The Sims™ Social

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Zmenili ste názor na The Sims Social po jej vyskúšaní?

Áno, hra je lepšia než som čakal/a
7
29%
Hra je presne taká ako som si predstavoval/a
4
17%
Čakal/a som viac
9
38%
Nie, hra je presne taká katastrofa ako som si myslel/a
4
17%
 
Celkom hlasov : 24

The Sims™ Social

Poslaťod Emerald » Uto 07 Jún 2011, 00:13

Hrajte sa s priateľmi, hrajte sa so životom!
Tak znie motto novej hry, ktorej vývoj dnes oznámila spoločnosť EA.
Obrázok

Hra bude niesť názov The Sims Social a bude ju možné hrať prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Hráči si budú môcť vychutnať tak stavanie domov svojich snov ako aj nadväzovanie priateľstiev a milostných vzťahov a to všetko so svojimi priateľmi priamo na Facebooku.

Tu si môžete prezrieť prvé tri artworky vo veľkom rozlíšení:
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Táto hra má už aj oficiálnu fan stránku, tak sa pridajte aj vy aby ste získavali informácie z prvej ruky http://www.facebook.com/TheSimsSocial?sk=app_115168028571205
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Social

Poslaťod Totodile7625 » Uto 07 Jún 2011, 08:08

food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ Social

Poslaťod Emerald » Uto 07 Jún 2011, 18:41

Vyzerá to trochu ako The Sims 1, ten trailer je dobrý :lol:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Social

Poslaťod Emerald » Uto 07 Jún 2011, 22:19

THE SIMS MIERI NA FACEBOOK!
EA prináša najpopulárnejšiu simuláciu života na najväčšiu sociálnu sieť sveta

Praha, Česko – 6. Júna 2011 – Hrajte sa s priateľmi, hrajte sa so životom! Teraz je čas rozbaliť to aj na Facebooku! Divízia EA Play spoločnosti Electronic Arts dnes oznámila vývoj novej revolučnej hry The SimsTM Social, prostredníctvom ktorej vstúpi jedna z najpopulárnejších herných sérií na Facebook, najrozsiahlejšiu sociálnu sieť súčasnosti. The Sims Social umožní ľuďom hrať sa so životom celkom novým spôsobom, samozrejme pri zachovaní všetkých zábavných a kreatívnych prvkov, ktoré sú pre sériu The Sims také typické. Celosvetová premiéra hry je naplánovaná na leto tohto roku v celkovo piatich jazykových mutáciách.

V The Sims Social si hráči budú môcť kedykoľvek a kdekoľvek tvoriť vlastných Simov (unikátne ľudské postavičky v hrách série The Sims), budovať perfektné apartmány pre slobodných alebo rodinné domy snov, nadväzovať priateľstvá a milostné vzťahy a prežívať vzrušujúce dobrodružstvá – to všetko s priateľmi na Facebooku. Spoločnosť EA súčasne ohlásila aplikáciu The Sims Social pre súčasnú generáciu mobilných telefónov. V aplikácii The Sims Social sa ľudia budú môcť baviť so Simami a starať sa o nich vždy, keď práve nebudú pri svojom počítači.

„Spločnosť EA priniesla v sérii The Sims skutočný simulátor ľudského života. Iba za poslednú dekádu sa v rámci nej predalo viac než 140 miliónov kópií jednotlivých hier a aktívna komunita fanúškov sa rozrástla na niekoľko miliónov ľudí. Títo naši priaznivci sú všetci nesmierne nadšení a chcú prežívať vlastné sny, dobrodružstvá, fantázie a uplatňovať kreatívne nápady. S tým, že sa The Sims teraz sťahujú aj na Facebook, môžu nechať prejaviť svoju osobnosť viac, než kedykoľvek predtým. Hra je živá, plná humoru, romantických úletov, zlomyseľných vtipov a možností tvoriť podľa seba tak, ako to ide iba v The Sims,“ uviedol Jeff Karp, výkonný viceprezident EA Play.

The Sims Social je výsledkom spolupráce medzi talentovanými ľuďmi z vývojárskych tíkom štúdií The Sims a Playfish, ktorých cieľom bolo posunúť viac než 10 rokov mimoriadne úspešnú sériu The Sims na novú úroveň v podobe masovo populárnej a atraktívnej hre, obsahujúcej sofistikované prvky na základe bohatých skúseností s potencionálom sociálnych sietí.

John Earner, generálny manažér londýnskeho štúdia Playfish k tomu povedal: „Je to vôbec po prvý krát, čo takto významná zábavná značka prichádza na Facebook. Je nám veľkou cťou mať možnosť skombinovať najlepší spoločensko-herný dizajn so špičkovou sériou The Sims. Tá vlastne sama vznikla na báze určitého sociálneho rozmeru a my teraz z tohto dedičstva vychádzame. Táto hra nastolí nové štandardy z hľadiska kvality hry a zábavy na Facebooku a v kombinácii so sesterskou mobilnou aplikáciou poskytne fanúšikom The Sims možnosť hrať sa kdekoľvek a kedykoľvek.“

„Hra The Sims Social je skvelým prírastkom do portfólia na Facebooku. Prináša ďalšie zábavné spôsoby kontaktu ľudí s ich priateľmi prostredníctvom aplikácie, ktorá má sociálne prvky už vo svojej podstate,“ uviedla Katie Mitic, riaditeľka platforiem a mobilného marketingu spoločnosti Facebook. „Čo je spoločenské mimo sieť, by malo byť spoločenské aj na nej, a The Sims Social je našim každodenným životom v podaní Simov na Facebooku.“

Kúzlo The Sims Social spočíva v nepredvídateľnosti osobností Simov. Simovia sú malí virtuálni ľudia s vlastnými povahami a ambíciami a dokonca aj priateľmi. V The Sims Social budú hráči ovplyvňovať každý aspekt spoločenského života svojich Simov, prívalom emócií začínajúc prvým bozkom a končiac dokonalým žartíkom. Čo sa týka príjemnejších stránok života, hráči The Sims Social budú môcť pomáhať susedom, nadväzovať priateľstvá, zamilovávať sa, bozkávať sa a dokonca aj nechať svojich Simov vyvádzať pod perinou. Naopak tí, ktorí skôr radi robia napriek sa môžu pustiť do robenia rôznych žartíkov, vtipkovania na úkor priateľov, močiť na susedov trávnik alebo lámať ženské srdcia. Jedinečné prejavy osobností Simov sú zárukou toho, že The Sims Social ponúkne pestrú a rôznorodú zábavu ako žiadna iná hra.

Priamosť hry na Facebooku znamená, že sa hráči môžu kontaktovať so svojimi skutočnými priateľmipriavo v hre a deliť sa s nimi o výtvory, vzostupy i pády svojich Simov.

Ďalšie informácie o titule The Sims Social ešte pred jeho spustením nájdete na oficiálnej facebookovej stránke http://www.facebook.com/TheSimsSocial alebo na twitterovskom kanály http://www.twitter.com/TheSimsSocial.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Social

Poslaťod Flora Kreslená » Uto 07 Jún 2011, 22:29

V piatich jazykoch... Vie sa či aj česky či je to neznáme?
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Social

Poslaťod Emerald » Uto 07 Jún 2011, 23:25

To určite nie, pretože spoločnosť Playfish žiadne hry v češtine nemá. Pokiaľ viem, na facebooku hry po česky ani nie sú. Od Playfish sú napríklad hry Pet Society, Restaurant City, Geo Challenge...
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Social

Poslaťod Totodile7625 » Štv 09 Jún 2011, 07:37

Dlhá tlačová správa a nič nové sme sa nedozvedeli. Nemám rád takéto chodenie okolo horúcej kaše.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ Social

Poslaťod Tomak » Sob 11 Jún 2011, 21:53

V tlačovkách od EA ešte nikdy ani nič poriadne nebolo. :) Videá a obrázky už hovoria aj za seba...
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ Social

Poslaťod Emerald » Ned 12 Jún 2011, 02:54

Tá hra bude vtipná ak sa to reálne medzi sebou budú hrať ľudia, ktorí sa poznajú vďaka The Sims komunitám. Verím, že to EA robila s touto myšlienkou :lol:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Social

Poslaťod peabody.faaster » Pia 17 Jún 2011, 15:07

Celkom ma zarazil aktuálny stav ankety :shock:
Mne sa táto myšlienka páči :) The Sims som už nehral dlho, na FB bývam pomerne často, takže mi kombinácia the Sims (aj keď trošku v primitívnej verzii) na Facebooku maximálne vyhovuje :D
peabody.faaster
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Ned 17 Okt 2010, 23:16
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ Social

Poslaťod Emerald » Pia 08 Júl 2011, 01:47

Dva spoilerové obrázky z očakávaného The Sims Social

Obrázok

Obrázok
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Social

Poslaťod PrincessLeia » Pia 08 Júl 2011, 09:26

Myslíte, že to bude placené?
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Social

Poslaťod Dano » Pia 08 Júl 2011, 11:03

Áno, poďme si chatovať o tom, ako som sa s niekym bozkaval ci dokoncia viac, v HRE... Velmi naivny a lacny napad...
Obrázok užívateľa
Dano
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Str 06 Júl 2011, 21:25
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ Social

Poslaťod Flora Kreslená » Pia 08 Júl 2011, 12:54

Leia keďže je to aplikácia na FB tak to platené určite nebude. Teším sa plumbob
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Social

Poslaťod Totodile7625 » Pia 08 Júl 2011, 13:29

Dano, nikdo ťa nenúti to hrať a ak to vnímaš iba tak, je to hodne blbé. ;)
Tá hra má hlavne priniesť online styk vo forme The Sims. Netreba si o tom chatovať. Ja si myslím, že mnoho ľudí to bude baviť ... no nespolieham ani na to, že to bude úplne perfektné, kedže ide o projekt od EA. :lol:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Ďalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia