Bella Gothová

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Bella Gothová

Poslaťod pipa » Ned 06 Júl 2008, 14:02

to som už fakt slepá alebo tu takáto téma fakt nie je. viem , že na minulom fóre bola táto téma dosť rozpísaná. tak prišli ste za ten čas na niečo nové ohľadne tejto záhady?
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Ned 06 Júl 2008, 14:12

Ja som videla iba 'falosnu' Bellu v Podivine, ale moc sa o to nezaujimam :roll:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hanka » Ned 06 Júl 2008, 15:06

Som na tom rovnako vobec neviem o nej..No niektori vravia,ze ju nasli pravu niektori,ze falosnu a tak..Ale tiez sa velmi o to nezaujimam
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

Poslaťod Catqa » Ned 06 Júl 2008, 16:28

ked som prvy krat hrala hru bolo to mne pra waaaau...teraz ma to uz tiez nezaujima, lebo urcite sa nenajde...proste maxis chcel hru ozvlastnit
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Poslaťod Gatmička » Ned 06 Júl 2008, 17:37

Mňa to nikdy nezaujímalo a ani som po nej nepátrala nech si je tam kde je :lol: asi jej je tam dobre keď sa nechce ukázať :lol:
THE END
Obrázok užívateľa
Gatmička
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1668
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:18
Bydlisko: Su len dve možnosti bud azet, alebo doma
Pohlavie: Simka

Poslaťod livia » Ned 06 Júl 2008, 21:33

mne prisla do podivína tá falošná bella tá pravá je asi v krasohlidkove chcela by som ju najst ale neviem kde je
livia
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Uto 22 Apr 2008, 12:31

Poslaťod lucyka » Ned 06 Júl 2008, 21:57

ja sa o to tiez nazaujmam ale radda by som vedela kde je :D
Celym menom som Anna Maria Lucia ale psst...
Obrázok užívateľa
lucyka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 426
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 19:38
Bydlisko: Kde chcemw):lol

Poslaťod Maggi » Ned 06 Júl 2008, 22:06

ja som ju našla iba v Podivíne a tiež sa o to nezaujímam
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod pipa » Ned 06 Júl 2008, 22:08

zaujimave že teraz sa p ňu nikto nezaujima a na minulom fore bola okolo 30 stranova tema o nej. a nebol každy priepsvok o tom že sa o ňu nezaujima
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Poslaťod lucyka » Ned 06 Júl 2008, 22:11

no hej ale skoro kazdy okrem teba pochopil ze to nema cenu :P a podla mna v hre su len tie falkosne ako nastraha a ta prava neexistuje. :oops:
Celym menom som Anna Maria Lucia ale psst...
Obrázok užívateľa
lucyka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 426
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 19:38
Bydlisko: Kde chcemw):lol

Poslaťod pipa » Ned 06 Júl 2008, 22:23

inač našla som preklad rozhovoru sBellou. tento rozhovor je na oficialkach a maxis jej dava otazky
------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrázok
Bella Goth zmizela v létě roku 2004, tým velmi dobře školených SimCity vyšetřovatelů cestoval daleko a široko a povedlo se mu Bellu vypátrat a položit jí několik otázek. Toto je jejich zveřejněné interview.

Rckljohnson: Kde nyní jste?

Bella: Zřejmě jsem na místě nazvaném Podivín.A skutečně je to vhodné
jméno. Nejsem si jistá co se stalo nebo jak jsem se sem dostala , ale právě jsem začala navštěvovat svého terapeuta a hypnoterapeutická sezení jsou velmi účinná. Také si stále pročítám svůj deník, ale nic z toho se mi nevybavuje.

Bbygrl 814916: Jak se může stát, že si nevzpomínáte na Mortimera, Kassandru a Alexe?

Bella: Po tom únosu jsem si nemohla celé měsíce na nic vzpomenout, jen nějaké záblesky a pak nic, ale s pomocí mého deníku a terapeuta se mi vzpomínky pomalu začínají vracet.
Je těžké si vzpomenout na věci, které se staly před tím, než se Kassandra narodila nebo dokonce na moji svatbu, ale pamatuji si svoji rodinu a jak moc je mám ráda.Dokonce si vzpomínám na některé z prací Mortimera před tím, než jsem byla zajata. Už byl velice blízko objevu elixíru věčného života. Dělala jsem si starosti, že nad tím tráví tolik času.Už se mu povedla přechodná verze a stala se strašně populární po celém městě. Myslím, že každý chce žít věčně!

simgelf: Co se stalo tu noc, kdy jste byla unesena? Létající talíř se zřítil?

Bella:Nejsem si jistá všemi podrobnostmi, ale mám sny, že jsem v nějaké lodi, myslím, že nešlo o havárii nebo že bych se nemohla probudit. Vzpomínám si na zeleného muže s velkýma
černýma očima, nedávalo to smysl předtím a určitě ani teď. Jsou to jen takové chvilky a já byla určitě úplně někde jinde.

Simology022: Co jste přesně dělala na střeše Dona Juana tu noc, kdy jste zmizela?
Jak to vidíte s romantickým vztahem vaší dcery a Dona?

Bella: Myslím, že Don Juan je nepochopený muž. Přestěhoval se do města a zdál se tak opuštěný. Byl tak jiný a „zdvořilý“, že ho sousedé nepřijali. Potřeboval přítele a my jsme ho přivítali do našich životů. Myslím, že Kassandra se do něho zamilovala už do začátku a naneštěstí se on trošku zamiloval do mě. Myslím, že Don není ten pravý pro Cassandru, ale
ona by měla poslouchat své srdce – neříkejte Mortimerovi co jsem teď povídala. Tu noc, co jsem opustila Krasohlídkov, jsem skončila u Dona, kde jsme si povídali o životě, lásce a jak
si on připadá jako nový chlapík. Byl to příjemný, vřelý večer plný hvězd, protože jsme byli venku na střeše a pozorovali hvězdy. Vše, co si pamatuji, je záblesk světla a probuzení na zvláštním místě.

Chair492: Byla jste nevěrná chudákovi starému Mortymu?

Bella: Samozřejmě, že ne! Miluji svého muže a mám ráda svoji rodinu, jsou pro mě všechno.
Nikdy jsem nikoho jiného nemilovala tak jako Mortimera Gotha. On je tak pošetilý a roztomilý, tuto jeho stránku většina lidí nezná. Většina našich sousedů si myslela, že
Mortimer je příliš uhlazený nebo nudný a že neumí být zábavný.

poochdog: Rád bych věděl, zda Dina Calientová je v tom zapletena. Všiml jsem si, že má nějaké kontakty s mimozemšťany a že přijela v předvečer vašeho zmizení. Nyní jde po vašem manželovi. Takže je v tom Dina zapletena?
Obrázok

Bella: To jsem o Dině nevěděla, ale dává to smysl. Jistě to pravděpodobně nebudu vědět nikdy, ale toto je to, co si myslím. Když se Dina a Nina přestěhovaly do města, manžela si
předcházely. Ve skutečnosti, to bylo téměř urážlivé, jak otevřeně si ho zkoušely získat, jako kdybych si toho nevšimla. Myslím si, že někdo Dinu poslal do města úmyslně s cílem odtrhnout Mortimera ode mě. Já vím, že je génius a jeho práce je důležitá pro mnoho lidí. Rozhodně bych si ale nikdy nedokázala představit, že by vytvoření elixíru věčného života mohlo někomu stát za to, aby zničil naše manželství. A proč mě chtěli od Mortimeraj odtrhnout?Snad si mysleli, že já jej od práce odvádím a rozptyluji a věřili, že když mě od lásky mého života odtrhnou, že jej přinutí přestat s jeho prací.

simslover210: Co je pravdy na fámách o vaší dvojnici?

Bella: Už jsem tyto drby slyšela a pokud vím, jsou nepravdivé. Nikdy jsem svoji dvojnici neviděla a nikdy jsem neslyšela žádné příhody o tom, že by mne někdo viděl s mojí dvojnicí takže kdo mluví o mé dvojnici? Nechci se chlubit, ale vsadila bych se, že moje dvojnice není tak roztomilá.

PprFlwrs4: Proč jste stále tak mladá, když váš manžel je starý.... a.... skutečně.... starý?

Bella: To opravdu nedokážu vysvětlit, možná jeho práce má na něj opačný účinek a místo, aby mu život prodlužovala, tak způsobuje stárnutí. Nebo lidé, kteří nás chtěli oddělit, nějakým způsobem použili jeho výzkum a otestovali to na mě tak, abych zůstala stále mladá.

WadeSimMiser: Co se vám stalo, když jste se rozhodla zaplatit návštěvu laboratorního technika pro opylení?Jak byste to vysvětlila svému manželovi Mortimerovi?

Bella: Seznámila jsem se s OT9(Opylovací Technik č.9), je velmi příjemný. A jeho rodina je tak sladká. Byli ke mně tak laskaví, když jsem se zorientovávala. Kéž by Mortimer měl možnost se s OT9 seznámit.

abonnell200: Kdybyste měla příležitost vrátit se k Mortimerovi, Kassie a Alexovi, udělala byste to? Proč ano nebo proč ne?

Bella: Vždycky se budu snažit vrátit ke své rodině, ale teď to nejde. Jak jsem řekla,
je něco divného na tomto městě. Je to téměř jakobych se pokaždé snažila odejít, a skončila zase zde.

Dixiedawn30: Už jste někdy přemýšlela o změně vašeho účesu? A co se stalo s červenými šaty?

Bella: Mně to vyhovuje, tak proč změnu?
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Poslaťod Max » Pon 07 Júl 2008, 11:50

no citat sa mi to teda nechcelo, ale podla mna maxis povie kde bola naozaj ukryta ked vyjde sims 3, alebo ju este aj do trojky schova :lol:
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod Majo358 » Pon 07 Júl 2008, 11:51

súhlasím Max. alebo, ešte by to mohla vyzradiť s datadiskom Apartment Life :wink: (BELLAdona Cove)
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod Max » Pon 07 Júl 2008, 11:57

hej, to je pravda, je tam este aj ta jej socha...
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod Rikušík » Pon 07 Júl 2008, 16:03

no ten clanok je zaujimavy a ja som sa tiez nikdy o to nejak extra nezaujimala...a v podivine som nikdy nehrala ako sa vam tam zjavi a kde?? :D...som zvedava ci bude aj v trojke nieco ohladom belly..mohlo by byt je to zaujimave :)
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia