The Sims 3 - Všeobecne

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Hrávate The Sims 3 s cheatmi?

áno
29
73%
nie
11
28%
 
Celkom hlasov : 40

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Lianka79 » Uto 14 Máj 2013, 10:12

Leia, to ma vážne mrzí :cry: Tvojich simíkov a ich príbehy som tu mala najradsej, robila si krasne fotky z hry.
aj mne sa objavuju v hre stale nove a nove bugy a chvilami mam sto chuti s tym uz prastit... mam ale taky zvyk uz od takmer zaciatku vydania trojky, ukladat si hru vzdy pod inym nazvom, napr. Novak1, Novak2, Novak3... a obmienam nazvy dokola, aby som sa vyhla prave tymto bugom... akonahle zistim v hre bug, vyjdem z hry bez ulozenia alebo ak je uz neskoro, tak sa vratim k predošlej hre. Ale aj tak sa mi nie vždy darí vyhnúť chybám a teraz mam rozohratú jednu rodinku už velmi dlho, hrám ju na epický vek, a mienim u nej aj zotrvat... uvidime, ako dlho sa to podari... Aj ked uz aj tam sa zbieraju chyby, ktore ma stvu, ako napr. ucty v inventari po skonceni univerzity, alebo stredoškolsky diplom po mrtvej babičke, ktorý nejde vymazať... snaď ho nebudú dediť celé generácie? :o Každopádne, mám obavy, aby Sims4 nemal čo sa kvality týka klesajúci trend (jediná nádej je MAXIS), ale ktovie...
Lianka79
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Ned 30 Máj 2010, 11:51
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Flora Kreslená » Uto 14 Máj 2013, 14:35

Je mi ľúto, že sa ti toto stalo, Leia. Poznám pocit, keď sa nenávratne pokazí najlepšia rodina, ktorú máš.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Sirka21 » Str 15 Máj 2013, 16:20

to tiez poznam mne sa tiez pokazila tetku som mala pekne vycvicenu (mala niekolko dovednosti na plny pocet a aj tie ulohy s tym spojene) aj s detmi uz pripravenu na univerzitu pokial vyjde a potom ked vysla hned isla na univerzitu a ked skoncila univerzitu isla na promocie. a po promociach to zblbo pocas ukladanie cize sa mi to tak ulozilo ked zapnem tu rodinu stale su zaseknuti na univerzite mozu tam behat ale nemozu odist a nezobrazuje sa mi tam panel s nastrojmi.
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Flora Kreslená » Str 15 Máj 2013, 23:40

To máš ešte OK, ale ja som minule prišla o takú rodinku, čo som s ňou hrala možno aj rok (reálny rok, nie sim rok).
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Sirka21 » Štv 16 Máj 2013, 02:13

no tak to hej ale mala som ju rada lebo robila aj sochy a uz mala tie ulohy splnene a pokym som sa s tymi sochami babrala
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Mel 11 » Štv 16 Máj 2013, 16:53

Ako povedala marylin, skuste toho twallana, aj ked neviem ci vam to uz vyriesi az takto zabugovane hry. Kazdopadne ja mam Storry progression (naozaj je uzasny, vyriesil strasne vela), debug enabler, error trap a overwatch a odvtedy co ich pouzivam (asi 3 mesiace) sa mi postupne opravili skoro vsetky chyby, vlastne si nespominam ze by som mala nejaky problem. Hoci nie co sa urcite najde, ale co je najlepsie, pokial sa vam vyskytne nejaka error ktoru mod nevie opravit, mozete jej script poslat priamo twallanovi a on sa to pokusi vyriesit. Trochu problem je ze je to tam cele v anglictine, ale mohol by niekto spravit navod alebo co. Podla mna je to to najlepsie co mozete pre hru urobit, aj ked vam zatial ide v pohode, problem je ze tie zle veci sa postupne nabaluju az vam to raz padne, spomaluje sa hra atd. A tiez, este som to tu nevidela napisane, hoci moze byt, treba pravidelne vyprazdnovat zlozku DCBackups, POZOR nepomylte si to s DCCache :!: (ak hrate uz dlhsie moze prave tato zlozka sposobovat sekanie, schvalne pozrite sa kolko tam mate suborov)
A na EA sa nespoliehajte. podla mna oni su uz nastaveni na sims 4 a vsetko okolo su len kecy, oni sami s tym nevedia nic urobit. :cry: a pochybujem ze vyjde nejaky uzasny patch ktory sposoby nieco ine ako dalsie problemy.
Dufam ze to aspon niektorym z vas pomohlo. :)
Obrázok užívateľa
Mel 11
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Uto 02 Feb 2010, 10:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod PrincessLeia » Pia 17 Máj 2013, 00:19

Vyprázdnila jsem tu složku DCBackups - měla jsem tam 500 souborů. Uvidíme či to aspoň v něčem pomůže. Ještě jsem hru neodinstalovala, tak to zkusím. Děkuji, ať už tak či tak :)
To s tím programem na odstraňování bugů jsem moc nepochopila, ale stejně bych si už asi díky TS3 nedělala tokovou práci. Podobné podniky pro hru věnované už mi zabrali za ta léta hodiny a hodiny zbytečně stráveného času, že nemám nějak chuť...

Jinak všem moc děkuji za soucítění a odpovědi. Je mi líto, že s tím máte ty stejné problémy :( Je to taková škoda... S těmi příběhy a mými simíky jste mě velice potěšili :give_rose:: Jsem velice ráda, že jsem se s nimi nenasdílela zbytečně! A kdo ví...
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Mel 11 » Pia 17 Máj 2013, 09:45

S tymi modmi to vobec nie je zlozite, a naozaj funguju, ak by niekto chcel skusila by som sem napisat navod aj s prelozenymi funkciami a vsetkym co treba vediet. Podla mna ti sims zacne po nejakom case chybat :lol: .
Obrázok užívateľa
Mel 11
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Uto 02 Feb 2010, 10:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod PrincessLeia » Pia 17 Máj 2013, 10:12

Po nějakém čase? :huh: (Už mi chybí...)
A nechtěla by jsi dát přímo odkaz na stažení na toho twallana?
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod marilyn » Pia 17 Máj 2013, 10:37

http://nraas.wikispaces.com/home
Vlavo je Master controller, Errortrap a Overwatch. Tie by som ti odporucala. Das to normalne do zlozky kde davas ostatne downloady.
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod PrincessLeia » Pia 17 Máj 2013, 11:03

To je právě to o čem jsem mluvila. Jsem asi blbá, ale v tomhle se prostě nevyznám :lol: A přiznám se, že nemám nervy to luštit a stejně z toho nic nepochopit... A já hlavně nemám zájem o zpracování downloadů. Mé problémy nejsem způsobeny downloady. Já nemám žádné problématické, to vím na jistotu. Jsem opatrná v tomto. To jsou bugy hry, co mi hraje na nervy.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Mel 11 » Pia 17 Máj 2013, 12:05

Pocujte, je to mod dava sa to do modov, a je to tam trocha chaoticke ak neviete velmi po anglicky. Mozem teda vyrobit navod aj s obrazkami? Tak polopatisticky, aby ste to vsetci pochopili, nie je to ziadna veda a nezasahuje to jadro hry, su absolutne bezpecne. Najneskor zajtra by som to mohla "uverejnit". Teda ak mate zaujem. :D
Obrázok užívateľa
Mel 11
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Uto 02 Feb 2010, 10:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod schnegy » Pia 17 Máj 2013, 12:36

Mel, urcite to sprav, takato vec sa moze len zist, si myslim. Ja som uz tiez davnejsie chcela tieto veci vyskusat ale presne ako Leia vravi, nemala som cas ani chut si to nastudovat. Takze ked nam spravis navod, bude to super :)
Inak v tej zlozke backups som mala 1 GB dat. Pekne :lol:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod PrincessLeia » Pia 17 Máj 2013, 12:50

Také budu neuvěřitelně vděčná :give_rose::
Jinak jsem zkoušela hrát. To odstranění těch souborů mi pomohlo akorát při problému se služkou, za což jsem samozřejmě ráda jako blecha :) , bohužel nic jiného :( On nechce chodit do práce. Ani když jsem přemla rodinu a zase se vrátila, ani když jsem počkala na další den, ani když jsem dala výpověď a znovu se do práce vrátila. Prostě tam nemůže chodit. Což je hrozné! :( A ty holky zase nechodí do těch mimoškolních aktivit. Prostě jako kdyby to ta hra neregistrovala v obou případech. Děs běs. Přitom se mi jinak tak mile hrálo :( Ale tohle nejsou zanedbatelné bugy :(

Takže budu nesmírně vděčná za jakoukoliv pomoc :good:

Zmiňovaný (bohužel jediný) úspěch :lol:

Obrázok
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Mel 11 » Pia 17 Máj 2013, 13:20

PrincessLeila, som rada ze ti to pomohlo aspon s niecim :) predpokladam ze resetsim si uz skusala, co mi este napada je skusit mu zmenit zamestnanie pomocou testingcheatsenabled true (klik na schranku, aspon myslim, a tam by to malo byt v ponuke, ak nie tak si to uz zle pametam) Zvol si akekolvek ine zamestanie a aj inu uroven mozes. No, bohuzial obavam sa ze toto nepomoze, ale za pokus to stoji. Aby sme prisli na pricinu tohto bugu, mohla by si ich prestahovat do ineho susedstava ci nie je nahodou problem prave v susedstve v ktorom hras. (ak im nechces rusit vztahy atd. ved vies, urob si extra zalohu tvojej rodiny a tu kopiu prestahuj)
Deje sa ti to iba s touto rodinou? Ostatne rodiny v susedstve su v pohode? Predpokladam ze nevies tak dobre po anglicky aby si hladala na forach, idem sa pozriet ci sa nieco take riesi.
Dufam ze si mojim instrukciam porozumela, kedze ako to tak citam su dost chaoticke :)
A prepacte ze nepouzivam diakritiku ale mam anglicku klavesnicu. :roll:

EDIT: Taak, nasla som toho dost vela na tych anglickych forach. To s tou pracou ma vraj 30 sekundove riesenie :D teda nasla som dve verzie, bud 1. prezlec tvojho simika do pracovneho uboru predtym ako pojde do prace, potom klikni na auto/budovu/panel, alebo 2. chod CAS naplanovat oblecenie, klikni na karierne obleky (vobec si nepametam ze by tam taky bol, ale mozno je to myslene na konkretne oblecenia), potom klik na + a pridaj nejaky pracovny outfit. A niekde sa pise ze musis urobit obe veci teda 1. aj 2. Nie je to tam bohvieako vysvetlene skusim este pohladat, vacsina ludi to vyriesila tym prvym sposobom, bohuzial su aj ludia ktorym nepomohlo ani to.
referencia: http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/543384.page

Co sa tyka tej chyby s kruzkami, ta sa vraj da vyriesit prave modom od twallana, cestovanim alebo vystahovanim a opatovnym nastahovanim (vztahy sa ti neporusia).
tu je referencia na riesenie: http://sims3.crinrict.com/en/2011/06/bu ... ities.html

napis ci to pomohlo a nemas za co! :D
Naposledy upravil Mel 11 dňa Pia 17 Máj 2013, 14:14, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
Mel 11
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Uto 02 Feb 2010, 10:33
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia