The Sims 3 - Všeobecne

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Hrávate The Sims 3 s cheatmi?

áno
29
73%
nie
11
28%
 
Celkom hlasov : 40

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod PrincessLeia » Pia 17 Máj 2013, 13:27

Uložím hru pod jiným názvem a zkusím je přestěhovat. Nejdřív to ale zkusím u jiné rodiny v tom sousedství, jak radíš.
Ale dřív mi do práce chodil úplně normálně :( Cheat zkusím také, ať už to mám vše vyzkoušené pohromadě.
Já umím anglicky velmi dobře, ale hledat rady po forech je většinou více než vyčerpávající... Takže zkusím nejdříve tvé rady a uvidíme. Sice to vidím všechno trošku skepticky, ale za zkoušku nic nedám. Jenom jde o to, že jsem se na tom sousedství celkem nadřela a nevím o žádném jiném, ve kterém bych ráda hrála :( Proč... Chjo...
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Mel 11 » Pia 17 Máj 2013, 15:03

Ja som ten moj posledny prispevok editla a mas tam riesenia viac "k veci", teda pravdepodobnejsie je ze bude fungovat to (ak si si ich nahodou nevsimla).
Obrázok užívateľa
Mel 11
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Uto 02 Feb 2010, 10:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Lianka79 » Pia 17 Máj 2013, 15:30

Mel, s tym mazanim DCBackups co si pisala, moze sa vymazat vsetko v tej zlozke? nepokazi sa mi hra?
Lianka79
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Ned 30 Máj 2010, 11:51
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Mel 11 » Pia 17 Máj 2013, 15:33

vymazat mozes vsetko, hoci ccmerged.package sa neodporuca, hoci prave vdaka tomu sa vacsinou opravia niektore chyby. Ale zavisi to od verzie hry, niektorym ludom to robi problemy, takze je to len na tebe. PrincessLeila, zabudla som to spomenut, ale ak ti vsetko ide v pohode, tak sa nic nestalo :oops:

edit: prave som to "presetrila" a zistila som ze hore spominanu zlozku by ste nemali mazat pokial mate nejaky premiovy obsah zo store (taky co pridava nove interakcie). Takze prepac, PrincessLeila, ak nejaky mas radsej si tu zlozku vrat do DCBackups. Ospravedlnujem sa!
Obrázok užívateľa
Mel 11
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Uto 02 Feb 2010, 10:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod schnegy » Pia 17 Máj 2013, 15:49

A nevies, preco mi vzdy pri pristupe do thesims3 fora hadze hlasku, ze nemam opravnenie na vstup do danej temy? Zda sa mi, ze je to kvolu jazyku, mam ho nastaveny na cestine ale neviem ako by som ho mohla prehodit na anglicitnu. Uz sa to tu tusim niekde raz riesilo ale neviem najst kde.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod PrincessLeia » Pia 17 Máj 2013, 17:41

Wow, Mel, ty jsi zlatá :o A schopná. Stydím se před tebou :oops: Hele, vše zkusím a uvidím, jak pomůže. Děkuji. Ať už to pojede či ne :good:

PS: Já na TS3 forum chodit nemohu. Mám tam už věky chybu, že nemám na navštívení dostatečná práva :? Ale stačí mi tvůj laskavý přepis. Díky.

PPS: Ten popis problému s kroužky mi podle mého způsobila exkurze. Protože si pamatuji, že holky na nějakých byly a od té doby to tuším nejede... Hm... Ale přiznám se, že stále netuším, jak například ten MasterController využít. Prostě se v tom nevyznám. Ale to vůbec nevadí. Zkusím nejdřív ty rady přímo z toho Crinrict's Sims 3 Help Blog.

EDIT: Tak to s tím pracovním úborem pomohlo :shock: Přiznám se, že jsem tomu vůbec nevěřila, ale pomohlo to! :dance: Jupíí! Jeden z největších problémů vyřešen.
S těmi kroužky nevím, jak to dopadlo. Vystěhovala jsem je a zase nastěhovala, ale vypadá to nadějně, jelikož to hned reagovalo, když jsem zmáčkla tlačítko - Jít na mimoškolní aktivitu. Bohužel nevím, jestli by se nakonec rozhodla Anna jít, jelikož to v pátek balet neměla a následoval víkend. Ale je to dobré znamení, jelikož tuším, že předtím to vůbec nereagovalo :good: Jenom mi zas mizí služka :lol: Ale vymažu ty soubory, jelikož ten problém je očividně zde. A s těmi soubory si nedělej starosti. Sice jsem je vytáhla z koše, ale ještě jsem je nevracela a zkoušela jsem store objekt, který je funkční (kolíbka) a jelo to bez problémů :wink:
Děkujuuuu :give_rose:: :give_rose:: :give_rose::

Tak jsem zase jednou vybouchla a jsem za hlupáka cholerického :lol: Jelikož i ty stupidity od tvůrců se dají s chytrými lidmi vyřešit a za tu trpělivost děkuji :oops: Takže s TS3 nakonec asi nekončím. A to zejména díky poslední hodince. Hrálo se mi tááák krásně, jako dlouho ne :oops:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Mel 11 » Pia 17 Máj 2013, 21:34

Som naozaj rada ze sa ti opravilo aspon nieco. :good: Ta sluzka bude asi naozaj nejako suvisiet s ccmerged.package... hoci nechapem ako... Ale dala by som si na to pozor, lebo napriklad koliska myslim nema ziadne nove interakcie, alebo ano?
Zajtra uverejnim navod na styri twallanove mody: MacterController, ErrorTrap, Overwatch a StorryProgression. Dnes som aspon pocas cesty vlakom mala co robit tak som to krasne napisala a uz to len upravim a doladim. :D Tam vysvetlim ako pouzit ten MasterContoller v tvojom pripade, ale dufam ze ti pomohlo uz to vystahovanie.
A s tymi forami, je to tam velmi sproste spravene. Ja som tam zaregistrovana ako USA lebo som v tom case byvala v Amerike. Ale pamatam sa ze som uz neco s tymto riesila... Predsa Google vie vsetko. :lol: Shenegy, podla mna to nesuvisi s jazykom, ale priamo s nastavenim domovskej krajiny. Pozriem sa na to.
Obrázok užívateľa
Mel 11
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Uto 02 Feb 2010, 10:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Lianka79 » Pia 17 Máj 2013, 21:57

Leia som velmi rada, ze sa ti podarilo spojazdnit zase rodinku ako predtym a tesim sa na nove fotky z hry :-)
Lianka79
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Ned 30 Máj 2010, 11:51
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Mel 11 » Pia 17 Máj 2013, 23:38

Ten spomínaný návod, v predbežnej nedoladenej verzii :D Enjoy
http://www.forum.gamesims.sk/viewtopic.php?f=40&t=1767
Obrázok užívateľa
Mel 11
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Uto 02 Feb 2010, 10:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod PrincessLeia » Sob 18 Máj 2013, 10:52

Wow! Hned dnes se na to vrhnu. Díky! Zasloužíš :give_rose::

A jiank... Dneska bych si chtěla jít pro Studentský život. Musím všem připadat jak blázen, doma i tady, protože jsem ještě před 24 hodinama nadávala, kolik peněz jsem utratila za něco, co mě nakonec jen rozčiluje a... No, cesta k vyřešení mých problémů mi dala naději a motivaci k užití si chvil opět se simíky :) Snad toho nebudu litovat. Ne, určitě nee :lol:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Kiwy639 » Sob 18 Máj 2013, 11:33

Je zaujímavé, ako rýchlo dokáže človek zmeniť názor :lol: Ale, samozrejme, chápem to a teším sa, že sa to zlepšuje :) Tiež som naposledy mala chuť vyhodiť TS3 von oknom, ale povedala som si, že napokon dobre, že sa mi tam zasekávajú veci, aspoň sa teraz budem sústrediť na školu a simíkmi sa budem zaoberať po skúškach. Mel, tvoj návod sa mi určite zíde! :clap:
Stále sa usmievaj. Nikdy nevieš, komu sa tvoj úsmev zapáči. :)

Zapáliť svetlo je lepšie ako nadávať na tmu.
Obrázok užívateľa
Kiwy639
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Uto 03 Jún 2008, 20:58
Bydlisko: Košice :)
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Totodile7625 » Sob 18 Máj 2013, 12:13

Mel!!! Obrovské ďakujem za všetko čo si tu popísala. To s tou zložkou DCBackup už som raz skúšal. Ale hra mi vždy išla len o trochu plynulšie. Nič výrazné, ale ajtak je to lepšie. Tak ako písala Schnegy ... 1Gb zbytočných dát určite nemôže robiť hre dobre. ( Moja zložka obsahovala 1 467 súborov s veľkosťou 1,86Gb :lol: )
Nikdy ma nenapadlo zmeniť simovi pracovný outfit, kdže chyba so zamestnaním sa mi tiež v hre objavila!!! Takže za tento typ ti tiež veľmi pekne ďakujem. A takisto za spísanie tých módov v téme vedľa. Myslím si že si tým veľmi pomohola nejednému uživateľovi. :good:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod marilyn » Sob 18 Máj 2013, 12:47

Fiha, Mel, ty si si s tym dala pracu. :clap:
Ostatnym odporucam naucit sa trosku anglictinu, lebo Twallanove mody okrem opravy hry ponukaju vsakovake interakcie, ktore keby mala Mel vsetky prelozit, tak ani nespi, neje a nezije.
:!: No zakladnu vec, ktoru potrebujete, aby vam vobec fungovali je stiahnut si spravnu verziu podla toho, aku mate verziu hry. Ked mate najnovsiu (teda posledny patch), tak treba stiahnut aj najnovsiu verziu Twallanovho modu. :!:
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Mel 11 » Sob 18 Máj 2013, 14:27

Rado sa stalo :) . Za moju ochotu môžete vďačiť maturitám, keďže som sa rozhodla tento mesiac vykonať čo najviac dobrých skutkov aby sa mi to na nich potom vrátilo (áno, som už naozaj zúfalá :D)

PrincessLeila daj prosím ťa vedieť či ti už fungujú mimoškolské aktivity, ale predpokladám že hej.

Shenegy, s tým fórom to vyzerá biedne. Ja som to robievala cez nastavenia účtu, neviem ako je to po slovensky, ale v nastaveniach Billing address sa dá, alebo lepšie povedané dalo zmeniť domovskú krajinu. Včera som to skúšala ale vyhodilo mi chybu tuším 404. Takže neviem, možno to bola len náhoda. :unknown:
Obrázok užívateľa
Mel 11
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Uto 02 Feb 2010, 10:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Simko » Sob 18 Máj 2013, 14:33

Mel si fakt šikovná! :) Musím sa ti poďakovať aj ja!
Tvoje rady a tipy sa na 100% zídu aj mne!
Fakt ďakujeme! Zaslúžiš si to!
No a s tými maturitami ti držím prsty. Dúfam že to zvládneš! :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia