EA Slovak

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: EA Slovak

Poslaťod fanynka83 » Sob 25 Apr 2009, 19:43

vyhodne,nevyhodne bolo by to urcite fajin po kazdej stranke,nemyslite? :drunk: :santa:
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: EA Slovak

Poslaťod Jack Ohamo » Sob 25 Apr 2009, 19:56

Tomak píše:Čože? To by som chcel rád vidieť? :lol:

No skôr si myslím, že by to nebolo výhodné pre českú pobočku.

to máš pravdu, možno to naskenujem ked najdem ten clanok v SCORE :P
Obrázok užívateľa
Jack Ohamo
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:09

Re: EA Slovak

Poslaťod matusho » Uto 26 Máj 2009, 17:48

No len vám chcem pripomenúť že TS3 má už polovička fanúšikov doma a žiadny slovenský preklad tam nieje! Tomak zlihal si! Si proste OUT! Ty si sa vysmial nám tak my sa vysmejeme TEBE ty úbožiak :whistle: poznáš toto: :ton: DOVIDENIA!!!! aby si vedel že s nami sa nežartuje!!!!

časť príspevku bola zmazaná!
:lol:
Naposledy upravil Emerald dňa Uto 26 Máj 2009, 19:39, celkovo upravené 1
Dôvod: nepovolená reklama!
Ja som FunRadio...ale aj SIMGAMBLER...alebo ako sa to pise
Obrázok užívateľa
matusho
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str 23 Apr 2008, 18:10
Pohlavie: Sim

Re: EA Slovak

Poslaťod Sašena » Uto 26 Máj 2009, 19:05

Zdravím, tě, kandidáte na ban, a hlavně že jsi zase byl vykrádat, tentokrát Tomakovy downloady, co? A ještě si drze dáš odkaz na tu svoji raději neříkám jakou stránku. :sick2:
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: EA Slovak

Poslaťod Silva » Uto 26 Máj 2009, 19:25

ach toto je vtipne :lol: prepacte toto je asi neodôvodnena reakcia ale ked ja sa na takychto detoch s mozgom fretky neskutocne zabavam! drahy moj ver mi ze tvoja IP adresa bude zabanovana ani nevies ako rychlo :) btw uvedom si ze si prave strapnil seba a nie admina.
First sin tastes the best...
Obrázok užívateľa
Silva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2157
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 22:17
Bydlisko: Šedé mesto
Pohlavie: Simka

Re: EA Slovak

Poslaťod Max » Uto 26 Máj 2009, 20:25

tak toto je akuratny dovod na perma ban, sa smejem asi ako Silva, lebo je neuveritelne ako dokaze niekto niekoho s takym sebavedomim vysmiat a pri tom vysmeje len sam seba :slap:
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Re: EA Slovak

Poslaťod Laylusa » Uto 26 Máj 2009, 22:11

a toto bolo čo za hovadinu... :shock: :shock: :shock:
no čo už niektorí ľudia nemajú úroveň :down: :down: :down:

ja si myslím že admin aj moderatori sú normálni ľudia čo robia svoj "job" na 100% :wink:
Laylusa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Str 04 Mar 2009, 13:59
Pohlavie: Simka

Re: EA Slovak

Poslaťod Sasiq » Uto 26 Máj 2009, 22:17

Myslím, že Tomak už len tým, čo spravil pre slovenskú pobočku a vyjadrením nesúhlasu s českým prekladom dokázal naopak veľmi veľa... :) Si mimo :) Prepáč, ale nemáš si, čo otvárať hubu, proste keď sa ti niečo nepáči len klikni na to X hore v pravom rohu. Nemáš právo zneucťovať snahu druhých :)
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: EA Slovak

Poslaťod Manitoss » Ned 07 Jún 2009, 12:17

Škoda, ale toľko snahy koľko admin spravil pre Slovensku, málokto z nás urobí.Ale však nevadi ,že to neprešlo, možno, neskôr spravia slovenskú lokalizáciu na Sims 3 a nechajú ju voľne sťahovat, teda dúfam :roll:
... y ya no quiero que me entiendas.
Obrázok užívateľa
Manitoss
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Sob 15 Nov 2008, 11:33
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Sim

Re: EA Slovak

Poslaťod Tomak » Ned 07 Jún 2009, 19:15

No to je tiež možné, ale zatiaľ nič neohrozí ani ohľadom nových pobočiek, nie to ešte slovenskej.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: EA Slovak

Poslaťod Pethusa » Štv 02 Júl 2009, 19:58

kks....jaky uboziak...ble :no: nechapem.....

a podla mna keby si niekto na tom preklade dal zalezat ani by tam nemuselo byt tolko chyb, ako je v tom ceskom :! david: okej :D
Naposledy upravil Emerald dňa Štv 02 Júl 2009, 20:54, celkovo upravené 1
Dôvod: Ak chceš napísať viac príspevkov po sebe použi namiesto toho Edit toho prvého!
Obrázok užívateľa
Pethusa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia 22 Máj 2009, 19:56
Pohlavie: Simka

Re: EA Slovak

Poslaťod David » Štv 02 Júl 2009, 20:02

Pethusa ked pises dva prispevky po sebe pouzi tlacidlo Obrázok vpravo :wink:
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Re: EA Slovak

Poslaťod Brett » Pon 20 Júl 2009, 13:38

Ale veď slovenský preklad môže prísť v datadiskoch.
Ja som sa ešte nepripojil ale spravím tak.
A určite si zaslúži Tomak uznanie už len za to, že sa o niečo také pokúsil. Je to rozhodne inteligentnejšie ako sedieť na zadku a kritizovať. :?
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Re: EA Slovak

Poslaťod Tomak » Str 05 Aug 2009, 22:57

Nedá mi neignorovať pepekovu citáciu v téme Sims 3 Store, no napíšem o tom sem, aby som nerobil offtopic:



Neviem, čo sa tu naozaj deje, samozrejme o tom, že EA Store je už aj pre SR nejakú tú dobu, čo som im napísal mail a kladne moju poznámku prijali, no ale teraz sa dejú naozaj zvláštne veci. Neviem, či ste si všimli:

1. Určite ten meniteľný jazyk na oficiálkach, stránky síce nie sú v SK (možno sa dá povedať, že "ešte"), ale link je funkčný - http://sk.thesims3.com/
2. Na vašej originálnej krabičke hry The Sims 3 je všetko preložené do slovenčiny vrátane brožúrky! To ešte nikdy predtým nebolo! Všetky The Sims 2 hry sú v CZ. Dokonca aj nepredajné promo CD The Sims 3 Zoznámenie je úplne celé preložené aj s potlačou na CD, obsah CD samozrejme nie.
3. Takisto aj plagáty a reklamy sú v slovenčine - Predstav si tie možnosti (Obrázok).
4. Podpora pre Slovákov je na tejto adrese - podporaSK@ea.com
5. Aby toho nebolo málo, tak nám CZ/SK stránkam (predtým dosť často) poskytovali od EA exkluzívne informácie prostredníctvom slovenského pracovníka v EA. Teraz ho už nahradila jedna Češka, ale občas nám napíše slovensky ešte stále on, napr. aj teraz o potvrdení 1. datadisku k TS3. Pritom jediná slovenská stránka som ja a viacmenej sa potom prispôsobuje väčšina menšine.

Považujem to z ich strany za pekný pokrok! :) Čo to má znamenať? Čo ich k tomu viedlo? Čo sa z toho vykľuje? Či sa len snažia absolútne vylúčiť možnosť, aby bola niekedy slovenská pobočka EA ( :lol: )? To neviem, ale teraz ma veľmi zaujíma, ako bude vyzerať slovenská krabička k prvému datadisku, čo by znamenalo preložiť aj logo na Cestovná horúčka! Teraz som im o tom všetkom napísal, uvidím, čo mi odpíšu.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: EA Slovak

Poslaťod pepek92 » Str 05 Aug 2009, 23:03

Aj mne sa to zdá zvláštne. To s tým sk.thesims3.com som minule úplne náhodou objavil, keď mi oficiálky skočili (ako vždy) do "američtiny" a chcel som si prepnúť na češtinu a čo nevidím? Nový druh češtiny: Slovensko :D

Uvidíme, dúfam že sa niečo naozaj stane, ale za to "niečo" budeme určite vďační tebe, Tomak, ty si rozhýbal vody v EA, petíciou.
Obrázok užívateľa
pepek92
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 00:07
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia