The Sims™ 3 na konzolách

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

The Sims™ 3 na konzolách

Poslaťod Tomak » Str 09 Jún 2010, 15:37

Nemali sme tu takú tému ešte? Tak treba napraviť (ale som sa rozbehol). :supertomak:

The Sims 3 vychádza na PLAYSTATION®3, Xbox 360®, Wii™ a Nintendo DS™ už v októbri 2010.

Mňa osobne zaujalo prvé video ku konzolám. Už som ho videl aj minule, ale nejak som nemal príležitosť zapnúť zvuk. Pobavila ma tu mníška :lol: :
http://www.youtube.com/watch?v=39iuQpYoa8Y

Spomenul som si hneď na náš psycho príbeh od oskara, tá mníška mi príde ako mix Emerald a Zdenušky. :lol: Od EA Czech som inak očakával, že toto video bude s titulkami, tak nedočkal som sa.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 na konzolách

Poslaťod Max » Str 09 Jún 2010, 17:25

no mam xbox360 (aj ked iba pozicany) tak ak by som ho nahodou mal pozicany aj v oktobri a vlastnik toho xboxu by mal sims, tak vyskusam :D lebo Sims 2 na ps2 som miloval, to bola proste uplne ina hra ako na pocitaci :D
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 na konzolách

Poslaťod Tomak » Str 09 Jún 2010, 18:47

To je super, ja nemám s nijakou konzolovou verziou skúsenosti pri The Sims. EA sa hlavne snaží pridať do týchto platforiem vždy niečo nové, čo základná hra TS3 pre PC/MAC nemá. Čiže aj "oťukaný" hráč v PC verzii by si tam mal nájsť niečo nové, čo ho bude baviť. Hlavne to má aj iný typ hrateľnosti, ako hovoríš.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 na konzolách

Poslaťod Max » Str 09 Jún 2010, 20:18

no ja som na tom miloval to, ze aj ked sa to dalo hrat ako sims na PC, ze kliknem kam sa simik posunie a co urobi, tak sa tiez dalo hybat normalne ako v kazdej 3D hre, proste, ze som mohol priamo ovladat toho simika, prist s nim napr. k trampoline manualne a az tam som vybral, ze skakat :) a tiez sa mi pacilo, ze to malo ako keby levely, ze v kazdom leveli si spal u inej domacnosti a kym si nesplnil dostatok simikovych zelani, nepustilo ta to dalej :D
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 na konzolách

Poslaťod Emerald » Štv 10 Jún 2010, 16:30

Aha čo bude vo verzii pre Wii :evil:

Obrázok
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 na konzolách

Poslaťod bianqua111 » Štv 10 Jún 2010, 17:28

jooj škoda ze nemam (ani nebudem mat) Wii...no ma ho moja kamoska tak dufam ze bude mat simsa :D ...ja mam inac Xbox takze sa tesim :D :D
,,Nejde o to, že by o to išlo, ale ide o to, že keby náhodou o niečo išlo, aby sme vedeli o čo ide."

♥ █ █ ♥
█▄▄▄█
Obrázok užívateľa
bianqua111
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 208
Registrovaný: Štv 09 Júl 2009, 21:34
Bydlisko: ...niekde =)....
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 na konzolách

Poslaťod Tomak » Štv 10 Jún 2010, 18:44

Hej, do TS2 dávali na konzoly surfovanie, zdá sa, že sa im to osvedčuje z minula. :roll:
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 na konzolách

Poslaťod Emerald » Štv 10 Jún 2010, 18:45

Aj do PC verzie také chcem. Pamätáte si tú U rampu a ten snežný tobogan z TS1? Také by mi stačilo.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 na konzolách

Poslaťod Guitar » Ned 13 Jún 2010, 14:23

Trojku sice nemam ale to by bola super moznost keby sa to dalo aj na pc
Guitar
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned 13 Jún 2010, 11:32
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 na konzolách

Poslaťod oskar123511 » Str 16 Jún 2010, 10:59

TS2 na konzolách a na PC sa teda riadne líšilo. Malo to úplne inú atmosféru...vôbec ma tam nebavil stavací mod (ja som na joystick ľavý, neviem, či sa to vôbec dá, ale myška je pre mňa lepší nástroj tvorenia...keď som potiahol stenu a nepoložil ju, všetko mi to zmizlo a strašne mi vadil ten nízky náhľad, no frustrujúce :slap: ), ale za to to bola zo začiatku oveľa väčšia zábava ako na PC, také psychopatické RPG...hoci aj pri PC som mohol zapnúť slobodnú vôľu simov, ale tam to bolo menej z "božského" pohľadu.

No dá sa povedať, že to bola úplne iná hra.

http://www.youtube.com/watch?v=qOfNLoza ... r_embedded

Gameplay trailer vyzerá...super? To bludisko pred koncom alebo taký mestský chaos by mohol každej duši ulahodiť. :clap: Nejak som nič viac nezaznamenal, žeby policajti? :huh:
Inak, ten bicykel...to sa nebude dať ovládať, že? Hoci je otvorené susedstvo, tak prečo nie. Ale aj tak chcem asi veľa, to už by sa inej hre-niečo rozbi, nasadni na auto a utekaj pred zákonom-podobalo. :roll:

Inak ma ešte napadá vysávač, s ktorým som všade behal a nevedel som sa ho zbaviť. :unknown:
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 na konzolách

Poslaťod Tomak » Str 16 Jún 2010, 15:00

To video je super, pobaví, vidieť prvýkrát sily karmy. Na konferencii E3 pridali ešte jedno (vraj tiež ku konzolám, ale využíva to i datadisky :? ) - http://www.youtube.com/watch?v=Jq8Q8TI3BqU - tam ma pobavil robbot dance na konci u starca. :lol: Pekne spravili ten klip aj s pesničkou. :)

Mňa by zaujímal ešte rozdiel medzi Nintendo DS a 3DS, to 3DS je nejaké vynovenie DS? Zaujímavé, že TS3 expanziu ohlásili až na konferencii k 3DS:
Obrázok

Ešte by ma zaujímal rozdiel medzi Xbox 360 a Xbox Live, ak niekto vie, hoci tuším, ale neviem, prečo sa zaoberajú iba Xbox 360 v informáciách, keď na konci každého videa píše aj Xbox Live. Mám redaktorský chaos. :wacko:
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 na konzolách

Poslaťod David » Str 16 Jún 2010, 16:20

xbox live je online sluzba na xbox 360, plati sa a da sa tam hrat po nete multiplayer,stahovat doplnky do hier atd.
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 na konzolách

Poslaťod Max » Str 16 Jún 2010, 18:08

aby som to upresnil, xbox live silver moze mat kazdy kto ma xbox a pristup na internet, to zahrna dema (okrem tych najnovsich), novinky k hram, messenger, videa.. a xbox live gold je platene a tam moze hrat clovek hry cez net, stahovat najnovsie dema a chodit na facebook, twitter a last.fm
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 na konzolách

Poslaťod Tomak » Štv 17 Jún 2010, 01:40

Aha, vďaka za info. Už som pochopil aj Nintendo 3DS, nechápem, prečo túto verziu tak separovali na neskoršie (2011). :roll:
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 na konzolách

Poslaťod peach33 » Ned 27 Jún 2010, 13:35

Na 3DS to vizera zaujmavo...len si pockat tak rok kym 3DS vyjde... :fist:
Obrázok užívateľa
peach33
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia 25 Jún 2010, 20:33
Bydlisko: Zilina
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia