The Sims 3 Fan Day Event - July 18

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Poslaťod Invisible » Uto 29 Júl 2008, 18:46

Jediné na čo sa zmôžem po tom ako som si to celé prečítala je Uaaau!!!! :shock: :shock:
Brutálne super to spravili.. CAS.. susedstvo.. samotnú hru! :cry:
A brutálne sa na to aj teším!! Tomak, super si to napísal.. Vďaka! :what:
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod pipa » Uto 29 Júl 2008, 19:58

Je to super. strašne sa teším na CAS. to zafarbovanie končekov,korienkov... to je super. strašne som zvedava ake to bude
len je trochu blbe že napriklad budeš hrať za jednu rodinu dlho a potom budeš chceť isť do inej a tam už budu všetci zostarnuty aj ked ich nehráš. môže to mať niekedy výhody ale niekedy nie.
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Uto 29 Júl 2008, 20:42

pipa ale možno sa bude dať nastaviť stárnutie, teda ja by som uvítala takú možnosť.

Á, ešte jedna otázka na Tomaka :roll: :D
Nevimol si si náhodou ako simovia otvárajú dvere? Bolo by super keby na to použili aj ruky.
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod schnegy » Uto 29 Júl 2008, 20:48

Vsetky tie nove informacie su fakt vzrusujuce a fajn, celkom sa zacinam na TS3 tesit lenze... Je tam tolko veci, ktore oni pokladaju alebo oznacuju za bombasticke a nove a ktore ani nie su... Uz len tie vlasy. Ako keby v Pets nemali psy a macky aj 30 farebnych vrstiev na sebe... Ja beriem, ze od uz vydania zakladnej hry presli vyvojom a nechceli to uz do 2 davat. Preco? Lebo by z 3 nevytazili take velke prachy :lol:
Do vydania je este rok, mozno dokonca aj viac. Bola by som radsej keby to nebolo uponahlane vydane a cele zbugle. No a ak tam nedaju rocne obdobia, tak si to cele mozu rovno strcit viete kam... Naozaj tam nie je tak vela megavymozenosti, zeby tam "normalne" veci uz v zaklade nemohli byt. To aby zase mohli robit 10 datadiskov a tahat z ludi peniaze? Uverim az ked uvidim, aka to bude hra, ved sa nechajme prekvapit :wink:

Co sa tyka moznosti nastavit nestarnutie celeho mesta sucasne, to by bolo naozaj mudre.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Uto 29 Júl 2008, 20:49

ozaj ukázali vám aj ako fungujú autá? teda, že keď simíka pošleš autom do práce či je to skutočne tak že ho stále vidíš ako sedí v aute a ide po uliciach až k budove kde vystúpi? Ozaj školu pre deti neukázali? By ma zaujímalo či to bude tiež tak, že bude budova školy do ktorej bude deti voziť ten žltý autobus a pred ňou ich tam vysadí a ony vbehnú do vnútra. A tiež je otázkou na mieste i to, či jeden autobus vyzdvihne všetky deti alebo tam bude toľko autobusov koľko bude rodín alebo či dokonca nepôjdu do školy iba tie deti za ktorých rodinu budeme práve hrať. Zdá sa že je tam toho ešte veľa čo si nevieme ani predstaviť ako to bude vyriešené :roll:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod pepek92 » Uto 29 Júl 2008, 21:38

schnegy: No žiaľ, oni chcú prachy a je im zrejme jedno, čo si myslia hráči. Ako tomu bolo v TS1 aj TS2, stále tie isté datadisky, nič nové, prevratné. Len každým dielom hry (1, 2, 3, ...) vylepšujú grafiku. Mohli by spraviť nejakú akciu pre tých, čo si napríklad poctivo všetky datadisky kupovali. Je to nefér, aby sa vyhadzovali peniaze za rovnaké datáče aj do TS3.

emerald: Podľa mňa to zase zamaskujú, ako to robia doteraz. Niežeby ukázali ako to vyzerá v práci, opäť nič. Môj názor je, že ten autobus asi nebude vyzdvihovať deti z domov, to by v Sims čase trvalo aj pol dňa, kým by autobus prešiel celé susedstvo.

A nepáči sa mi to utajovanie zo strany vývojárov, v každom druhom odstavci Tomak píše...toto nám nemohli povedať, ukázať, majú zakázané hovoriť a pod. Už by mohli prísť k rozumu a hovoriť. Načo to utajujú, keď sa to hráči aj tak raz dozvedia? Ešte koľko faneventov a zbytočných peňazí chcú vyhodiť do luftu? Škoda reči...
Obrázok užívateľa
pepek92
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 00:07
Pohlavie: Sim

Poslaťod eva » Uto 29 Júl 2008, 22:03

pepek: Ale si nečítal, že keď na niečo povedali, že to bude také isté ako v dvojke, tak rýchlo prešli na inú tému? Podľa mňa tam bude veľa rovnakých možností a interakcií ako z TS2, tak sa všetci horlivo budú tešiť na trojku a potom, keď zistia, že im stačí dvojka... :cry:
Utajovanie je pre nich veľmi výhodné, úplne súhlasím so schnegy: Uvidím, až potom uverím
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod pipa » Str 30 Júl 2008, 00:25

keby neutajovali a povedali všetko hned tak by sme nechodili na ih stranky a nehladali informacie. a možno utajuju preto leboo to nemaju dorobene a vedia že ak niečo ukažu a nebude to tam budeme na nich nadavať.
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sarlatan » Štv 31 Júl 2008, 00:00

Ak to tu bolo spomínané tak sa predom ospravedlňujem... ale v CAS sa bude dať nastavovať aj výška Sima??? :) ...neviete niekto??? :)
Obrázok užívateľa
Sarlatan
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 20:12
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Poslaťod Alexxali » Štv 31 Júl 2008, 01:48

nie :(
Obrázok užívateľa
Alexxali
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 621
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 14:02
Bydlisko: Paris
Pohlavie: Sim

Poslaťod KingTommy » Štv 31 Júl 2008, 12:36

Možno to bude, čítal som od Laku-a speciál a tam píš, že tam bude plno posúvdiel, môžeš nastaviť fyzikú kondíciu u Sima. Svaly, s pribúdajúcim vekom vrásky atď... Tak podľa toho usudzujem, že sa tam bude môcť nastaviť aj výška.
Obrázok užívateľa
KingTommy
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Pia 30 Máj 2008, 14:24
Bydlisko: Košice

Poslaťod Tomak » Štv 31 Júl 2008, 14:05

No je tam naozaj veľa nastavovaní, výšku som síce nevidel, ale pokiaľ som dobre rozumel, tak jedna sa na to presne pýtala a potvrdili jej to kladne. Nie som si istý.

S deťmi nám neukazovali nič, to je v rámci ich utajovania si myslím, robia to rafinovane aj vo videu, kde vidno možno raz letmo iba etapu dieťaťa, čiže autobusy sme nevideli. Dokonca, keď sme šli do rodín, tak stále iba s jedným Simom. Autá fungujú tak, že Sim nasadne a môžete ho sledovať až do práce, ako ide auto, potom vystúpi a v budove zanikne. Inak interakcie vystúpenia a nastúpenia ešte ani nemali a bolo to teda smiešne, že ako Sim zmizol pred autom a už bol nastúpený.

A tie dvere, to som si nejak neuvedomil, takže zrejme sa otvárali automaticky vrátane svetiel. Možno ešte časom ich napadne. Je to akoby TS2 interakcie a pohyby presunuli do TS3, veľkú zmenu som tam nevidel.

Inak k tým etapám, je ich naozaj málo, dúfam, že to aspoň nejak prepracujú tým, že každá etapa bude rásť a až potom sa pretransformuje na vyššiu. Bolo by to celkom fajn a uspokujujúce.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod Sarlatan » Štv 31 Júl 2008, 15:15

No nevadí... tak nechám(e) sa prekvapiť :D ... aspoň budem(e) viac očakávať TS3 :lol: ... ale keď som si čítal viaceré preview tak som to tak chápal že budú tak postupne stárnuť, nie ako v TS2 ale to som zle asi pochopil :oops: hh...
Obrázok užívateľa
Sarlatan
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 20:12
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Poslaťod pepek92 » Štv 31 Júl 2008, 21:44

No to starnutie aj prezliekanie by mohli v The Sims 3 vylepšiť. Inak skvelý preview :) škoda, že ste nemohli robiť fotky z hry. No čo už s nimi. Inak, neviem načo vás tam pozývali, keď ešte, ako hovoríš, skoro nič nemajú hotové. To vás mali pozvať tak 1-2 mesiace pred vydaním hry.
Obrázok užívateľa
pepek92
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 00:07
Pohlavie: Sim

Poslaťod Max » Štv 31 Júl 2008, 21:48

musim suhlasit s pepekom, hned ako si pisal, ze co vsetko este nemali hotove, tak ma napadlo, naco vas tam vlastne pozyvali? lebo prezentovat demo hry v takom stadiu, ze este ani polovica nie je poriadne hotova, sa mi zda trochu od veci, dufam, ze este nejaky ten Fan Event spravia, uz bez, na prvy pohlad viditelnych, bugov
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť