The Sims 3 - Všeobecne

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Hrávate The Sims 3 s cheatmi?

áno
29
73%
nie
11
28%
 
Celkom hlasov : 40

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Flora Kreslená » Sob 09 Mar 2013, 00:58

Myslím, že to má byť chodenie s 10 simíkmi postupne.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Sirka21 » Sob 09 Mar 2013, 13:02

diky vyskusam
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod PrincessLeia » Ned 10 Mar 2013, 00:32

Tolik se mi nyní po simících stýská. Úplně bych si je zahrála. Ale i když bych si to třeba dnes večer nebo zítra dopoledne zapnula, bylo by to na dlouhou dobu a nesmím zbytečně dráždit volný čas zábavou :( Těším se na červen, to už bude vše za mnou a přede mnou jen absolventský koncert a já si budu moci opět vrátit k Morgan rodince, která tak trpělivě čeká :) A koupím si třeba i Univerzitu (v budoucnu určitě, teď to nemá smysl).
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Lianka79 » Str 20 Mar 2013, 12:10

snad to pisem do dobrej temy... teraz ked su super zlavy, rozmyslam, ze by som si kupila bud Horske lazne alebo Monte Vista. Ktore je podla vas lepsie? Monte Vista je urcite krajsia, ale zda sa mi dost hornata a neviem, ci je tam dost miesta na dalsie pozemky... ti ktori ju mate obe mestecka, prosim o referencie
Lianka79
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Ned 30 Máj 2010, 11:51
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Simko » Str 20 Mar 2013, 15:05

Tak ja ti odporúčam Horké lázne. Pre mňa sú teda oveľa krajšie ako Monte Vista :roll:
Neviem ale Monte Vista je také,také strašne hmm... neviem ako to povedať! :D Dajme tomu starodávne. Ale neodsudzujem tých komu sa to páči. Ja nehovorím že sú škaredé, ale Horké lázne sú pre mňa oveľa krajšie.
Je to také pekné, veľa zelení a v kombinácii s drevenými budovami je to naozaj krásne! :)
A čo sa týka veľkosti, tak oni sú asi rovnaké. Ale neviem :)
Ale to je len môj názor :) Tam sa musíš rozhodnúť ty ktoré je podľa tvojho vkusu! :wink:
(Mne sa aj tak najviac páči Lucky Palms :D )
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Flora Kreslená » Str 20 Mar 2013, 19:36

Tiež mám Horské Lázne a môžem ich len odporučiť. Je tam veľa priestoru a krásna zelená krajina.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod marilyn » Štv 21 Mar 2013, 22:50

Mne Monte Vista pripomina Francuzsko z Cestovnej horucky. Mne je jasne, ze je to Taliansko, ale vyzera to dooost podobne, takze ked mas Cestovnu horucku tak si kup Horskej lazne. Inak ja som si ziadne susedstvo nikdy nekupila - ved na nete je tolko dobrych zadarmo. Okrem toho vsetky tieto store susedstva su velke a to mi spolmaluje hru. Nemala byt tvoja otazka v teme - Downloady - Susedstva zo store? Ja len tak.
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Gali » Pia 12 Apr 2013, 13:09

Snad to pisem do dobrej temy.
Hrali ste niekto Sims 3 v mobile?
Minule som surfoval po GooglePlay a nasiel som tam Sims3 Free co som po par minutach odinstaloval proste nepacilo sa mi to ze dal som simika sprchovat sa na 15 minut a on sa sprchoval 15 minut realtime.
A teda sa chcem opytat ci niekto hral Sims 3 ktora sa da kupit za 5€+-,ci funguje presne tak ako PC verzia?
Gali
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Sob 03 Jan 2009, 19:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Fuzz33 » Pia 12 Apr 2013, 23:30

Sims Free Play som už hral a podľa mňa je to dobre spravené, že to funguje podľa reálneho času, ale problém je v tom, že ovládaš celé mesto a keď sa premnožia, ani sa nenazdáš a už ich musíš ovládať 20 naraz.

The Sims 3 verzia na mobil sa mi neľúbi, lebo tam nemôžeš mať potomkov, ale zas iné interakcie tam fungujú
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod PrincessLeia » Ned 12 Máj 2013, 16:07

Ne, ne, ne, ne a NE!!! Já už na TS3 kašlu z vysoka. Dneska jsem hrála a myslela jsem, že zešílím. Ty bugy se mi stále množí a všechen ten požitek je úúúplně v čudu. Psychický průběh mého dnešního herního zážitku - :) - :huh: - :no: - :blink: - :shock: - :what: - :shout: - :nerv: - :cry: - :melan: - :girl_crazy: - :gamer:

Asi tak. Žádné datadisky už si nekoupím a jestli se mám k simsům ještě někdy vrátit, tak k TS4, pokud se jim povede a vyvarují se těch hovadin a zhýralostí, co jim nalezly do TS3. Času, který u toho vždy strávím, pak lituji a to je špatné :( Takže VIVA TS4! Moje a jejich poslední šance...

Nyní, když se někdy rozhodnu chvíli u PC relaxovat, zapnu si staré dobré RPG.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Simko » Ned 12 Máj 2013, 16:49

A čo sa vlastne stalo? :(
Inak to je pravda, sims 3 má strašne veľa bugov. A z každou aktualizáciou ich pribúda viac a viac :(
Nech už to EA začne nejako riešiť! :? Ja len dúfam že sa už toto leto konečne dočkám nejakej VEĽKEJ aktualizácie ktorá opraví všetky chyby a nenarobí ďalšie a väčšie! :(
Jednoducho tomu nechápem. V sims 2 mám všetky dodatky+ strašne ale strašne veľa downloadov a hra mi ide pekne.
No do sims 3 stačí dať 2 dodatky a hra je nestabilná, zabugovaná a niekedy ešte aj padá :(
Ja len dúfam že to už s tým posledným dodatkom nejako opravia. Sims 3 mám strašne rád a s dvojkou sú to úplne úžasné hry. No tie bugy v trojke :down:
Lebo inak moje kamarátstvo s touto hrou končí :ass:
Súhlasím s Leiou, a dúfam že sims 4 bude naozaj lepšie! :pray:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod schnegy » Ned 12 Máj 2013, 16:50

Leia, to je mi luto :( Ja som naposledy, ked som zistila, ze sa mi pokaslala rozohrata rodina a neda sa ulozit, tiez bola dost sklesla. Ale to nebola chyba bugu. Uz vlastne nestahujem aktualizacie. Zistila som, ze po nich je to len horsie a horsie. Obcas nieco blbne, to je fakt ale uz dlhsi cas som ziadny serioznejsi problem typu bugu nemala *klop, klop* a dufam, ze sa mi vyhnu aj nadalej. Musim vsak povedat, ze som naposedy hrala velmi davno. Niekedy naozaj nechapem, ako je mozne, ze oni stale vypustaju horsie a horsie veci a ludia im to napriek tomu kupuju... Priznam sa, ze ja som si uz davno ziaden novy dodatok nekupila najma kvoli tej uzasnej "kvalite". A nehodlam ich svojimi peniazmi uz podporovat. Keby to bolo adekvatne, nic nepoviem. Ale toto je daleko pod hranicou unosnosti. Mozno si nejake dalsie dodatky kupim vo vypredajoch ale za plnu sumu ani nahodou.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod PrincessLeia » Ned 12 Máj 2013, 17:36

Nejdříve se mi po spuštění vše spustila v úplně původním nastavení, takže jsem vše zase musela přizpůsobovat podle sebe a hru následně restartovat. To by ještě šlo, i když jsem nechápala, co mohlo být důvodem, jelikož ani aktualizace jsem od posledního spuštění neinstalovala.
Zapnula jsem hru ve své rodince Morgan, kterou znáte a kterou mám už ve velmi pokročilé pozici. Tak nejdříve jsem zjistila, že můj problém s přicházejícími penězmi zůstal. Rodina již má přes sto tisíc :cry: To mi zkazilo jeden můj oblíbený požitek, když si mohu vylepšovat dům a jejich život na jejich vydělaných penězích. A chodí to čím dál častěji. Dále se mi nespravil prblém z kroužky. A to jsem děcka resetovala a i je odhlásila a přihlásila. Prostě nechodí do kroužků a když je am chci poslat ručně, napíše mi to - dítě musí být na hodině. I když je den a čas kroužku... Dále služka. Prostě přijde ke dveřím a zmizí a objeví se až se zprávou - Vše je hotovo. Dnes to bude za 125. Zase se mi to začalo sekat, i když vůbec nic od minula neměnila. Prostě to mělo jen špatnou náladu. A úplně nejvíc mě dorazilo, když se spustil bug, který nechtěl Colina pustit do práce. Vždy když jsem mu řekla, jdi do auta nebo ručně do práce, tak udělal krok a pak se resetoval třeba 10m od sebe :fist: :slap: Zkoušela jsem všechno. Prostě mi jakýmkoliv způsobem odmítá jít do práce. Bug jak prase s odpuštěním. A já rpostě nechci dělat novou rodinu :( Mám ráda Morganovi. Díky pdobným důvodům, už jsem se vzdala tolika rodin... A ani nemám chuť cokoliv nově začínat.

A pak jsou tady takové ty drobnosti hry, které jsou prostě naprosto vytáčející, ale nejsou to bugy. Prostě to tak jen v té hře vymysleli :slap: Jako že nemůžeš jít koupat psa, když s ním nemáš dostatečný vztah (což je hovadina, zvlášť když má blechy, tak je to k vzteku), dále že nedali do služeb zahradníka :?: :!: A tucty a tucty dalších drobností (stejně jako zmatlali festivaly. Si nemohu pomoci. Zklamali mě. Žádný život, úplně mrtvo). Je toho tam hrozně moc a člověk to snáší tím hůř, když se mu stává to, co jsem psala výše :cry:

Souhlasím s vámi oběma. Simko, také mě to strašně mrzí, protože jsem simíky vždy milovala.
Taky jim už Schnegy odmítám strkat peníze. A moc ti přeji, aby se ti bugy obloukem vyhnuly!! Já už to vážně vzdávám. Říkala jsem to už víckrát, ale čím víc si vážím volného času, tím víc si uvědomuji, že TS3 si žádný čas nezaslouží. A šanci už mu pravděpodobně další nedám :melan:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod marilyn » Ned 12 Máj 2013, 21:35

Asi tohto chlapca uz vsetci poznate, ale keby nahodou nie, tak pripominam.
http://nraas.wikispaces.com/home
Mozno by vam predsa len pomohlo stiahnut si Overwatch, Errortrap alebo aj Mastercontroller. On tomu rozumie, jeho by mali v EA zamestnat. :wink:
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Fuzz33 » Pon 13 Máj 2013, 23:03

Ja som to už tiež všetko vzdal. Takisto sa mi tam všetko pokazilo, čo sa len dalo. Nemám na to nervy ani čas. Proste končím. Občas si zapnem dvojku a tým to hasne. Nepotrebujem sa znervózňovať pri takej oddychovej hre ako je The Sims
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia