Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Flora Kreslená » Sob 13 Mar 2010, 18:41

Všetci hovoríte ako keby s The Sims 2 vyšli v tú sekundu aj datadisky. Aby to bolo prepracované, mali by sme im dať čas. Porozmýšľajte. Chcete aj rýchlo datadisky a aj aby boli prepracované. To sa predsa nedá.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod LOVER GIRL » Pia 09 Júl 2010, 21:34

Flora kreslená má pravdu . Všetky datadisky neboli vyrobené za jeden deň .
LOVER GIRL
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Ned 23 Máj 2010, 15:35
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Krpec » Str 14 Júl 2010, 02:03

vsetci rozpravaju ale aj o tom ze vyhoda sims 3 je otvorene susedstvo... co som citala vsetky komentare ludi vacsina davala za plus otvorene susedstvo ale nech sa na mna nikto nehneva radsej si pockam tych par minut kym mi nacita susedstvo v dvojke a aj vidim co mi dany simik robi ako by som mala ist so simom v trojke do mesta a cucat na prazdnu budovu... ako fakt krasne to ani susedstvo nemuselo byt a mohli sme ostavat v domoch a cucat do stien to by bolo to iste... cize v susedstve ja az taku vyhodu nevidim... dalsi nedostatok co ma zaraza je to more v ktorom sa neda plavat a tie krasne svadby ked sa ani neda rozoznat kto je zenich a kto nevesta... dalej to co tu uz dakto spominal ze zena prerusi kontrakcie a pali do nemocnice na bycikli za nou pride muz aby sa potesil babatku ale naspat ide kazdy v inom taxiku to je tiez dost od veci... a proste vela nedostatkov ma hra... ze clovek nehra 2 mesiace tesi sa ze si to zapne a potom to auto a to vsetko a hned ma presla chut :( neviem mozno je to uz teraz o inom predsalen downy a vsetko ale ja osobne som cakala ze ked uz bude trojka taka prepacovana ako vsetci hovorili tak ze tam downy ani nebude treba :cry:
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Darkmanes » Str 14 Júl 2010, 17:32

Tak všetky tie veci robili aby hra bola čo najmenej zaťažujúca na PC. Tým pádom si to môže zaobstarať veľa ľudí.
Ale tiež sa mi to nepáči: prázdne budovy, nastupovanie do auta, nemocnica... ale tak pre mňa je susedstvo tiež veľké plus. Je tam život, môžeš ísť kamkoľvek chceš, môžeš chodiť na návštevy. Nič z toho si v dvojke nemohla robiť. Celé mesto starne súčasne, simíci sa dávajú do kopy, rozchádzajú, umierajú či rodia :D .
Pre mňa je ťažko posudzovať dvojku a trojku. Ak beriem dvojku so všetkými datadiskami, tak asi dvojka. ASI. Ale ak beriem že čisto hra dvojka a čisto hra trojka. Tak určite u mňa má na vrch táto trojka :) .
Mimochodom: keď vyšla dvojka... tiež som ju takýmto podobným spôsobom zatracoval, lebo som ju porovnával s jednotkou + všetky datadisky :D .
I will dream like the God,
and suffer like all dead children...


Rúško nekonečnej tmy sa zaťahuje,
život z môjho srdca si vynucuje,
posledná smrteľná rana do srdca,
uvidím už len mŕtveho svätca.
Obrázok užívateľa
Darkmanes
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 19:46
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod MonChiChi » Štv 07 Okt 2010, 12:29

Ja som velmi spokojna s hrou TS 3. Je to podla mna najlepsia hra, ktoru som kedy hrala. So vsetkym co je tam som spokojna, ale taky maly detail mi vadi... Ked mate mestecko Twinbrook, tak strasne su tam premnozene tie stromy! A moc mi to lezie na nervy, pretoze vytvorila som si mesto, ale tych stromov je tam tolko, ze ked chcem pridat novy pozemok tak asi pol hodinu nerobim nic ine len vymazavam stromy.

Vsetky stromy su tam nalepene na seba a tisic roznych druhov. Otrasne to vyzera. Ale chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit , alebo ci existuje nieco s cim sa tie stromy daju naraz viac vymazat. Asi pol hodinu mazem tie stromy a nie som ani v stvrtke. Hroza!!!

Okrem tych stromov, fakt nic nieje s cim by som bola nespokojna. Simici sa mi pacia velmi, aj ked vidim, ze vacsine asi moc nie. :) Je to vec zvyku :)
Obrázok užívateľa
MonChiChi
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 160
Registrovaný: Sob 25 Sep 2010, 13:13
Bydlisko: Twinbrook
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Tanani » Ned 27 Mar 2011, 14:44

Ja si myslím že the sims 3 je pekna blbosť , ale niektoré veci sú tam super , dobre je že je super grafika o čom sme mohli v sims 2 iba snívať , a sims 3 ma aj tu dobrú vlastnosť že sa nemuselo načitavať mesto , mohli sme tak isť hneť , ale čo sa i na sims 3 nepáčilo . dlho sa načitavalo spustenie celej sims 3 nemohla som ísť do budovy ,napr do kina neviela som vnútro , zariadenie , v potravinách sa ukazala iba tabuľka čo si môžem kúpiť , a v kníhkupectvo ,mne osobne sa kniha zmazala keď ju prečitala . A ešte keď sa mohol teleportovať musel ísť najskôr domov a z domu sa teleportoval . Tak to je tak , neviem , niekomu sa sims 3 páči ale mne osobne nie , a preto som nadalej zostala verná sims 2 , viem grafika nič moc , a mam aj ine mušky , ale predsa sa mi páči viac ako sims 3 !!Odo mňa všetko :P s pozdravom Tatiana :D
Tanani
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv 02 Dec 2010, 16:04
Pohlavie: Simka

Re: Pozitíva vs. negatíva resp. dojmy

Poslaťod Alisiq » Sob 02 Apr 2011, 20:12

Neviem prečo, ale hru Sims 2 som hrala častejšie ako TS3. V TS3 si iba sťahujem simov a vytváram si ich. :(
V TS3 sa mi aj zdá, že keď vytváram simky, majú také široké nohy či čo. :)
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia