The Sims Cast

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims Cast

Poslaťod Emerald » Ned 26 Dec 2010, 04:04

Na 100% by si bol lepší. Ako je to aj vidno, že to ich "štúdio" je veľmi nepohodlné keďže tam musia stáť v prázdnom priestore, oveľa lepšie by sa tam aj Laku cítil, keby sedeli na nejakých kreslách alebo za stolom a obraz by sa ukazoval medzi nimi, vôbec by to štúdio nemuselo pôsobiť virtuálne, stačila by nejaká LCD obrazovka, na ktorej by sa premietali napríklad ukážky stránky alebo videá kým je záber aj na nich. A hlavne keby ten čo to "moderuje" toľko nerozhadzoval rukami. Niekedy mi to príde ako keby okolo neho komáre lietali a on sa oháňa aby ho nepoštípali :lol:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Cast

Poslaťod Tomak » Ned 26 Dec 2010, 04:16

:lol: Hehe, no každé postrehy, nápady a pripomienky EA zháňa, môžete napísať tie negatíva.

Máš pravdu, že to státie je také nepohodlné, v ukážke Sims Castu všeobecne je tiež Laku, kde sedí v takom prostredí, aké opisuješ a dáva nejaký rozhovor. :)
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims Cast

Poslaťod Emerald » Ned 26 Dec 2010, 04:28

Hej mohli by si spraviť nejaký útulný kútik na rozhovory. Však to je hlúpe aby hosť s ktorým sa robí rozhovor stál.
Aj v Adela šou tých hostí čo stáli pri pultíku veľmi rýchlo zrušili a o to dlhšie sa rozpráva s tými čo si prídu sadnúť do kresla. Niečo také keby aj oni spravili. A úplne jednoducho by stačilo keby to vyzerá, biele steny s nejakými šedými ornamentami, zelené kreslá, medzi nimi biely stolík na ktorom by mohla byť vždy dekorácia podľa obdobia a keby vyhlasoval súťaže tak by na tom stolíku mohol mať položené ceny a medzi kreslami na stene LDCčko. Prípadne keby mali tie svetielka diamantové tak zavesené nad obrazovkou a po bokoch obrazovky by vždy podľa toho aký titul je aktuálny mohli visieť plagáty.
Inak toto je zbytočné im napísať, lebo takú zmenu by určite nerobili, pretože sa mi zdá, že to hrajú na moderné technológie s tým akože virtuálnym štúdiom.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Cast

Poslaťod Totodile7625 » Ned 26 Dec 2010, 11:14

Yashiro píše:Totodile7625 : Dal by si mi prosím odkaz na blog Moni? Veľmi rada by som sa pozrela na jej ďaľšiu tvorbu :)


Blog Moni som už dával v zozname downloadových stránkach ;) ale tak on má dva, v podstate je nanich to isté, až nato, že jeden je robený cez "blog.cz" a druhý cez "blogera" ;) ja ti doporučujem pozreť si ten cez blogera, je prehladnejší, a je lepšie graficky spracovaný :)

blog.cz : http://arda.blog.cz/
blogger : http://arda-ts3.blogspot.com/
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims Cast

Poslaťod Yashiro » Ned 26 Dec 2010, 11:44

Ďakujem Totodile7625. :) Pozrela som si úžasné stavby ktoré vážne stoja za to. A simíci sú tiež úžasný. Už som si aj vzpomenula na ten rozhovor. A máš pravdu, v tom sim caste to bolo odfláknuté, veď oni tam ukázali nejaké hrady, dom a povedali koľko na tom pracovala. :down: Simíkov tam tuším ani neukazovali.
Hah... po veľkom kroku v mojom osobnom živote som sa zase ukázala aj v kútoch internetu
Obrázok užívateľa
Yashiro
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 244
Registrovaný: Štv 07 Okt 2010, 13:53
Bydlisko: Posteľ
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Cast

Poslaťod Totodile7625 » Ned 26 Dec 2010, 13:04

Presne, a to je celý problém ... ikeď ona sa špecializuje na hrady, ale má ich viac, a viac lepších. No ale ajtak treba uznať že to je pre ňu dobrá reklama, to že tam bola.

A sú ďalí ohromne nadaný tvorcovia z českej a slovenskej komunity. Pozri si tu na fóre sekciu "downlodaovské stránky" ( alebo jak sa to volá ) a pozri si moj príspevok, poslednú časť s tými domamy, s takými tvorcami by mali robiť rozhovor. Naozaj si myslím že by im to tam mal niekdo napísať . Ale aj keď, tak by povedali že nemajú toľko času a bla bla bla ...

No dúfam že ďalší SC už bude lepší, lebo týmito prvými dielmi ma veľmi neohúrili ....

PS : a ešte sa vrátim k tomu prvému dielu : Bol zto neznámi seriál, neznámi modeŕátor, a aj keď asi väčšina ludí ho spoznala, milí moderátor sa mohol aspoň predstaviť, alebo mu tam mohli aspoň šlahnúť tabuľku s menom :roll: ale ku cti im slúži to, že v ostatných dieloch to už dodržali :)

Edit : Emerald : áno, to máš pravdu s tým štúdiom, ale povedzme si na rovinu, Lakuovi by ani to nepomohlo vo vyjadrovaní :lol: keď si pozrem iné rozhovory, čo s nim inde robili, tak je to presne to isťé :mrgreen:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims Cast

Poslaťod Yashiro » Ned 26 Dec 2010, 15:13

Pre každého by to bola určite dobrá reklama :D . Ale keď už robia nejaký rozhovor tak poriadny nech to stojí za to. Neviem či sa boja, že by dotyčného v rozhovore ľudia obdivovali príliš a spravili mu až VEĽMI veľkú reklamu. To by bolo strašné!! :D
A videla som tvoje stavby. Sú nádherné a originálne. Ale na rovinu, ohromne veľa ľudí by chcelo ísť robiť rozhovor do The Sims Castu či už pre to aby mal reklamu, obdiv alebo popularitu. A ja vždy viem, že od každej veci od EA treba očakávať nejaké sklamanie a nedokonalosti či už sa jedná o hru The Sims alebo o The Sims Cast. :down:
Hah... po veľkom kroku v mojom osobnom živote som sa zase ukázala aj v kútoch internetu
Obrázok užívateľa
Yashiro
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 244
Registrovaný: Štv 07 Okt 2010, 13:53
Bydlisko: Posteľ
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Cast

Poslaťod Totodile7625 » Ned 26 Dec 2010, 18:34

Tak to si povedala neuveritelne TREFNE ! Povedala si to presne tak ja kto je, je to smutné, no bohužial pravdivé! Skoro všetko čo vytvorila EA má nedostatky! A oni nie aby ich riešili, ale oni iba robia zbytočné inovácie. Príklad : Určite si každý všimol že offiko stránka robí problémi, a nie aby ich oni riešili, oni ju iba stále inovujú ( ako nedávno pridali do profilu tie nové ikonky, aby sa co najviac podobali FB :roll: )
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims Cast

Poslaťod Emerald » Ned 26 Dec 2010, 19:45

Presne Yashiro, zrejme sa boja, že by spravili príliš veľkú reklamu a ľudia by potom nechodili do ich Výmeny.

My sa v GS magazíne vždy snažíme robiť pozitívnu a čo najväčšiu reklamu každému šikovnému tvorcovi, ktorého spovedáme. Dokonca vždy s radosťou uverejním aj informáciu o vlastnej stránke toho tvorcu ak nejakú má :)
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Cast

Poslaťod Totodile7625 » Pon 27 Dec 2010, 12:39

Ale do výmený im ajtak chodí čo raz menej ludí, lebo tam majú chybi, a čo raz menej ludí tam nahráva svoje výtvory, lebo im to blbne . Lenze oni to ani neriesia, a tech. podopora tiez stoji za mile dve ...
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims Cast

Poslaťod Emerald » Pon 27 Dec 2010, 18:48

Na technickú podporu sú sťažnosti v jednom kuse, ale to už sem nepatrí :wink:

Možno by sme mohli dať dokopy nejaké nápady a poslať im ich za celú našu stránku. Čo vy na to?

Ja alebo Tomak im radi napíšeme, takže ak by ste súhlasili každý do 29.12. napíšte jednu vec, ktorú by ste chceli zmeniť. Snažte sa aby ste každý napísali niečo iné. Nechcem aby sme im poslali kritiku na 10 strán, to by nikto nečítal. Musí to byť krátke a výstižné.

Takže ja začnem: Zmenila by som štúdio, hostia sa nepohodlne cítia keď stoja v prázdnom priestore a tak by ste mohli dať do štúdia nejaké pohodlné kreslá.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Cast

Poslaťod Totodile7625 » Pon 27 Dec 2010, 21:25

Rád napíšem, ale mám najprv 2 otázky ...

1. Musím iba jednu ? :lol:
2. A na %co mám písať ? Na hru, stránku alebo seriál ?
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims Cast

Poslaťod Emerald » Pon 27 Dec 2010, 23:14

Ak som raz napísala, že iba jednu tak iba jednu. Niečo čo sa ti na tom Sims Cast najviac nepáči a chcel by si aby to zmenili.
No a vzhľadom na to, že sme v téme o Sims Cast, tak sa to má SAMOZREJME týkať relácie Sims Cast.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Cast

Poslaťod Totodile7625 » Uto 28 Dec 2010, 10:41

Aha pardon :oops:

Tak moj návrh na zlepšenie : Namiesto niektorých zbytočných informáci, ktroré už hráči dávno vedia, viac "vyspovedaní" komunitných tvorcov a Adminov velkých fór.
Naposledy upravil Totodile7625 dňa Uto 28 Dec 2010, 21:20, celkovo upravené 1
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims Cast

Poslaťod Tomak » Uto 28 Dec 2010, 21:16

Ja by som nechal jednu časť v Sims Caste na priestor pre otázky od fanúšikov k novým hrám (boli by napísané napr. na FB v ich skupine a oni by si vybrali aspoň 10). Niečo ako forma oficiálnych chatov, ktoré kedysi vytvárala základňa EA.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia