohromady se ségrou, a už je vyzkoušené, že to funguje.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod scout89 » Pon 24 Aug 2009, 22:12

t fakt??.. ja som stahoval len nejaky prvy.. tak idem pozret.. a ako sa to da..?
scout89
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pia 07 Aug 2009, 19:17
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Sašena » Pon 24 Aug 2009, 22:24

Tak to si teda stáhni, protože to opravuje asi 150 chyb ve hře, ale je to tak, že napříště už se nebudou vyskytovat, ale rozehrané hry to neopraví. Takže jestli to chceš zkusit vrátit, jdi do Saves, měl by jsi tam mít u každé rodiny dva soubory, jeden z nich má příponu .backup a druhý ne, to je poslední uložení a z toho se hra načítá. Jenže právě ten druhý je vadný, protože si hra posunula čas a všechno a rodina je fuč. Takže ho vyhoď, a u toho druhého smaž to .backup, to je totiž předchozí záloha, která je ještě funkční a hra by měla po spuštění načíst data z ní. Nanejvýš přijdeš o to, co jsi naposled uhrál, a když si hru opatchuješ, už by se ztráta rodiny neměla opakovat.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod scout89 » Pon 24 Aug 2009, 22:38

ďakujem moc:)
scout89
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pia 07 Aug 2009, 19:17
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod 524gorálka524 » Uto 15 Sep 2009, 14:40

No čo ja viem sims 3 som teraz už nehrala dobre dlho :roll: A neviem kedy si na to znova nájdem čas :wink: No po prvé podľa mňa sa im strašne, ale strašne rýchlo míňajú potreby, a potom to spôsobí to že všetko čo som s nimi chcela urobiť (aj kvôli ich dlhej pracovnej dobe) prekladám na zajtra :x No a za druhé je to celkom dobrá hra až nato, že medzi dvojkou a trjkou nevidím rozdiel, až na jeden! Že v trojke je krátke načítavanie :D To je to, čo ma dostalo najviac 8)
Michael Jackson will remain forever in our hearts! I love you Michael! :-)
Obrázok užívateľa
524gorálka524
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pon 08 Jún 2009, 16:40
Bydlisko: Na facebooku, tak tak xD
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod *Nika* » Sob 24 Okt 2009, 18:46

Najhoršie na celej hre je ze nemôžem do reštaurácie,kina,štadiónu to mi fest lezie na nervi :ugly:
*Nika*
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob 24 Okt 2009, 18:40
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod VANR » Štv 31 Dec 2009, 16:14

*Nika* píše:Najhoršie na celej hre je ze nemôžem do reštaurácie,kina,štadiónu to mi fest lezie na nervi :ugly:



suhlasim a inak hra je celkom fajn iba to ma strasne vela malych chyb ako napriklad ked mam mladeho dospeleho a odstahujem ho od rodicov ktory su dospeli tak rovno spravia nove dieta ktoreho rodicia umru na starobu ked bude teen a este strasne vela chyb ale to by som zaplnil cele forum rozpisovanim takze prajem prijemny den

VANR
Po tráve sa nebehá po tráve sa smeje. XD
Obrázok užívateľa
VANR
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Str 23 Sep 2009, 21:04
Bydlisko: Doma
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod mimiw » Štv 07 Jan 2010, 21:17

Mne najviac prekáža že mi notebook hru strašne rozťahuje takže nemám také detaily. Mne sa páčia všetky tie nové schopnosti a to že konečne s niekým môžete ísť na normálne rande aj keď to nebudete vidieť.

Vadí mi strašne veľa priehradok a dosť často sa mýlim kde čo je a ešte tie dva druhy rôznych invertárov --- z toho mám guláš proste.

Ale celkovo - vážne fajn. Ja som nesledovala žiadne predobrázky pre hru takže som celkom bola prekvapená niektorými možnosťami. Len rada hrám za 1 simíka nie za viac takže mi prekáža ak sa ostatní členovia rodiny o seba dajak nevedia postarať.

LEN JEDNA VÝHRADA - keď odsťahujem mladého od rodičov, neviem ich navštíviť pretože proste žijú v nejakej inej dimenzii či čo... no proste predávať znovu a znovu tem istý dom to mi nieje pochuti
mimiw
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto 22 Dec 2009, 14:45
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod schnegy » Pia 08 Jan 2010, 21:29

Akoze v inej dimenzii? Ved si musis vsetky rodiny ukladat v tom istom meste, pod rovnakym menom a potom budu vsetci v jednejj dimenzii.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod scout89 » Ned 10 Jan 2010, 18:05

ja sa musím priznať že cez vianoce som mal celkom dosť volneho času a kedže sa mi nechclo hrať hry, čo hram furt, chcel som si zahrať volačo čo som hral kedysi.. sims2.. a bohužial.. v konečnom dôsleku som is uvedomil ze 2 je premňa ovela lákavejšia, aj keď v trojke je otvorené susedstvo a neviem čo všetko iné, tieto zmeny podla mňa priniesli množstvo nečakaných negatív, ktoré asi nikoho príjemne neprekvapili. myslím že nikomu sa nepáči že keď chce hrať viacero rodín, postupom času, rodina za ktorú nehrá zostarne, zomrie, prípadne sa rozžení. V konečnom dôsledku ani otvorené susedstvo neni to, čo slubovali, v skutočnosti sa simíci po meste až tak voľne nepohybujú (myslím nehratelný), ked vojdete si simíkom do obecného pozemku, navalí sa odrazu kopec simíkov do prázdnej budovy, takže v konečnom dôsledku ten istý efekt ako v sims 2 s obecnými pozemkami, akurát človek nemusí tolko čakať. myslím, že skrtizovanie alarmujúceho nedostatku účesov, dekorácií (lámp, sôch, obrazov), nábytku a oblečenia (hoci s nástrojom vytvorením si štýlu mi nedostatok oblečenia nepríde taký dôležitý) nebude pre nikoho ničím novým ani nečakaným. V tejto súvislosti som si uvedomil aj ďalšiu vec, a to že zakial v sims2 mi trvá vytvorenie postavy s ktorou som spokojný maximálne 20 minút, v sims 3 to býva často aj hodinu, kým prehladám všetky vzorky na oblečenie a vyberiem tie správne farby (ale možno som len detailista:), určite by nezaškodilo viac vyvzorovaných štýlov oblečenia, nielen tri ktoré na mňa pôsobia dosť náhodile. create-a-style ako užastný prostriedok na vytváranie vlastných objekov (hoci nemôžem popierať že je pre sims 3 velkým plusom) dosť spomaluje hru, a vďaka nemu u všetky objekty v hre tak trochu "plastelínové", často sa mi stáva že ked si priblížim z vnútra nejaký velký dom najskôr su všetky objekty vnútri biele, až postupom času sa vyfarbujú. Hoci je naozaj super že v sims 3 základnej hre sú autá, možno stačilo ako v sims 2 nechať len taxíky a čas radšej pozornosť venovať tomu aby fungovali správne, a nepremiestňovali sa z cesty na pozemok a naopak, takisto by sa mi ovela viac páčilo keby simíci do auta normálne nastupovali, nie ako v startreku. Začal som si však všímat aj iné nedostatky ktoré som si predým nevšimol, napríklad som si uvedomil ako strašne málo je v sims3 interakcií medzi simíkmi. V sims 2 bolo množstvo možností ako napr. flirtovať (laskat, muchlovat se, zaspívat serenádu..) v sims 3 je toho ovela menej až ma to zaráža, ako mohli takúto dôležitu vec takto okresať. myslím že mnoho takýchto pozitív, ktoré zo sebou prinášajú aj velké množstvo negatív by sa našlo ešte vela. nemôžem opomenúť nový datadisk ktorí hoci hodnotím velmi velmi dobre (ovela lepšie ako základnú hru, hoci aj ten má svoje muchy), predsa len mi tam v konečnom dôsledku chýbaju normálne reštaurácie alebo hotely( v porovnaní s bon voyge).
musím sa priznať že hoci sims 3 urobila niekolko krokov v pred mne vždy ostane 2 ako srdcu prirastená. 3 mi pripadá skôr ako komerčná vylepšenina na vyťahovanie penez odkukaná od dvojky. Hoci asi tažko by som mohol povedať že dvojka je jednoznačne lepšia ako trojka.
scout89
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pia 07 Aug 2009, 19:17
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Manitoss » Ned 10 Jan 2010, 18:30

Ja už som si časom zvykol na Sims 3,aj ked si rád zahrám Sims Superstar :D . No v tej trojke je pre mňa najhoršie presne to načítavanie bieleho nábytku . To ma priam zabíja ...
... y ya no quiero que me entiendas.
Obrázok užívateľa
Manitoss
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Sob 15 Nov 2008, 11:33
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod simsáčka » Sob 06 Feb 2010, 18:38

No ja som dostala The sims 3 už pred letnými prázdninamy tak by som sa k tomu chcela vyjadriť... No musím povedať že Sims 3 je fakt dobrá hra...o tom nepochybujem. Grafika je lepšia oproti dvojke, čo je pre mňa pozitívum. Fakt...tí Simíci sú stokrát krajší. :D Trocha mi ešte chýbajú tie datadisky, ale aj to príde určite :D Zase sa mi vôbec nepáči že tí Simíci nemôžu ísť do väčšiny obchodov a podobne, od tohto som čakala viac. Teraz by som si rada zahrala aj Sims 2 tam už bolo popracované aj na datadiskoch :heart:
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia