Bugy - Diskusia a možné riešenia

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: Bugy - Diskusia a možné riešenia

Poslaťod Sirka21 » Uto 05 Mar 2013, 01:14

yeeeeeeees ide mi to preobliekla som ju a uz je zas späť super som veľmi rada :good:
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: Bugy - Diskusia a možné riešenia

Poslaťod Lianka79 » Uto 19 Mar 2013, 09:37

Tak mne sa vcera bugla Simka, a to tak, ze jej nonstop zvoni telefon... nepomaha ani reset ani vypnutie zvuku telefonu, ani zmena zvonenia ci skinu... telefon sa neda dvihnut, pretoze akoby nikto prave nevolal, da sa normalne pouzivat, len ma z nej uz boli hlava, zvoni jej uz pomaly treti den...
Lianka79
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Ned 30 Máj 2010, 11:51
Pohlavie: Simka

Re: Bugy - Diskusia a možné riešenia

Poslaťod Rosario » Uto 19 Mar 2013, 13:07

no tak to sa skor nejako zaseklo, mne sa takto raz sekla zvucka ked ukoncia nejaku prilezitost a ta mi hrala dokola, no tam jedine niekedy pomoze vyjst z hry alebo ak ani to, tak asi prestahovat sa niekam na iny pozemok a potom sa vratit. pripadne uplne vystahovanie a navrat. :unknown:
Rosario
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Štv 24 Jan 2013, 13:09
Pohlavie: Sim

Re: Bugy - Diskusia a možné riešenia

Poslaťod Lianka79 » Uto 19 Mar 2013, 16:00

hej dnes uvidim, ci to bude este zvonit, ono ale okrem zvuku je aj ta grafika, ako ked zvoni telefon Simke.
akurat, ze nonstop :cry:
ak to bude aj dnes zvonit skusim ju prestahovat, len ono sa to stalo na univerzite a rada by som jej ukoncila studium, tak asi budem musiet pockat este par Simich dni...
Lianka79
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Ned 30 Máj 2010, 11:51
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia